کارخانه شیشه سکوریت

کارخانه شیشه سکوریت زیادی در ایران وجود دارد که شیشه هایی با کیفیت های مختلف در ابعاد متنوع تولید می کنند. این شیشه ها بسته به نوع عمل آوری و تولید، کیفیت های متفاوتی پیدا خواهند نمود.اساس کارتولید این شیشه ها به این صورت است طی عمل خنک شدن شیشه، فرآیند سردشدن را تسریع می دهند در نتیجه لایه بیرونی زودتر خنک شده و لایه داخلی دچار تنش می شود و ساختاری مختلف پیدا می کند که در زمان شکستن رفتاری مختلف با انواع دیگر شیشه ها دارد و به جای خرد شدن ریز می گردد. شیشه سکوریت فوری را می توانید با کیفیت بالا از مجموعه آریا سازوکار تهیه کنید. 

شیشه سکوریت از انواع شیشه است که در نما و پوشش ساختمان ها به عنوان دیزاین خارجی ساختمان استفاده می شود. شیشه سکوریت یا نشکن طی مراحل ایجاد شیشه در دمایی نزدیک به 700 درجه سانتی گراد تولید می گردد. بعد از آن، طی مرحله سرد شدن، شیشه مقاوم می گردد که تعیین کننده کیفیت شیشه است. گروه صنعتی ساز و کار، نماینده کارخانه های مختلف شیشه سکوریت مانند کارخانه شیشه سکوریت در تبریز است که شیشه های با کیفیت را در ابعاد و کیفیت های متنوع با قیمت هایی مناسب راهی بازار می کند. کافی است از قسمت محصولات این سایت بازدید کرده و شیشه سکوریت مناسب خود را تنها با یک تماس سفارش دهید.

کارخانه شیشه سکوریت بستان آباد

کارخانه شیشه سکوریت بستان آباد یکی از کارخانجات تولید شیشه سکوریت در ایران است. شیشه سکوریت بستان آباد را می توانید در قسمت محصولات سایت ساز و کار تهیه نمایید. مراحل تولید شیشه سکوریت به شرح زیر است:

 • خواندن نقشه و چاپ طرح بر روی شیشه 
 • بریدن شیشه ها با استفاده از دستگاه  برش cnc و جداکردن اتوماتیک شیشه ها از یکدیگر
 • لبه های شیشه را زده وپرداخت کاری شیشه ها با دیاموند
 • اضافه نمودن اجزای مختلف مانند قفل و لولا و دستگیره  روی شیشه 
 • شست شوی اتوماتیک شیشه 
 • رفتن به کوره تولید شیشه سکوریت داخل کوره و خنک کننده 
 •  انتقال به انبار کارخانه شیشه سکوریت 

کارخانه شیشه سکوریت تبریز

کارخانه شیشه سکوریت تبریز یکی از برندهای مطرح ایرانی در زمینه شیشه سکوریت است. در ایران شرکت ها و برندهای مختلفی مانند شیشه سکوریت انار، شیشه سکوریت اصفهان ، ... شیشه سکوریت را تولید می کنند که اولین شیشه سکوریت داخلی با نام شرکت میرال آغاز به کار کرد و نام شیشه سکوریت در اذهان مردم به نام شیشه میرال حک شده است. شیشه سکوریت ،ساختاری لایه لایه داشته ومی تواند به عنوان شیشه ضد گلوله، سرعت گلوله را کم کرده و امنیت ساختمان را افزایش دهد. در واقع شیشه سکوریت، اشیا را در لایه اول خود متوقف می کند و مانع از پیشروی اشیای خطرناک مانند گلوله خواهند شد.

کارخانه شیشه سکوریت همدان

کارخانه شیشه سکوریت همدان در غرب کشور توانسته است به عنوان برندی محبوب به فعالیت خود ادامه دهد.اگرچه عناوینی مانند شیشه سکوریت دست دوم در اینترنت به چشم می خورد و قیمت این شیشه ها کم تر است ولی در نظر داشته باشید که کیفیت و شفافیت مدل های جدید را نداشته و با وجود این همه تنوع در رنگ  و قیمت شیشه سکوریت ، ما بر اساس سال ها تجربه، خرید این شیشه ها را توصیه نمی کنیم. زیرا در نظر داشته باشید که شکستگی در این شیشه ها ممکن است مشخص نباشد و در نگاه اول شما متوجه این قضیه نمی شوید. برای انتخاب مدل و طرح شیشه سکوریت همدان از نظر متخصصین حوزه شیشه ساختمانی استفاده نمایید.

کارخانه شیشه سکوریت شیراز

کارخانه شیشه سکوریت مازندران

کارخانه شیشه سکوریت مازندران انواع شیشه ساختمانی و صنعتی را در شمال کشور تولید می نماید. شیشه این شرکت برای شیشه سکوریت مغازه ها و یترین مناسب است. کاربردهای شیشه سکوریت مازندران فقط به شیشه مغازه محدود نمی شود و در بسیاری از ساختمان های تجاری، شیشه سکوریت مات نقش نمای بیرونی ساختمان را داشته و می تواند در انواع سبک های فریم لس و دوجداره و ... در نقش مصالح ساختمانی طراحی و پیاده سازی گردد. از مشخصات شیشه سکوریت مات مازنداران، مات بودن در عین اجازه به عبور نورخوشید است. شما می توانید قسمتی از نور مورد نیاز خود را به وسیله این شیشه ها تامین کرده در حالی که از بیرون قابلیت مشاهده فضای داخلی وجود نداشته باشد.

کارخانه شیشه سکوریت شیراز

کارخانه شیشه سکوریت شیراز یکی دیگر از کارخانجات شیشه سکوریت است که محصولات آن در بازار معروف است.

 کاربردهای شیشه سکوریت شیراز 

 • در انواع پنجره ساختمانی
 • به عنوان حفاظ و نرده
 • نمای خارجی ساختمان
 • دود بند منازل 
 • درب های ورودی ساختمان ها به صورت متحرک یا ثابت 
 • پارتیشن و دیوارهای جداکننده
 • ویترین و شیشه مغازه ها

قیمت شیشه سکوریت شیراز در اندازه و قطر و کیفیت مختلف ، در سایت ساز و کار قابل مشاهده است و بر اساس بودجه و نیاز خود می توانید قدرت انتخاب زیادی داشته باشید.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

نظر شما چیه؟  
سلام دوباره کدوم کارخانه شیشه سکوریت به لحاظ کیفیت بهتره؟

سوالات متداول کارخانه شیشه سکوریت

کدامیک از کارخانجات شیشه سکوریت قابل اعتماد است؟

امروزه کارخانجات مختلفی در زمینه تولید و عرضه شیشه سکوریت فعالیت می کنند. یکی از راه های بررسی اعتبار این کارخانجات در عصر حاضر، حضور پررنگ در فضای اینترنت و شبکه های مجازی و بررسی نظرات مشتریان و دنبال کنندگان آن ها در دنیای مجازی است. همچنین با مشاهده نمونه کارهای ارائه شده توسط برندها می توان از کیفیت کار آن ها مطلع گردید. شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت ساز و کار موارد مرتبط را جستجو کرده و به بررسی رزومه کاری این گروه تولیدی خدماتی بپردازید.

بهترین کارخانه تولیدکننده شیشه سکوریت در ایران کجاست؟

ساز و کار به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان شیشه سکوریت در کشور در حال فعالیت می باشد و این ادعا با میزان رضایت مشتریان ساز و کار از خدمات ارائه شده، قابل اثبات است. ساز و کار هم اکنون در حال گسترش فعالیت خود می باشد.

مراحل تولید شیشه سکوریت در کارخانه تولید شیشه سکوریت چگونه است؟

خواندن نقشه و چاپ طرح بر روی شیشه، بریدن شیشه ها با استفاده از دستگاه  برش cnc و جداکردن اتوماتیک شیشه ها از یکدیگر، لبه های شیشه را زده وپرداخت کاری شیشه ها با دیاموند، اضافه نمودن اجزای مختلف مانند قفل و لولا و دستگیره  روی شیشه، شست شوی اتوماتیک شیشه، رفتن به کوره تولید شیشه سکوریت داخل کوره و خنک کننده و انتقال به انبار کارخانه شیشه سکوریت.

کاربرد شیشه سکوریت رنگی در کجاست؟

شیشه سکوریت رنگی امروزه در کارخانجات تولید شیشه سکوریت با تنوع رنگ مختلفی تولید می شود و برای استفاده بهینه از انرژی، همسان سازی رنگ ها در دکوراسیون و کم کردن نور محیط کاربرد دارند. از این شیشه ها برای مغازه، سرویس بهداشتی، پارتیشن های اداری و دودبند ساختمان ها و ... استفاده می شود.