پوشاندن بالکن با شیشه

پوشاندن بالکن با شیشه یکی از شیوه های جدیدی است برای محافظت اجزای داخل باکلن مانند گل و گیاه یا پرندگان مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی بالکن یکی از الحاقات مهم ساختمان است که اکثرا رو به فضای سبز ساخته می شود. اگر بالکن ساختمان پوشش مناسبی نداشته باشد در شرایط آب و هوایی باعث آزار شما می شود. برای جلوگیری از آسیب شرایط آب و هوایی می توانید از پوشش های شیشه ای استفاده کنید تا یک مانع در برابر گرما، سرما و هوای بارانی باشد. به کمک پوشاندن بالکن با شیشه می توانید براحتی در آن رفت و آمد کرده و نگران گرد و خاک یا ورود حشرات نباشید.

امروزه، با توجه به زندگی شهری که بسیار خسته کننده و استرس آور است، بالکن ساختمان ها به یک فضای راحت و امن برای خانواده ها تبدیل شده است. بالکن هایی که فضای راحتی را در خانه ها فراهم میسازند اهمیت زیادی پیدا کرده اند. شرکت سازو کار ارائه دهنده انواع سیستم بالکن شیشه ای که عمدتاً با حرکت شیشه در ریل های آلومینیومی کار می کند فعالیت دارد. این طراحی به نحوی است که باعث می شود همه پنجره ها در گوشه مناسبی از بالکن در کنار هم قرار بگیرند. اصطلاحاتی که در امر ساخت بالکن های شیشه ای استفاده می کنند عبارتند از : شیشه ای کردن بالکن، بستن بالکن، پوشاندن بالکن با شیشه، شیشه ی بالکن و بالکن شیشه ای تاشو... می باشد. این روزها بالکن هایی که برای خانواده ها فضای راحت و آرامش بخش تری را فراهم کند بیشتر مورد  توجه قرار می گیرند. در گذشته با استفاده از pvc ، به دلیل ناهمگونی با اجزای دیگر ساختمان،نمای خارجی ساختمان نامتوازن و بهم ریخته به نظر آمده و ظاهر بدی به خود می گرفت واز طرفی به یک محیط کاملا بسته تبدیل می گشت ولی با روی کار آمدن بالکن های شیشه ای، این محدودیت ها از میان برداشته شد و علاوه بر آن، نمای بیرونی ساختمان زیباتر می گردد و می تواند یک پوشش کامل و امن را برای بالکن شما به ارمغان آورد.

پوشش بالکن و تراس

پوشش بالکن و تراس می تواند از مواد مختلف مانند شیشه، طلق، پارچه باشد که بهترین گزینه شیشه است. با استفاده از سیستم بالکن شیشه ای، بدون اینکه بالکن ها کاربری خود را از دست دهند، با انعطاف پذیری که دارد در هر زمان که مورد نظر مصرف کننده باشد، باز شده و در گوشه ای جمع می شود. بدین شکل بالکن ها در فضای خانه تبدیل به "فضای آزاد زندگی" شده است. بالکن های شیشه ای به خاطر ماهیت شیشه ای خود شفاف بوده و تاثیری در نمای بیرونی ساختمان ندارند و با معماری عمومی ساختمان همخوانی دارند. در عین حال بالکن های شیشه ای در برابر سر و صدا، گرد و خاک، برگ، گرده، حشرات و حیوانات مقاوم هستند و مانع پسماندهای آن ها می شود.شرکت سازو کار یکی از ارائه دهنده های شیشه بالکن می باشد که فضای تراس و یا بالکن آپارتمان را به یک فضای امن و به شدت جذاب تبدیل می کند و تحت تاثیر تغییرات جوی همچون باران، برف و غیره قرار نمی گیرد.

پوشش بالکن و تراس  

پوشاندن دید بالکن 

پوشاندن دید بالکن مزایایی دارد که در ادامه بیان می گردد:

  • نمای یکدست شیشه ای برای فضای بالکن و یا تراس به ارمغان می آورد.
  • در فصول مناسب سال با باز کرد پنجره ها می توان از هوای آزاد بهره مند شد.
  • از ورود پرندگان، گرد و غبار، حشرات موذی جلوگیری به عمل می آید و راه ورود آنها مسدود می شود.
  • شیشه های بالکنی سازو کار به دلیل متحرک بودن و جمع شدن در یک سمت به راحتی قابل شستشو می باشند.

شیشه سکوریت بالکن

بالکن در نظر برخی از افراد به دلیل جدا بودن آن از فضای داخلی،قسمتی از خانه به حساب نمی آید حال آن که بالکن بخشی از خانه است و در متراژ خانه فضایی به نام بالکن دیده شده است. از طرفی بالکن هم از داخل و هم از سمت نما، دید دارد پس زیبایی آن می تواند تاثیر زیادی در چشم نواز بودن دکور خانه داشته باشد. در برخی از ساختمان ها با توجه به نوع طراحی و برای داشتن دید حداکثری به چشم انداز بیرون از ساختمان، شیشه بالکن را از کف نصب می کنند اما در برخی دیگر از ساختمان ها برای کاهش دید از بیرون به داخل ساختمان و یا به منظور ایجاد حفاظ بر روی دیوار بالکن و تا ارتفاع مشخصی نصب می شود. در برخی موارد نیز شیشه بالکن را از لبه دیوار بالکن تا سقف نصب می کنند که البته این مورد بستگی کامل به سلیقه و کاربری مصرف کننده دارد. با توجه به مطالب گفته شده در بالا بهترین متریالی که می توان برای شیشه بالکن استفاده نمود، شیشه سکوریت می باشد. شما عزیزان می توانید برای تهیه شیشه سکوریت بالکن در ابعاد و اندازه های مورد نظر خود با مشاورین سازوکار تماس بگیرید.

 شیشه سکوریت بالکن  

شرکت سازو کار با طراحی و تولید انواع بالکن های شیشه ای با سابقه ای درخشان می تواند به عنوان مجری طرح های بالکن شیشه ای و تراس شیشه ای فعالیت کند. در صورتی که نیاز به پوشاندن بالکن با شیشه دارید می توانید با شماره 03195022022 در تماس باشید.

نوشتن دیدگاه