شیشه در کارخانه شیشه سکوریت کرج پس از یک فرایند حرارتی حاصل می شود، که بر روی شیشه های ساختمانی انجام می شود یکی از مزیت استحکام بالا و امنیت قابل ملاحظه شیشه سکوریت در مقایسه با شیشه معمولی است. تعداد کارخانه شیشه سکوریت کرج زیاد است و کارخانه های آبنوس جام و ایمن جام فرد از کارخانه های تولید شیشه سکوریت در کرج هستند که شیشه های سکوریت را با کیفیت بسیار بالایی تولید می کنند. کارخانه شیشه سکوریت کرج با به کارگیری از تکنولوژی به روز توانسته است شیشه سکوریت استانداردی را به تولید برساند. شیشه های سکوریت دارای مقاومت بالایی هستند برای مثال مقاومت آن ها حدود 4 تا 10 برابر شیشه های معمولی هستند و یکی از مزیت های ویژه که امنیت این نوع شیشه را افزایش میدهد هنگام شکستن آن است بعد از شکسته شدن به ذرات بسیار ریز و لازم به ذکر است غیر برنده در می آید این در صورتی است که شیشه های معمولی بعد از شکسته شدن به ابعاد بزرگ تقسیم می شوند و بسیار برنده هستند که این مورد نشان می دهد امنیت شیشه ساده بسیار پایین است. کارخانه شیشه سکوریت کرج سابقه ای بی نظیر را در چندین دهه از خود بر جای گذاشته است.

قیمت شیشه سکوریت کرج

از شیشه سکوریت در بانک ها ، ادارات، مغازه ها و فروشگاه‌ ها نیز استفاده می شود، این شیشه دارای رنگ های متفاوتی است و باعث بهبود زیبایی محیط نیز می شود یکی از مزیت های دیگر شیشه سکوریت مقاومت و ممانعت این نوع شیشه از انتقال اشعه مضر یو وی است. شیشه سکوریت هیچ تفاوتی با شیشه های معمولی از نظر وزن ندارد برای مثال با قطر مساوی با شیشه معمولی از نظر وزن تفاوتی ندارد. از شیشه سکوریت همچنین ممکن است برخی از شرکت های تولید کننده تلفن همراه در صفحه نمایش تلفن همراه استفاده کنند.

 کارخانه شیشه سکوریت کرج


ضخامت شیشه های سکوریت یکی دیگر از مزیت های آن است که در برابر شیشه های معمولی، شیشه های سکوریت ضخامت بالایی دارند و همین امر باعث می شود تا مقاومت آن ها بسیار بیشتر از شیشه های معمولی باشد.
شیشه سکوریت همان طور که ذکر شد از نظر وزن تفاوتی با شیشه معمولی ندارد ولی مقاومت و امنیت بالایی دارد و در صورت شکسته شدن به قطعات ریز ولی غیر برنده و با گوشه های گرد تبدیل می شود، همین امر باعث می شود که در صورت شکستی شیشه خودرو امنیت سرنشینان حفظ شود. برای دریافت قیمت شیشه سکوریت کرج می توانید با کارشناسان فروش ساز و کار تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی کنند.

مزایای شیشه سکوریت کرج چیست؟

  • امنیت بالا در مقایسه با شیشه ساده

  • استفاده در مکان های مختلف

  • رنگ های مختلف

  • وزن مناسب و برابر شیشه های ساده

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

سوالات متداول کارخانه شیشه سکوریت کرج

چرا کارخانه شیشه سکوریت کرج؟

کارخانه شیشه سکوریت کرج شیشه های سکوریت را با کیفیت بسیار بالایی تولید می کنند. کارخانه شیشه سکوریت کرج با به کارگیری از تکنولوژی به روز توانسته است شیشه سکوریت استانداردی را به تولید برساند. همچنین سابقه ای بی نظیر را در چندین دهه از خود بر جای گذاشته است.

مزایای شیشه سکوریت کرج چیست؟

امنیت بالا در مقایسه با شیشه ساده، استفاده در مکان های مختلف، رنگ های مختلف، وزن مناسب و استاندارد از مزیت های شیشه سکوریت کرج است.