قیمت آلاچیق شیشه ای پیش ساخته

قیمت آلاچیق شیشه ای پیش ساخته به المان های مختلفی بستگی دارد. با توجه به اینکه انواع مختلف آلاچیق شیشه ای طراحی و اجرا می شود، قیمت آن ها نیز با یکدیگر تفاوت دارد. امروزه یکی از سازه های نوین برای کافه های سنتی و مدرن، بیمارستان ها، رستوران ها، روف گاردن، داخل ویلاها و ... آلاچیق شیشه ای است که در هر شرایط آب و هوایی استفاده از آن امکان پذیر است. نمونه های مختلف آلاچیق شیشه ای برای استفاده در محیط بیرون قابل اجرا هستند و می توان در همه محیط ها از آن ها استفاده کرد. اولین متریال مورد استفاده برای ساخت آلاچیق شیشه ای، شیشه سکوریت یا شیشه لمینیت است که انواع رنگی شفاف و دو جداره آن ها موجود هستند. امکان اجرای آلاچیق شیشه ای تاشو، آلاچیق شیشه ای بدون سقف شیشه ای، آلاچیق شیشه ای با سقف شیشه ای و ... وجود دارد. به همین خاطر قیمت هر یک از این آلاچیق ها متفاوت است. هزینه ساخت آلاچیق شیشه ای پیش ساخته و قیمت آن با توجه به اینکه تمام قسمت های آلاچیق از شیشه ساخته شده باشند یا تنها بخشی از آن شیشه ای باشد، متفاوت است. هزینه های مربوط به آهن کشی، فریم دار یا بدون فریم بودن شیشه، قیمت شیشه و ضخامت آن، شرایط محل مورد نظر برای اجرای آلاچیق شیشه ای و همچنین یراق آلات مصرفی جزء فاکتورهایی هستند که بر قیمت آلاچیق شیشه های پیش ساخته تاثیر دارند. با توجه به محیط مورد نظر، ابعاد و اندازه شیشه برای ساخت این آلاچیق ها، قیمت ها متفاوت خواهد بود. برای اطلاع از قیمت سقف شیشه ای مثل سقف شیشه ای استخرمی توانید با کارشناسان مجموعه سازوکار در ارتباط باشید. 

قیمت آلاچیق شیشه ای پیش ساخته

آلاچیق شیشه ای پیش ساخته چیست؟

آلاچیق شیشه ای جزء پرطرفدارترین آلاچیق ها از بین آلاچیق های آهنی، آلاچیق های چوبی، آلاچیق ترموود و ... است. با توجه به اینکه ظاهر زیبای آلاچیق شیشه ای آن را از انواع دیگر آلاچیق متمایز می کند و در برابر سرما، ضربه، حرارت و عوامل جوی مقاومت بالایی دارد، بسیاری از افراد از این نوع آلاچیق استفاده می کنند. آلاچیق های شیشه ای به راحتی نور را از خود عبور می دهند و در تمام فصول قابل استفاده هستند. با توجه به اینکه انرژی مصرف شده برای سرمایش و گرمایش داخل آلاچیق شیشه ای از بین نمی رود، هزینه ساخت و اجرای آن کاملا مقرون به صرفه بوده و یک چشم انداز طبیعی را برای افرادی که از آن استفاده می کنند فراهم می کند. بسیاری از افراد در فصول سرد سال در داخل آلاچیق های شیشه ای می نشینند و از مناظر اطراف لذت می برند. آلاچیق شیشه ای پیش ساخته در تمام فضاها مانند ویلا، پارک، باغ، رستوران و ... قابل اجرا است. آلاچیق شیشه ای پیش ساخته از قبل در کارگاه های مخصوص ساخته شده و به صورت آماده برای نصب به محل مورد نظر انتقال داده می شود. برای ساختن آلاچیق های شیشه ای پیش ساخته باید اندازه های دقیق محل اجرا گرفته شود و با استفاده از نرم افزارهای مخصوص ابعاد و اندازه های آن بررسی شده و آلاچیق طراحی شود. آلاچیق های شیشه ای پیش ساخته نسبت به سایر آلاچیق های دیگر دارای مزایایی هستند. این آلاچیق ها راحت تر و سریع تر نصب شده، کیفیت خوبی دارند و قیمت آن ها نسبت به آلاچیق های دیگر کمتر است؛ اما باید توجه داشته باشید که آلاچیق شیشه ای پیش ساخته برای فضاهای کوچک مناسب است و نمی‌توان برای طراحی آن مدل های خاصی را در نظر گرفت و طراحی آن دارای محدودیت است. آلاچیق شیشه ای انواع مختلفی دارد. آلاچیق شیشه ای گرد، آلاچیق شیشه ای چهارگوش، آلاچیق شیشه آکاردئونی، آلاچیق شیشه ای پیش ساخته و آلاچیق های شیشه ای تاشو، اما هر یک از این مدل ها برای محیط و فضای مناسب به خود قابل طراحی و اجرا هستند. قیمت روز شیشه در سایت آریا سازوکار بسیار مناسب و اقتصادی است و لیست قیمت شیشه ساختمانی را می توانید در این وب سایت مشاهده کنید.

قیمت آلاچیق شیشه ای پیش ساخته 

عوامل موثر بر قیمت آلاچیق شیشه ای پیش ساخته

عوامل موثر بر قیمت آلاچیق شیشه ای پیش ساخته یا آماده، شامل ابعاد و متریال مورد استفاده برای ساخت آن می شود. آلاچیق شیشه ای پیش ساخته در مدت زمان کوتاهی نصب و اجرا می شود. قیمت آن نیز نسبت به انواع دیگر آلاچیق شیشه ای مناسب تر است. معمولاً سایز آلاچیق های شیشه های پیش ساخته از کوچک تا متوسط است و در فضاهای بزرگ قابل استفاده نیستند. به دلیل اینکه جزئیات آلاچیق شیشه ای پیش ساخته بدون دخالت مشتری انتخاب و ساخته می شود، امکان طراحی آن با توجه به سلیقه مشتری وجود ندارد. جنس شیشه استفاده شده برای ساخت آلاچیق شیشه ای پیش ساخته، هزینه های مربوط به یراق آلات و فریم مورد استفاده برای ساخت آلاچیق شیشه ای، هزینه طراحی، نصب و اجرا به علاوه آهنگ کشی و ... بر قیمت آلاچیق شیشه ای پیش ساخته تاثیر دارند. مشتریان عزیز می توانند برای آگاهی از قیمت دقیق آلاچیق شیشه ای پیش ساخته با کارشناسان شرکت آریا سازوکار تماس بگیرند و با توجه به ابعاد و نوع شیشه مورد نظر برای ساخت آلاچیق شیشه ای قیمت های دقیق را به دست بیاورند. امکان دریافت مشاوره رایگان برای نحوه خرید آلاچیق شیشه ای پیش ساخته و نحوه سفارش به صورت اینترنتی از وب سایت ساز و کار، فراهم شده است.

 

نظرات خود را با ما در میان بگذارید