عکس شیشه سکوریت

شیشه سکوریت مدل های مختلفی دارد و شما می توانید با مشاهده عکس شیشه سکوریت، با مدل های بیشتری از این مدل شیشه آشنا شوید و هنگام تصمیم گیری برای خرید شیشه سکوریت، تصمیم بهتری می گیرید. با ما در آریا سازوکار همراه باشید. 

عکس شیشه سکوریت سندبلاست

این مدل شیشه، به کمک شن ریز حالت مات پیدا کرده است و در طی پاشیده شدن شن یک لایه نازک از سطح آن رفته است و شن ها جایگزین آن شده اند. شیشه سکوریت سندبلاست برای به کار رفتن در مکان هایی که به فضای خصوصی احتیاج دارند بسیار مناسب است. 

عکس شیشه سکوریت

عکس شیشه سکوریت رفلکس

تشخیص شیشه سکوریت رفلکس بسیار راحت است و مقاومت این شیشه در برابر فشار، حرارت، ضربه و سایر عوامل بالا است. همچنین شیشه سکوریت رفلکس زیبایی و جذابیت بصری زیادی را به ساختمان شما می بخشد. شیشه سکوریت برای تراس از مناسب ترین شیشه ها است و ایمنی بسیار بالایی دارد.

عکس شیشه سکوریت

عکس شیشه سکوریت ساتینا

شیشه سکوریت ساتینا نور را از خود عبور می دهد و به همین دلیل فضای مدنظر را تاریک نمی کند، اما اجسام محیط پشت آن کاملا نامشخص هستند. 

عکس شیشه سکوریت

عکس شیشه سکوریت مات

شیشه سکوریت مات می تواند در ضخامت های مختلفی تولید شود و همچنین بر اساس نیاز شما، نوع دوجداره و تک جداره آن موجود است.

عکس شیشه سکوریت

عکس شیشه سکوریت شفاف

شیشه سکوریت شفاف نور را از خود عبور می دهد و همچنین مانع مشاهده اجسام و محیط پشت خود نمی شود. شیشه سکوریت شفاف از پر استفاده ترین انواع شیشه های سکوریت است.

عکس شیشه سکوریت

عکس شیشه سکوریت رنگی 

شیشه سکوریت رنگی کاملا سلیقه ای است و اگر می خواهید دکوراسیون متفاوتی را داشته باشید، می توانید رنگی مطابق هارمونی دکور را انتخاب و آن را در محیط مدنظر به کار ببرید.

عکس شیشه سکوریت

عکس شیشه سکوریت دودی

شیشه سکوریت دودی می تواند از ورود نور جلوگیری کند و همچنین در محیط هایی که از رنگ های تیره به ویژه دودی، خاکستری و مشکی استفاده شده است، نمای زیباتری را از خود برجا می گذارد.

عکس شیشه سکوریت

عکس شیشه سکوریت اسپندرال

شیشه سکوریت اسپندرال شفاف نیست و به همین دلیل محیط پشت روی خود را نشان نمی دهد و از این رو قسمتی از انرژی خورشید را جذب می کند. شیشه سکوریت اسپندرال در رنگ های مختلفی تولید می شود.

عکس شیشه سکوریت

عکس شیشه سکوریت لاکوبل

پشت شیشه سکوریت لاکوبل رنگ شده است و اغلب این مدل شیشه به شکل لمینت ساخته می شود. 

عکس شیشه سکوریت

نظرات خود را با ما در میان بگذارید