شیشه سکوریت تهران
شیشه سکوریت تهران

شیشه های نشکن برای اولین بار در بلژیک تولید شدند، خاصیت نشکن بودن این شیشه ها سبب شد افراد بیشتری به استفاده از آن ها تمایل پیدا کنند چرا که نگرانی بابت شکستن و خطرات ناشی از آن دیگر وجود نداشت از این جهت طراحی و دکوراسیون با شیشه سکوریت خیلی زود در صنعت ساخت و ساز و عمران توسعه پیدا کرد. شیشه های سکوریت به گونه ای تولید می شوند که در هنگام شکستن به جای قطعات بزرگ به قطعات کوچک و ایمن تبدیل می شوند به همین دلیل خطری به همراه ندارند، این شیشه ها به دلیل مقاومت و توانمندی که دارند در بسیاری از مکان ها قابل استفاده هستند.

شیشه سکوریت تهران

این روزها به دلیل افزایش میزان ساخت و ساز و قدیمی شدن ساختمان ها و فراگیر شدن بازسازی ها به خصوص در شهرهای بزرگ و پرجمعیت استفاده از شیشه سکوریت تهران در بازسازی ها بسیار همه گیر شده است. شیشه سکوریت تهران به دلیل کیفیت، مقاومت و عایق صدا و حرارت بودن در تمام ساخت و سازها بسیار استفاده می شود. به دلیل گسترش شهرنشینی به خصوص در شهرهای بزرگ و صنعتی عموما خانه های ویلایی و حیاط دار رفته رفته تخریب شده و جای خود را به خانه های آپارتمانی و جدید داده ند. به همین دلیل همیشه در خانه ها فقدان داشتن حیاط احساس می شود؛ از همین جهت خانه هایی با تراس و بالکن یک امتیاز محسوب می شود. بنابراین معماران وسازندگان همیشه تلاش می کنند تا خانه ها را با بالکن طراحی کنند. عموما معماران در طراحی بالکن ها برای حفاظت و امنیت بیشتر از شیشه سکوریت استفاده می کنند. استفاده از شیشه سکوریت تهران برای بالکن خانه ها در کنار حفظ امنیت فضایی دنج و صمیمی ایجاد می کند و از ورود حشرات و هوای بسیار گرم یا سرد نیز جلوگیری می کند. شیشه سکوریت تهران با کیفیت ترین و مرغوب ترین شیشه سکوریت و لوازم جانبی و یراق آلات را به فروش می رساند. شیشه سکوریت تهران را می توان برای عرضه بین المللی و صادرات نیز استفاده کرد. در نظر داشته باشید که برای خرید و نصب شیشه های سکوریت باید از متخصصان مربوط به این بخش کمک بگیرید. چرا که اگر در هنگام نصب گوشه های شیشه حتی ذره ای ضرب ببیند بعد از مدتی منجر به منفجر شده و یا ترکیدن شیشه می شود و خسارات جبران ناپذیری بر جای میگذارد. 

بورس شیشه سکوریت تهران

مرکز شیشه سکوریت تهران

شیشه سکوریت حدود 4 برابر از نظر مقاومت بالاتر است. شکستن این شیشه ها نیز همانطور که می دانید با شیشه های معمولی متفاوت است و در صورت شکستن به تکه هایی با لبه های صیغلی تقسیم می شود. مرکز شیشه سکوریت تهران برای خرید و فروش شیشه سکوریت به صورت حضوری و آنلاین است. سایت های مختلفی برای خرید شیشه سکوریت تهران وجود دارند که شما باید مطمئن ترین سایت ها را برای خرید انتخاب کنید. شیشه های سکوریت به دلیل مقاومتی که دارند برای بسیاری از مکان ها مورد استفاده قرار می گیرند و از همین رو انتخاب مرکزی قابل اعتماد که متخصصان کاربلد و حرفه ای برای نصب در اختیار شما بگذارند یک گزینه بسیار پراهمیت است. سایت سازوکار یکی از سایت های معتبر با سال ها تجربه و تخصص است که با در اختیار داشتن نیروهای کاربلد بهترین شیشه سکوریت و نصب را در اختیار شما قرار می دهد. 

عملکرد بورس شیشه سکوریت تهران

تقاضای زیاد شیشه سکوریت سبب شد که به بازار بورس تبدیل شده و فروش و خدمات به صورت اینترنتی نیز انجام شود در صورتی که در گذشته خیابان هایی مخصوص شیشه فروش ها وجود داشت که امروزه به ندرت یافت می شوند. پس از تشکیل بازار بورس شیشه سکوریت تهران به راحتی با مراجعه کردن به سایت و تماس با کارشناسان شیشه و آینه می توانید به صورت لحظه ای از قیمت شیشه سکوریت مطلع شوید. عملکرد بورس شیشه سکوریت تهران به گونه ای است که شما با کارشناسان بورس که افرادی کاملا حرفه ای می باشند تماس برقرار می کنید، این کارشناسان دارای روابط عمومی بالا و اطلاعات کامل هستند و به بهترین نحو شما را برای خرید مناسب راهنمایی می کنند که همین موضوع می تواند به شما کمک بسیاری کند. شیشه های سکوریتی که در بورس تهران موجود هستند دارای انواع گوناگونی اند که هر کدام کاربرد ویژه خود را دارند. انواع شیشه سکوریت:

 • شیشه حکاکی شده
 • شیشه دوجداره
 • شیشه لمینت
 • شیشه دودی
 • شیشه برنز
 • شیشه فلوت ساده
 • شیشه مات
 • شیشه اسیدکاری شده
 • شیشه هوشمند

هرکدام از این شیشه ها با ضخامت های متفاوتی موجود هستند که با توجه به نوع کاربردی که دارند می توانید از آن ها انتخاب کنید.

عملکرد بورس شیشه سکوریت تهران

کاربردهای شیشه سکوریت

همانطور که گفته شد امروزه شیشه های سکوریت علاوه برکاربرد بسیاری که دارند دارای زیبایی و جلوه خاصی هستند و همین امر سبب شده مورد توجه افراد قرار بگیرند. از جمله کاربرد های شیشه سکوریت عبارتند از:

 • پارتیشن شیشه ای
 • پله شیشه ای
 • رو میزی شیشه ای
 • نرده شیشه ای
 • سقف شیشه ای
 • دیوار شیشه ای
 • حمام شیشه ای
 • خم نمای شیشه ای ساختمان

قیمت شیشه سکوریت به عواملی چون: نوع شیشه(فلوت، کریستال و ...)، رنگ شیشه، ابعاد و سایز شیشه بستگی دارد. مزیت ها و کاربردهای بسیاری که شیشه های سکوریت دارند موجب استقبال زیاد از این محصولات و افزایش تقاضای مصرف کنندگان شده است، این شیشه ها مقاومتی 4 برابر شیشه معمولی دارند همچنین فاقد لبه تیز و برنده هستند. امروزه با گسترده شدن بستر اینترنتی و بازار کلاهبرداران فرصتی حاصل شده که افراد سودجو از این وضعیت نهایت سوءاستفاده را ببرند، از این جهت در هنگام خرید از بورس شیشه سکوریت تهران و خرید از شرکت های پخش عمده یراق آلات شیشه سکوریت بهتر است از شرکت، اساس نامه، روزنامه رسمی و کد اقتصادی شرکت اطمینان حاصل کنید تا ناخواسته درگیر شرکت های کلاهبردار نشوید . مرکز فروش شیشه سکوریت تهران باید بتواند به صورت تلفنی و حضوری به خریداران خود مشاوره و سپس خدمات نصب را ارائه دهد همچنین سفارشات را به سراسر کشور ارسال نماید.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید