قیمت نصب شیشه سکوریت چقدر است

هزینه نصب شیشه سکوریت به موارد متفاوتی بستگی دارد که با در نظر گرفتن آن ها می توان حدود قیمت نصب شیشه سکوریت را محاسبه کرد. البته ما در این مطلب در مجله سازوکار فقط تصمیم داریم در این راستا اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم تا اطلاعاتی هر چند کلی در این زمینه داشته باشید ولی نهایتا باید یک کارشناس نصب شیشه سکوریت شما را راهنمایی کند و فقط با کمک این مطلب از سازوکار به صورت کلی می دانید به چه مواردی باید دقت بفرمایید. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از لیست قیمت شیشه سکوریت به سایت ساز و کار مراجعه نمایید و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با کارشناسان ساز و کار در تماس باشید.

عوامل اصلی موثر بر هزینه نصب شیشه سکوریت

موارد تاثیر گذار روی قیمت نصب شیشه سکوریت را در ادامه معرفی می کنیم و توضیحاتی به طور مختصر برای هر مورد ارائه می دهیم:

  • ابعاد شیشه سکوریت که قرار است نصب شود در قیمت نصب شیشه سکوریت تاثیر گذار است. واضح است هر اندازه ابعاد و مساحت شیشه سکوریت بالاتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. به عنوان مثال نصب شیشه سکوریت مغازه ها به دلیل این که ابعاد بزرگتری نسبت به شیشه های سکوریت نصب شده در منازل دارند، از قیمت بالاتری برخوردارند.
  • ضخامت شیشه سکوریت بر هزینه نصب شیشه سکوریت تاثیر دارد. از آن جایی که معمولا خرید و نصب شیشه سکوریت با هم انجام می شود هر چه ضخامت شیشه بیشتر باشد، هزینه آن نیز بالاتر خواهد بود. البته یکی از عواملی که در انتخاب ضخامت شیشه سکوریت برای نصب آن تاثیرگذار است، محل نصب شیشه می باشد که با توجه به فشار و حرارتی که بر آن وارد می شود بایستی ضخامت مناسب برای شیشه را در نظر گرفت. با توجه به موارد ذکر شده می توان گفت شیشه سکوریت اجاق گاز به دلیل تحمل دمای بالا از قیمت بیشتری نسبت به شیشه سکوریت درب سرویس بهداشتی برخوردار است.
  • رنگ شیشه سکوریت در قیمت آن تاثیر گذار است. شیشه های سکوریت در رنگ های متنوعی تولید و عرضه می شوند. رنگ شیشه سکوریت به دلیل زیبایی چشم نوازی که به فضا می بخشد، بسیار مورد توجه است به عنوان مثال استفاده از رنگ های مختلف شیشه سکوریت برای مغازه می تواند در زیبایی دکور و جذب مشتری موثر باشد.

عوامل اصلی موثر بر هزینه نصب شیشه سکوریت  

 

 

سایر عوامل موثر بر قیمت نصب شیشه سکوریت

از دیگر عوامل موثر بر قیمت نصب شیشه سکوریت می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • یراق آلات مورد استفاده در نصب شیشه سکوریت بر هزینه نصب آن تاثیرگذار است. با توجه به کاربرد شیشه سکوریت از یراق آلات مختلفی استفاده می شود که در نهایت قیمت یراق آلات با توجه به جنس و کیفیتی که دارند بر هزینه شیشه سکوریت و نصب آن اضافه می گردد. از جمله این یراق آلات می توان به دستگیره، پاسار، لولا، فریم، تجهیزات درب های سکوریت اتوماتیک و .. اشاره نمود
  • میزان مقاومت شیشه در مقابل حریق بر قیمت شیشه سکوریت تاثیرگذار است. در هنگام آتش سوزی در مجتمع های ساختمانی شیشه های دودبند با کیفیت می تواند از میزان انتشار گازهای سمی به سایر قسمت های ساختمان بکاهد و در نتیجه باعث کاهش میزان خسارت و تلفات گردد.
  • شهر محل نصب و همچنین میزان مهارت متخصص نصب شیشه سکوریت نیز از مواردی است که بر هزینه ها و قیمت نهایی نصب شیشه سکوریت تاثیر می گذارد.

سایر عوامل موثر بر قیمت نصب شیشه سکوریت  

توصیه سازوکار به شما عزیزان این است که نصب شیشه سکوریت را به متخصصان این کار واگذار نمایید زیرا در صورت نصب اشتباه، خسارت وارد شده بسیار بیشتر از سودی است که از نصب شیشه سکوریت با قیمت پایین عاید شما شده است. برای این که بدانید شیشه سکوریت چیست؟ ویدئو زیر را تماشا کنید.

 

نوشتن دیدگاه