پارتیشن شیشه ای ام دی اف (MDF)

پارتیشن راهی برای تقسیم فضای یک واحد است که انواع ثابت و متحرک دارد. برخی از این پارتیشن‌ها، شیشه‌ای هستند که بسیار پرطرفدار هستند. استفاده ترکیبی از شیشه و ام دی اف برای طراحی پارتیشن نقش مهمی در زیبا‌سازی فضاهای اداری و مسکونی دارد. این پارتیشن‌های شیشه‌ای علاوه بر زیبایی  قیمت مناسبی دارند و همین امر موجب محبوبیت آن‌ها شده است. امکان طراحی پارتیشن شیشه‌ای ام دی اف با درب چوبی و شیشه‌ای وجود دارد.

پارتیشن شیشه ای ام دی اف (MDF)

 

پارتیشن شیشه‌ای با در چوبی

یکی از انواع مدل‌هایی که برای طراحی پارتیشن شیشه‌ای مورد استفاده قرار می گیرد، پارتیشن شیشه‌ای با در چوبی است. در طراحی این مدل، تمام فضا با استفاده از شیشه ساخته می شود ولی فقط قسمت در از جنس چوب است. یکی از جدیدترین مدل های طراحی شده در بازار پارتیشن شیشه‌ای با در چوبی است. جنس شیشه استفاده شده در این مدل شیشه سکوریت و فریم و درب آن از جنس چوب ام دی اف است. معمولاً محیط های اداری که برای جداسازی فضا از پارتیشن استفاده می‌کنند، دارای مبلمان اداری و میز صندلی های از جنس چوب هستند، بنابراین اگر بین چوب استفاده شده برای فریم پارتیشن و چوب مبلمان اداری هماهنگی باشد، دکوراسیون شیک و سازگاری با فضا خواهید داشت. شما عزیزان می توانید برای سفارش و اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای فریم لس و انواع پارتیشن شیشه ای فریم دار ارزان و با کیفیت با مشاورین سازوکار تماس بگیرید.

پارتیشن شیشه‌ای با در چوبی

قیمت پارتیشن شیشه‌ای ام دی اف

برای ساخت پارتیشن شیشه‌ای ام دی اف از شیشه سکوریت و چوب ام دی اف استفاده می شود، بنابراین قیمت متریال مورد استفاده برای ساخت آن بر قیمت تمام شده پارتیشن تأثیر دارد. برای تعیین قیمت دقیق پارتیشن شیشه‌ای ام دی اف باید هزینه های مربوط به یراق آلات، حمل و نقل و نصب آن محاسبه شود. در صورتی که سؤالی در رابطه با قیمت انواع پارتیشن شیشه‌ای دارید، می توانید با کارشناسان ساز و کار درارتباط باشید. کارشناسان این شرکت همه‌روزه آماده پاسخگویی به سؤالات مشتریان هستند و با ارائه مشاوره رایگان در زمینه قیمت محصولات و انواع مناسب پارتیشن برای محیط های مختلف، آن‌ها را راهنمایی می کنند.

قیمت پارتیشن شیشه‌ای ام دی اف

مزایا و معایب پارتیشن ام دی اف اداری

با استفاده از فناوری مدرن در ساخت پارتیشن شیشه‌ای ام دی اف، ظاهر فضاهای اداری بسیار منحصر به فرد می شود. ساختمان‌ها و محیط‌های اداری با استفاده از پارتیشن‌های شیشه‌ای می توانند لوگوی طرح شرکت خود را روی پارتیشن اجرا کنند، همچنین‌ امکان هماهنگ کردن رنگ پارتیشن با مبلمان اداری نیز وجود دارد. از دیگر مزایای استفاده از پارتیشن شیشه‌ای ام دی اف، بهره گیری از نور طبیعی محیط است. تصور کنید اگر فضای یک سالن بزرگ به جای پارتیشن با دیوار تقسیم بندی شود چه اندازه محیط دلگیر و خسته کننده می شود، اما اگر برای این فضا از پارتیشن شیشه‌ای استفاده شود، به خاطر ورود نور طبیعی به محیط و روشن شدن هرچه بیشتر اتاق ها، چه میزان بر روحیه افراد تاثیر دارد. علاوه بر این امکان برقراری ارتباط و تعامل بین کارکنان بیشتر می‌شود و راندمان کار بالاتر می رود. استفاده از دیوار و نور مصنوعی باعث تاریک شدن محیط می‌شود و به تبع هزینه‌های زیادی را برای تأمین نور بر مجموعه تحمیل می‌کند و این نکته یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از پارتیشن شیشه‌ای است. در کنار امتیازاتی که برای این نوع از پارتیشن برشمردیم به معایب آن نیز اشاره می کنیم. چنانچه ام دی اف ترک بخورد یا خراب شود، دیگر امکان بازسازی و ترمیم آن وجود ندارد، همچنین ام دی اف اگر در معرض آب قرار بگیرد و در فضاهای مرطوب نصب شود به مرور زمان متورم می‌شود و حالت طبیعی خود را از دست می دهد. به همین خاطر بهتر است قبل از تصمیم‌گیری برای انتخاب نوع پارتیشن از مشاوره کارشناسان با تجربه در این حرفه کمک بگیرید. برای این‌که بدانید فضایی که تصمیم دارید به واسطه پارتیشن تقسیم بندی کنید چه نوع پارتیشن نیاز دارد، می توانید به وب سایت ساز و کار مراجعه کنید و یا با شماره های درج شده در وب سایت با کارشناسان آن در ارتباط باشید. کارشناسان شرکت ساز و کار برای انتخاب دکوراسیون مناسب و ارائه قیمت های انواع پارتیشن در خدمت شما هستند. پارتیشن شیشه ای اداری یکی از انواع پارتیشن های شیشه ای است که بسیار پر کاربرد است. 

 

نوشتن دیدگاه