شیشه مات کن از کجا بخرم

استاده از شیشه مات کن در شرایطی شما بخواهید قسمتی شیشه های خانه را بپوشانید گزینه بسیار خوبی است و به همین دلیل امروزه شاهد استفاده از شیشه مات کن برای اتاق کودک، شیشه های پاسیون، سرویس های بهداشتی، حمام، دفترکار و محیط های اداری و... هستیم. از طرفی این محصولات توانسته اند با تنوع در طرح و ابعاد کارایی بسیار زیادی داشته باشند و بخشی از زحمات مربوط به تعویض شیشه معمولی با شیشه مات را از روند کارهای ما حذف کنند. اما همیشه این سوال مطرح می شود که "شیشه مات کن از کجا بخرم؟".
در این مطلب از سایت سازوکار قصد داریم که شما را در زمینه خرید شیشه مات کن راهنمایی کنیم و نکاتی که در این خصوص باید به یاد داشته باشید را در اختیارتان قرار دهیم، پس با ما همراه باشید.

شیشه مات کن

شیشه مات کن برای جدا سازی فضاهای مختلف در خانه، ادارات، آپارتمان ها و... به کار می رود و دارای انواع مختلفی است که هر کدام از آنها را در شرایط مناسب خود به کار می برند. انواع شیشه مات کن ها عبارتند از نمونه های: "طرح دار، ساده، سه بعدی، تزئینی، یک طرفه (برای زمانهایی که میخواهیم از درون ساخت به بیرون دید داشته باشیم و از بیرون، داخل ساختمان معلوم نباشد.)، کاهش دهنده نور، رنگی و..." که شما باید با توجه به سلیقه و کاربردی که مد نظر دارید، یکی از این محصولات را انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر شما بخواهید رنگ نوری که به ساختمان وارد می شود را تغییر دهید، بهترین گزینه برای شما شیشه مات کن رنگی خواهد بود و از طرفی اگر قصد داشته باشید که قسمت های مختلف یک اداره را به صورتی از هم جدا کنید که فضایی خصوصی برای کارمندان خود درست کنید شیشه مات کن های ساده به سادگی این امکان را به شما میدهند. نکته بعدی که باید در زمینه خرید این محصول بدانید این است که دسته بندی دیگری بر اساس ضخامت آن برای شما وجود دارد که به شما این امکان را می دهد که با استفاده از برچسب ها با ضخامت های مختلف، میزان نور وردی دلخواه خود که برای فضا مد نظر دارید را کنترل کنید.
مورد جالبی که باید در مورد انتخاب این برچسب ها در نظر داشته باشید طرح های روی آنهاست که شما می توانید از بین کاتالوگ های موجود در فروشگاه ها محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید و یا اگر قصد چاپ یک طرح به خصوص روی این محصولات داشته باشید، این کار به راحتی امکانپذیر است. اگر کمی خلاقیت داشته باشید می توانید با استفاده از این محصولات نمایی بسیار زیبا و جذاب به اتاق، دفتر و یا شرکت خود بدهید.
بعد از انتخاب محصول مورد نظر خود نوبت به نصب آن می رسد که در ادامه در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

نصب شیشه مات کن

نصب شیشه مات کن آسان است، اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که اگر اشتباه کوچکی در مرحله نصب این محصول رخ بدهد، ظاهر برچسب های شیشه مات کن شما مناسب نمی شود. برای نصب این محصول شما باید ابتدا بخشی از برچسب مات کن را متناسب با ابعاد پنجره یا شیشه مورد نظر خود برش دهید، سپس شیشه مورد نظر را با دقت به گونه‌ای تمیز کنید که هیچ گونه جرم و گرد و غباری روی آن نباشد. در مرحله بعد با کمک فرد دیگری برچسب را جدا کرده و آن را با دقت به شیشه بچسبانید.

benefits-of-using-glass-opaline

مزایای استفاده از شیشه مات کن

 • مزایای استفاده از شیشه مات کن را در ادامه به صورت مورد به مورد با هم بررسی میکنیم.
 • تمیز کاری راحتتر و سریعتر نسبت به پرده
 • امکان ورود نور طبیعی به داخل فضای مورد نظر شما
 • این محصولات مانع گردش دایره وار هوا نمی شوند.
 • در صورتی که محصول با کیفیتی خریداری کنید، دوام بسیار بالایی خواهد داشت و در اثر حرارت یا تابش خورشید تغییر رنگ نخواهد داد.
 • برای فضاهای کوچک بسیار مناسب هستند.
 • برای خرید شیشه مات کن شما باید به سراغ نمایندگی های معتبر فروش این محصولات بروید تا بتوانید خرید با کیفیتی انجام دهید.
  همچنین شما می توانید برای مشاوره در خصوص انواع درب و پنجره، پارتیشن های اداری، مات کننده های شیشه، نماهای شیشه‌ای و... با متخصصین ما در سایت ساز و کار تماس بگیرید.
  شماره تماس ما 03195022022
نوشتن دیدگاه