پارتیشن شیشه ای دست دوم

پارتیشن شیشه ای چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم استفاده از پارتیشن شیشه‌ای یکی از رایج‌ترین روش‌های کاربردی برای تفکیک فضا به شمار می‌رود. با افزایش فضاهای کار اشتراکی و افزایش نیروی کار شرکت‌های خصوصی، ایجاد یک فضای پر نور با حفظ حریم خصوصی کارکنان تبدیل به یکی از چالش‌های بزرگ صاحبان مشاغل شده است. پارتیشن شیشه‌ای علاوه بر اینکه اجازه ورود نور طبیعی را به تمام نقاط می‌دهد و برای سیستم تهویه هوا مانع ایجاد نمی‌کند از محبوبیت ویژه‌ای در میان طراحان دکوراسیون داخلی و ساختمان سازان برخوردار گشته است. با وجود اینکه ساخت و نصب پارتیشن شیشه‌ای بسیار مقرون به صرفه است، اما عده‌ای برای کاهش هزینه‌های خود و بدون در نظر گرفتن معایب پارتیشن شیشه ای دست دوم برای تهیه آنها اقدام می‌کنند. این مطلب که توسط متخصصان یکی از معتبرترین تولید کنندگان پارتیشن شیشه‌ای با نام ساز و کار تهیه شده است به معیاب پارتیشن شیشه ای دست دوم و مزیت‌های سفارش پارتیشن شیشه ای با کیفیت در ساز و کار می‌پردازد

second-hand-glass-partitions 

معایب پارتیشن شیشه ای دست دوم

هنگامی که شما برای خرید پارتیشن شیشه ای دست دوم اقدام می‌کنید دیگر قادر به انتخاب مواد به کار رفته در آن نخواهید بود. با توجه به اینکه پارتشین شیشه ای آلومینیومی و استیل در گروه بهترین پارتیشن‌های شیشه ای قرار می‌گیرند، ممکن است این نوع پارتیشن به صورت دست دوم وجود نداشته باشد و شما مجبور به تهیه نوع دیگری از پارتیشن شیشه‌ای شوید که در آینده برایتان هزینه تراشی کند و نیازهای اولیه شما را در خصوص یک پارتیشن بسیار ابتدایی برطرف نکند.
احتمال وجود ساییدگی و ترک خوردگی در پارتیشن شیشه‌ای ارزان و دست دوم وجود دارد. به طور کلی با شرایط اقتصادی پیچیده اخیر، صاحبان مشاغل به ندرت محصول سالمی را به فروش می‌رسانند. در نظر داشته باشید که احتمال ترک در این نوع پارتشین‌ها وجود دارد و ممکن است فروشنده شما را از ایرادات اصلی آنها آگاه نکند.
یراق که یکی از اجزای اصلی پارتیشن شیشه ای است باید از سلامت کامل برخوردار باشد. در غیر این صورت در آینده نه چندان دور باید برای تعویض یراق هزینه کنید و در نهایت ممکن است به این نتیجه برسید که بهتر بود از ابتدا پارتیشن شیشه‌ای مورد نظر خود را سفارش می‌دادید!
ارتفاع سقف ساختمان‌ها متفاوت است. ممکن است پارتیشن شیشه ای دست دومی که تهیه می‌کنید برای محیط شما ارتفاع کافی را نداشته باشد. در این صورت مهمترین ویژگی پارتیشن که مهار سر و صدا است از بین می‌رود و شما فقط یک ویترین شیشه‌ای برای محل کارتان تهیه کرده‌اید!
شاید شما قصد داشته باشید لوگوی اختصاصی خود را بر روی شیشه نصب کنید و یا از نصب جملات انگیزی بر روی پارتیشن شیشه ای بهره‌مند شوید. اما پارتیشن شیشه ای دست دوم در دسترس شما طرح دار باشد! زیرا همانطور که می‌دانیم پارتیشن طرح دار یکی از پرمصرف‌ترین پارتیشن‌های ادارات محسوب می‌شوند. با این وجود دیگر قادر نخواهید بود طرح‌های مورد نظر خود را بر روی پارتیشن شیشه ای دست دوم پیاده کنید و باز به این نقطه خواهید رسید که ای کاش از ابتدا سفارش پارتیشن شیشه ای را به تعویق نمی انداختم.
ما گاهی اوقات برای صرفه‌ جویی در هزینه‌ها از رویه اشتباهی پیروی می‌کنیم. معایب پارتیشن شیشه ای دست دوم بسیار بیشتر از مواردی است که در این مطلب به آنها پرداخته شد. متخصصان ساز و کار به شما توصیه می‌کنند یک بار روی بهترین پارتیشن شیشه ای سرمایه گذاری کنید تا هزینه‌های احتمالی آینده را به صفر برسانید.

معایب پارتیشن شیشه ای دست دوم 

سازوکار ارائه پارتیشن شیشه ای با کیفیت

ساز و کار یکی از تولیدکنندگان مشهور و معتبر انواع پارتیشن شیشه ای در ایران، به خصوص در اصفهان، است. هدف اصلی ساز و کار ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین پارتیشن‌های شیشه‌ای با استانداردهای روز دنیا به مصرف کننده است. نحوه سفارش پارتیشن شیشه‌ای در ساز و کار بسیار ساده است؛ ابتدا تیم مشاور ساز و کار به محل شما مراجعه می‌کنند و بر حسب فضا بهترین نوع پارتیشن شیشه ای با کیفیت و عملکردشان را برای شما توضیح می‌دهند. سپس تیم اجرا برای اندازه‌گیری و تهیه نقشه محیط مورد نظر وارد عمل می‌شوند و روند ساخت، طراحی و نصب پارتیشن شیشه‌ای با کیفیت را برای شما شرح می‌دهند. در نهایت مبلغ قرارداد که نسبت به بودجه شما بسیار انعطاف پذیر است ثبت می‌گردد. مسئولیت پذیری متخصصان ساز و کار در پروژه‌های انجام گرفته توسط آنها قابل مشاهده است که به راحتی می‌توانید تمامی پروژه‌های ذکر شده را در سایت مورد بررسی قرار دهید. برای کسب اطلاع از انواع پارتیشن‌های شیشه ای ساخته شده توسط ساز و کار و قیمت آنها با ما تماس حاصل فرمایید.

نوشتن دیدگاه