نصب شیشه لاکوبل

شیشه لاکوبل محصول با کیفیت و با رنگ بندی های متنوع است که امروزه در مکان‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد و می توان از آن برای زیباسازی فضای داخلی و خارجی استفاده نمود. افرادی که می‌خواهند شیشه لاکوبل نصب کنند باید توجه داشته باشند که نصب این محصول تنها باید توسط متخصصان در این زمینه انجام شود تا کیفیت کار بالاتر رود و زیبایی بیشتری به خود بگیرد، در غیر این صورت ممکن است شیشه‌ها کیفیت خود را از دست بدهند و یا در قسمتهایی دچار لب پریدگی شوند. در این مقاله قصد داریم به نصب شیشه لاکوبل و اطلاعات بیشتر در این زمینه بپردازیم.

نصب شیشه لاکوبل

طریقه نصب شیشه لاکوبل

به صورت کلی برای نصب صحیح شیشه لاکوبل باید مراحل مختلفی طی شود. در مرحله اول باید فضای مورد نظر به صورت کامل مورد بررسی قرار گیرد تا متراژ کامل شیشه لاکوبل مورد نیاز برای فضای داخلی تعیین شود.‌ در مرحله بعدی زمانی که شیشه لاکوبل خریداری شد، باید با استفاده از لیزر به صورت کامل برش خورد و تمامی فضاهای موجود در آشپزخانه مانند جاهای کلید و پریز به صورت کامل از داخل شیشه ها بیرون آورده شوند. در مرحله بعدی شیشه ها با استفاده از چسب های مخصوص بر روی سطوح می‌چسبند. استفاده از چسب های مخصوص نه تنها زیبایی کار را بیشتر می‌کند، بلکه باعث می‌شود شیشه به صورت کامل بر روی سطح چسبیده شود و امکان کنده شدن آنها در هنگام استفاده وجود نداشته باشد. سپس باید لبه های کار و گوشه های کار با استفاده از ابزار آلات مخصوص به صورت کامل تراش داده شوند تا تیزی آنها گرفته شود و همچنین سطح شیشه به صورت کامل گرد شود و دیگر امکان برش دست با آن وجود نداشته باشد.

طریقه نصب شیشه لاکوبل

نکات مهم اجرای شیشه لاکوبل

برای اجرای شیشه لاکوبل بهتر است به دو نکته مهم زیر توجه کرد:

  • یکی از مهمترین نکاتی که در هنگام اجرای شیشه لاکوبل باید مورد بررسی قرار گیرد این است که باید به صورت کامل تمامی شیشه را با استفاده از لیزر برش داد. برش شیشه لاکوبل به صورت دستی به هیچ عنوان امکان پذیر نیست و زیبایی و دقت کار را پایین می‌آورد.
  • پس از پایان اجرای شیشه بهتر است برای تراش دادن لبه های کار از ابزار دیاموند استفاده کرد که کیفیت کار را بالاتر می برند و ظرافت بیشتری دارند. این ابزارها زیباترین جلوه ممکن را به کناره‌های کار می دهند.

نکات مهم اجرای شیشه لاکوبل

گروه تولیدی سازوکار نصب شیشه لاکوبل شما را به عهده می‌گیرد.

اگر شیشه لاکوبل را با بهترین کیفیت ممکن خریداری کنید اما در هنگام نصب آن دقت لازم را نداشته باشید، به هیچ عنوان کیفیت محصول تضمین شده نیست و زیبایی آشپزخانه و یا محلی که شیشه لاکوبل در آن استفاده شده است تا حدود زیادی کمتر می شود، به همین دلیل استفاده از کادر مجرب برای نصب شیشه از اهمیت بالایی برخوردار است. گروه تولیدی ساز و کار با دارا بودن کادری مجرب می‌تواند در زمینه نصب شیشه لاکوبل به شما کمک فراوانی ‌کند و انواع مختلف این شیشه‌ها را در رنگ های مختلف برای محل مورد نظر شما نصب کند. برخی از مزایای استفاده از این گروه تولیدی برای نصب شیشه لاکوبل را می توان موارد زیر دانست:

  • استفاده از کادر کامل مجرب برای نصب شیشه ها
  • ضمانت کامل کار
  • نصب شیشه در کمترین زمان ممکن
  • تمیزی کامل کار و دقت و تمامی جزئیات
  • اجرای کار با قیمت مناسب و اقتصادی

شما می توانید برای خرید شیشه لاکوبل به درب و پنجره ساز و کار مراجعه کنید. سازو کار ارائه دهنده بهترین شیشه لاکوبل است، همچنین شرکت ساز و کار به صورت تخصصی شیشه ساختمانی ساده را برای شما نصب می کند. نحوه برش شیشه سکوریت را نیز می توانید در سایت سازوکار مطالعه کنید. 

نظرات خود را با ما در میان بگذارید