در محیط اداری پارتیشن شیشه ای بهتر است یا دیوارهای کاذب؟

بسیاری از ساختمان‌ها و اماکن اداری به صورت یکپارچه ساخته می شوند و به منظور بهره برداری مفید و جداسازی آن ها باید از پارتیشن بندی استفاده کرد. امروزه از پارتیشن بندی های مختلفی چون دیوارهای کاذب در انواع متفاوت، ورق های ام دی اف و همچنین پارتیشن شیشه ای تک جداره یا دوجداره استفاده می شود که هر کدام از آن ها ویژگی ها و خصوصیات خاص و منحصر به فرد خود را دارا است. ما در این مقاله از سری مقالات وب سایت فروشگاه ساز و کار تصمیم گرفته ایم که به مقایسه پارتیشن شیشه ای و دیوار کاذب در اماکن تجاری و اداری بپردازیم، پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات کاملی در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

در محیط اداری پارتیشن شیشه ای بهتر است یا دیوارهای کاذب؟

مقایسه پارتیشن شیشه ای و دیوار کاذب

اگر بخواهیم به مقایسه پارتیشن شیشه ای و دیوار کاذب بپردازیم در اصل باید به مزیت های بسیار بیشتر پارتیشن شیشه ای اداری نسبت به دیوار کاذب اشاره کنیم.  در ادامه برخی از مزایای پارتیشن شیشه ای نسبت به دیوار کاذب را شرح می دهیم:

  • پارتیشن شیشهای نور را عبور می دهد در حالی که دیوار کاذب قابلیت عبور نور ندارد، به همین جهت باید برای روشن کردن محیط داخلی دیوارها از نورهای مصنوعی استفاده کرد.
  • عایق بودن در برابر سرما و گرما از مزایا پارتیشن شیشه ای است. به این صورت که تعادل دمایی در داخل محیط پارتیشن بندی شده با استفاده از پارتیشن های شیشه ای بسیار بالاتر از دیوارهای کاذب است.
  • سرعت و سهولت نصب پارتیشن های شیشه ای نسبت به دیوارهای کاذب بسیار بالاتر است و همین مسئله باعث شده است تا به منظور پارتیشن بندی محیط داخلی اداره جات از پارتیشن های شیشه ای استقبال بیشتری شود.
  • مورد دیگر که می توان به عنوان مقایسه پارتیشن شیشه ای و دیوار کاذب به آن اشاره کرد، قابلیت عایق بندی صوتی با استفاده از پارتیشن شیشه ای است، در صورتی که اغلب دیوارهای کاذب در برابر صوت عایق نیستند و این مسئله باعث به هم خوردن تمرکز کارمندان و پایین آمدن راندمان کاری آن ها می‌شود.

شما عزیزان می توانید برای سفارش و اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای فریم لس و انواع پارتیشن شیشه ای فریم دار ارزان و با کیفیت با مشاورین سازوکار تماس بگیرید.

مقایسه پارتیشن شیشه ای و دیوار کاذب

مزایای پارتیشن شیشه ای نسبت به دیوار کاذب در محیط های اداری

ما در این مقاله تقریبا نسبت به مزایای پارتیشن شیشه ای نسبت به دیوار کاذب در محیط های اداری توضیحاتی ارائه کرده‌ ایم. اگر بخواهیم بیشتر در مورد مزایای پارتیشن شیشه ای نسبت به دیوار کاذب در محیط های اداری توضیح دهیم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • پارتیشن شیشه ای از لحاظ زیبایی ظاهری و جلوه های بصری نسبت به دیوار کاذب بسیار موفق‌ تر عمل کرده است و این گزینه به عنوان یک مزیت عالی برای پارتیشن شیشه ای به شمار می‌ آید. در صورتی که دیوارهای کاذب از این جلوه ظاهری برخوردار نیستند و پس از مدت زمان اندکی تکراری به نظر می رسند. ولی پارتیشن شیشه ای به هیچ عنوان حتی با گذر زمان نیز تکراری به نظر نخواهد رسید. از طرفی طرح بندی ها و مدل های جذاب پارتیشن های شیشه ای به زیبایی آن افزوده اند و این مسئله می‌ تواند باعث جذاب تر به نظر رسیدن و زیباتر شدن محیط کار شود.
  • پارتیشن های شیشه ای مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه و فشار دارد، در صورتی که دیوارهای کاذب از مقاومت کمتری در این زمینه برخوردار هستند و این مسئله یک مزیت بسیار عالی برای پارتیشن های شیشه ای به شمار می آید، به همین جهت نیز طرفداران استفاده از پارتیشن های شیشه ای در اداره جات مختلف روز به روز رو به افزایش هستند.
  • پارتیشن شیشه ای در عین مقاومت بسیار بالا و زیبایی و جلوه های بصری عالی، از قیمت های بسیار خوبی نیز برخوردار است و از لحاظ اقتصادی کاملا مقرون به صرفه است.

با توجه به مزایای پارتیشن شیشه ای نسبت به دیوار کاذب، استفاده آن در محیط اداری مرسوم است. شما می توانید پارتیشن اداری شیشه ای با کیفیت را در اداره خود از وب سایت ساز و کار سفارش دهید. ساز و کار ارائه دهنده بهترین پارتیشن شیشه ای است. شما عزیزان می توانید برای دستیابی به اطلاعات کافی درباره اینکه پارتیشن شیشه ای چیست و چه کاربردهایی دارد با ساز و کار همراه شوید.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید