آریا سازوکار این مجموعه فعالیت حرفه ای خود را ازسال 1387 در زمینه تولید و اجرای انواع در و پنجره های upvc ، آلومینیوم ، نماهای شیشه ای و شیشه های ساختمانی آغاز نمود طی این مدت با اجرای پروژه های بسیار زیاد و عظیم در اقصی نقاط کشورعزیزمان تجربیات با ارزشی در ارتباط با فروش ، تولید واجرا در صنعت ساختمان کشور به دست آوردیم که به لطف پروردگار منجر به تشکیل گروهی متخصص و کار آمد گردید.

آریا ساز و کار

شرکت آریا ساز و کار (نمایندگی کارخانه شیشه اردکان) با بیش از 15 سال تجربه و با تکیه بر تجربه و دانش فنی خود، به مشتریان خود خدماتی با کیفیت بالا و قابل اعتماد در زمینه طراحی، نصب و اجرای انواع شیشه های ساختمانی، نماهای شیشه ای، پارتیشن های شیشه ای، درو پنجره های شیشه ای، پله شیشه ای، درب اتوماتیک شیشه ای، شیشه بالکن، شیشه حمام و غیره ارائه می دهد. شرکت آریا ساز و کار با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته، پرسنل متخصص و مجرب، مواد اولیه با کیفیت و استانداردهای بین المللی، توانسته است پروژه های متعددی را در سراسر کشور با موفقیت به اتمام برساند.
با توجه به تنوع بسیار زیاد شیشه‌ها و نیز تاثیر مستقیم آنها بر روی تابش‌نور، حفاظت از حریم خصوصی و هزینه‌های نصب، انتخاب شیشه مناسب می‌تواند یک چالش بزرگ باشد. اگر به دنبال انتخاب شیشه مناسب برای خانه، محل کار یا هر محیط دیگری هستید، مشاوران مجرب شرکت آریا ساز و کار به شما کمک خواهند کرد تا شیشه‌ای با ویژگی‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید. شرکت آریا ساز و کار برای هر نوع ساختمان، از ساده تا پیچیده، از کوچک تا بزرگ، از مسکونی تا تجاری، طرح های منحصر به فرد و خلاقانه ای را ارائه داده و مشتاق همکاری با کلیه معماران، پیمانکاران و مالکان عزیز می باشد تا بتواند در زمینه شیشه و نصب و اجرای شیشه، رویای شما را به واقعیت تبدیل کند. جهت مشاوره با ما تماس بگیرید.

خط مشی

شرکت آریا ساز و کار آوات در زمینه تولید و اجرای انواع در و پنجره های upvc ، آلومینیوم ، نماهای شیشه ای و شیشه های ساختمانی فعالیت دارد با هدف جلب اعتماد و افزایش رضایت مشتریان و با در نظر گرفتن الزامات کلیه ذی نفعان، بهبود مستمر و ارتقاء کیفیت محصولات خود را در دستور کار قرار داده است. اين شرکت در راستای افزايش سهم بازار، ضمن استقرار سيستم‌ مديريت کيفيت، بر اساس استاندارد ISO 9001:2015 ، برای دستیابی به اهداف خود، سياست هاي زير را با جدیت دنبال مي نمايد :

  • توجه به نیازهای مشتریان و افزایش مستمر میزان رضایت و توسعه و بهبود ارتباط با آنها
  • ارتقاء سطح دانش و مهارت و ماندگاری نیروی انسانی به عنوان ارزشمندترین سرمایه های سازمان
  • افزایش بهره وری، و کاهش هزینه ها و ضایعات
  • افزایش تنوع و توسعه محصولات
  • افزایش کیفیت محصولات

اهداف

اهداف شرکت ما شامل ارائه محصولات و خدمات با کیفیت بالا به مشتریان، ایجاد رضایت مشتریان برای افزایش وفاداری آن‌ها، بهبود عملکرد و بهره‌وری در فرآیندهای داخلی شرکت، ارتقاء سطح رضایت و پشتیبانی از کارکنان و ایجاد یک فضای کار پویا می‌باشد.

چشم انداز

شرکت ما با تجربه‌ای بیش از 15 سال در زمینه شیشه‌های ساختمانی، به عنوان یک پیشگام و نمونه برتری در صنعت ساختمان شناخته شده است. ما به تولید محصولات با کیفیت بالا، طراحی مدرن و استفاده از تکنولوژی پیشرفته متعهد هستیم.

هدف ما از این کار، ارائه خدمات شخصی‌سازی شده، جلب رضایت مشتریان، ارتقاء استانداردهای ایمنی و کیفیت است. باور داریم که با نوآوری، توانایی‌های فنی بالا و تعهد به کارآمدی، می‌توانیم به رشد پایدار و موفقیت در صنعت ساختمانی دست یابیم.

شرکت آریا سازوکار

شرکت آریا سازوکار واقع در خیابان هشت بهشت غربی، حدفاصل چهار راه گلزار و ملک، نبش کوچه ۱۱، ساختمان محسن، طبقه چهارم واحد 401 و 402 می باشد. در تصویر زیر مدت زمان لازم جهت تحویل انواع شیشه توسط آریا ساز و کار اعلام شده است.