توری رولینگ

توری رولینگ از جدیدترین مدل های توری هستند که ظاهر مدرن آن ها توانسته است این مدل را از توری های قدیمی متمایز کند و در نتیجه مدل های مختلفی از توری رولینگ به تولید می رسند. توری رولینگ می تواند به راحتی جمع شود و فضای کمی را اشغال کند، همچنین کیفیت این توری ها بسیار بالا است به طوری که بدنه توری رولینگ از آلومینیوم و جنس توری آن از فایبرگلاس تشکیل شده است. توری رولینگ مدل های مختلفی دارد و شامل توری رولینگ عمودی و توری رولینگ افقی می شود. توری های رولینگ مزایای بسیار زیادی دارند که در ادامه به آن ها می پردازیم.  

توری پنجره رولینگ

هر روزی که می گذرد، پیشرفت علم و تکنولوژی، بیش در پیش در اختیار بهبود ابزار و امکانات زندگی ایفای نفش می کند. حتی وسیله ای به نام توری پنجره نیز بسیار با گذشته خود تفاوت کرده است. قبلاً باید برای محافظت فضای داخلی خانه از ورود حشرات، توری را به صورت متری تهیه کرده، و آن را با چسب و درزگیر روی پنجره محکم می کردید. یا به طور حرفه ای تر، یک قاب با ابعاد پنجره خود سفارش داده و توری را با کمک آن روی پنجره نصب می کردید. با نصب توری با وجود آنکه منظره پیش رو گرفته می شد، چاره ای جز تحمل آن نبود. حتی در فصولی از سال که حشرات یا آلودگی نیز کمتر بود، جا به جایی توری صرفه نداشت و توری به شکلی همیشگی روی پنجره خودنمایی می کرد.
توری پنجره رولینگ

توری رولینگ چیست؟

با پیشرفت تکنولوژی شرایط بسیار نسبت به گذشته متفاوت شده است و توری رولینگ جای توری های قدیمی را گرفته است. توری رولینگ یا توری بازشو، نوعی توری است که به قاب پنجره متصل می شود و توسط فنر، در مسیرهای از پیش تعیین شده، باز و بسته می گردد. این قابلیت برای توری بسیار دلپذیر است و شما می توانید در هر زمان بسته به نیاز خود، آن را باز یا بسته نمایید. البته در نظر داشته باشید که باید با این محصول در نهایت احتیاط رفتار نمایید، زیرا در صورت آسیب دیدن توری رولینگ، تعمیر آن کمی مشکل خواهد بود. توری پنجره رولینگ انواع مختلفی دارد و بیشتر برای پنجره های upvc و پنجره های دوجداره استفاده می شود. توری پنجره رولینگ زیبایی و دوام بالایی دارد و در رنگ های متعدد عرضه می گردد، که همین امر منجر به محبوبیت این محصول گردیده است.

خرید توری پنجره رولینگ

در صورتی که قصد خرید این محصول مدرن را دارید، بهتر است در انتخاب خود دقت نمایید. توری های رولینگ محصولی جدید هستند و در صورتی که با آنها با احتیاط لازم رفتار نشود، مستعد آسیب می باشند. بنابراین کیفیت مطلوب، حرف اول را در خرید و انتخاب توری پنجره رولینگ دارد. فروشگاه ساز و کار انواع توری پنجره رولینگ را به همراه لوازم جانبی آن، به مشتریان عرضه کرده است. بهتر است قبل از سفارش، ویژگی های پنجره خود را با مشاوران ساز و کار مطرح نمایید تا مطابق با شرایط شما، بهترین پیشنهاد داده شود.
خرید توری پنجره رولینگ

توری رولینگ افقی

تفاوت توری رولینگ افقی با نمونه عمودی آن، در جهت حرکت توری باری باز و جمع شدن است. توری رولینگ افقی را می توان به صورت باز شو از سمت چپ به راست یا برعکس نصب نمود. برای پنجره های بزرگ و دارای درب های دوطرفه، این توری انتخاب معقولی است و می توانید آن را به صورت یک یا دو طرفه سفارش دهید. در واقع به غیر تمایل شخصی برای جهت باز و بسته شدن توری رولینگ، ابعاد پنجره نیز در انتخاب نوع توری پنجره رولینگ موثر است. توری رولینگ افقی بهترین انتخاب برای پنجره با عرض و ارتفاع زیاد است. این توری در صورت نصب اصولی، با وجود ابعاد بزرگ، بسیار روان حرکت می کند و می تواند با کمترین نیرو آن را باز و بسته نمایید.

توری رولینگ افقی

توری رولینگ عمودی

این نامگذاری مشخصاً به دلیل نحوه نصب و نوع کارکرد این توری، صورت گرفته است. توری رولینگ در این حالت از نظر حرکتی، بی شباهت با پرده کرکره عموی نیست و جهت حرکت آن از بالا به پایین می باشد. توری رولینگ عمودی توسط فنر هدایت می شود و در صورت باز کردن قلاب آن، آزاده شد و به صورت رول در بالای پنجره جمع می شود. برای انتخاب این توری لازم است که پنجره شما به لحاظ ابعاد و شرایط جایگذاری توری بررسی شود. برای پنجره های کوچک و کم ارتفاع، توری رولینگ عمودی بسیار مناسب است.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید