قیمت دیوار شیشه ای ویلا

با رواج زندگی شهری و قد کشیدن ساختمان های مرتفع، در بسیاری از خانواده ها تمایل به خرید ویلا در مناطق خوش آب و هوا برای کسب آرامش و فرار از شلوغی شهرها با استقبال بالایی مواجه شده است. از فاکتورهایی که در هنگام خرید ویلا از طرف خریداران بسیار مورد توجه قرار دارد نحوه طراحی ویلاست. امروزه ویلاها با طراحی های مدرن بسیار مورد توجه قرار دارند یکی از المان هایی که در طراحی ویلاهای مدرن بسیار مورد توجه قرار گرفته و توسط طراحان بکار گرفته می شود، شیشه است. استفاده از شیشه در ابعاد بزرگ علاوه بر جذابیت بالایی که برای ساختمان ایجاد می کند امکان استفاده حداکثری از فضای باز ویلا را به افراد حاضر در داخل ساختمان می دهد. در ادامه این مقاله از ساز و کار درباره استفاده از شیشه در طراحی ویلا صحبت می کنیم لطفا تا انتها ما را همراهی کنید.

قیمت دیوار شیشه ای ویلا

همانطور که در بخش قبل به آن اشاره شد استفاده از شیشه برای دیوار ویلا در حد بالایی هزینه های ساخت ویلا را کاهش می دهد که البته این اتفاق در صورتی رخ می دهد که شیشه های مورد نیاز را با قیمت مناسب تهیه کنید. ساز و کار یکی از بزرگترین ارائه دهندگان انواع شیشه از جمله شیشه سکوریت مورد استفاده در پروژه های ساخت ویلاست که محصولات خود را با قیمت مناسب به مشتریان ارائه می دهد.

قیمت دیوار شیشه ای ویلا  

مزایای دیوار شیشه ای ویلا

در طراحی ویلاهای مدرن، طراحان تمایل بالایی به استفاده از شیشه در اندازه های بزرگ برای دیوارهای نمای خارجی ساختمان دارند. استفاده از شیشه های وسیع به عنوان دیوار در نمای خارجی مزایای بیشماری دارد که در ادامه به شرح برخی از آن ها می پردازیم:

 • استفاده از دیوارهای شیشه ای در ساختمان ویلا بسیار لاکچری و چشمگیر است.
 • دیوارهای شیشه ای به تامین نور فضای داخلی ساختمان در هنگام روز کمک بسیار زیادی می کند که این مورد می تواند منجر به صرفه جویی در مصرف انرژی برق در تامین روشنایی گردد زیرا در طول روز محیطی پرنور را برای شما فراهم می کند.
 • در صورت استفاده از دیوارهای شیشه ای امکان برقراری ارتباط مستقیم با محیط بیرون میسر است و استفاده از دیوارهایی از جنس شیشه باعث می شود کل محیط داخل و خارج بصورت یکپارچه به هم متصل باشد.
 • ایجاد چشم انداز زیبا و همیشگی در فصول مختلف از داخل ویلا از دیگر مزایای استفاده از دیوارهای شیشه ای در ویلاست و باعث کسب تجربه ای بهتر از زندگی خواهد شد.
 • استفاده از دیوارهای شیشه ای متحرک باعث می شود عمل تهویه هوا بهتر انجام شده و همیشه امکان بهره مندی از هوای تمیز برای افراد میسر باشد.
 • برای خانواده هایی که فرزندانی کوچک دارند و بچه ها می خواهند در محوطه ویلا بازی کنند این امکان وجود دارد که با خیال راحت مواظب بچه ها باشند و بتوانند بچه های خود را در حال بازی تماشا کنند.
 • یکی دیگر از مزیت های استفاده از دیوارهای شیشه ای امکان جلوگیری از هدر رفت انرژی است به گونه ای که شیشه های چندلایه عایق خوبی در برابر گرماست و در فصول گرم از ورود گرما به محیط داخلی و در فصول سرد از خروج گرما به بیرون پیشگیری می کند.
 • از دیگر مزایای استفاده از دیوارهای شیشه ای در ویلا می توان به افزایش سرعت ساخت و ساز نسبت به استفاده از مصالح آجری و سیمانی اشاره نمود.
 • همچنین استفاده از شیشه به عنوان دیوار در ساختمان ویلا باعث می شود هزینه های ساخت به میزان قابل توجهی کاهش یابد زیرا علاوه بر حذف مصالح مورد نیاز برای ساخت دیوار دیگر نیازی به نماکاری دیوار نیست.
 • امکان عوض کردن و جایگذاری دیوار های شیشه ای با سایر متریال در صورت تمایل به تغییر در دکوراسیون موجود بسیار سریع و آسان است.
 • در نهایت استفاده از دیوار شیشه ای ویلا باعث می شود وزن نهایی سازه به مراتب کاهش یافته و ایمنی ساختمان در مواقع بروز حوادثی چون زمین لرزه، رانش زمین و ... افزایش یابد.

مزایای دیوار شیشه ای ویلا  

قیمت شیشه برای ویلا

برای تهیه شیشه برای ویلا باید فاکتورهای مختلفی را در نظر بگیرید برخی از این فاکتورها عبارتند از کیفیت شیشه از نظر یکنواختی و بدون اعوجاج بودن، ضخامت مناسب، ابعاد مورد نیاز، رنگ شیشه، مقاومت بالا در برابر ضربه، فشار و حرارت، نوع شیشه و مواردی از این قبیل. با توجه به فاکتورهای عنوان شده قیمت شیشه برای ویلا را می توانید از کارشناسان فروش ساز و کار استعلام نمایید. شما عزیزان می توانید بهترین مارک شیشه سکوریت را از ساز و کار تهیه کنید.

نوشتن دیدگاه