قیمت هر متر پارتیشن شیشه ای

پارتیشن های شیشه ای براساس مترمربع قیمت گذاری می شوند. کیفیت و نوع شیشه از عوامل مهم و تاثیرگذار در قیمت پارتیشن محسوب می شود. اگر شیشه مورد استفاده به قیمت کارخانه و از طریق مراکز فروش معتبر تهیه شود هزینه آن بسیار مقرون به صرفه تر است. مجموعه ساز و کار ارائه دهنده مناسب ترین قیمت برا پارتیشن های شیشه ای است. شیشه های مورد نیاز در این مجموعه به طور مستقیم از کارخانه تهیه می شوند. خدمات مشاوره در این مجموعه به مشتریان این اجازه را می دهد تا بتوانند متناسب با بودجه خود بهترین انتخاب را داشته باشند. شما عزیزان می توانید برای دستیابی به اطلاعات کافی درباره اینکه پارتیشن شیشه ای چیست و چه کاربردهایی دارد با ساز و کار همراه شوید.

پارتیشن های شیشه ای شامل مدل های تک جداره و دو جداره، متحرک و ثابت است و در نهایت هزینه های حمل و نقل، نصب، آبندی و رگلاژ نیز به نوع شیشه و متراژ آن اضافه می شود. شیشه های سکوریت معمولا با ضخامت 10 میلی متر توسط کارخانه ها به تولید می رسند. از جمله بهترین و مقرون به صرفه ترین ایده ها برای جداسازی فضا استفاده از پارتیشن های شیشه ای است. قیمت یراق آلات و پروفیل های مربوط به پارتیشن در هر مجموعه با توجه به متریال آن ها متفاوت است.  شیشه سکوریت در شیراز را می توانید با قیمت مناسب از سایت ما نیز تهیه کنید. برای کسب اطلاعات درباره انواع پارتیشن شیشه ای همچون پارتیشن شیشه ای رنگی می توانید با کارشناسان مجموعه سازوکار در ارتباط باشید. 

قیمت هر متر پارتیشن شیشه ای 1401 چگونه محاسبه می شود؟

قیمت هر متر پارتیشن شیشه ای 1401 چگونه محاسبه می شود؟

قیمت هر متر از پارتیشن های شیشه ای با توجه به پارامتر های مشخصی تعیین می شود. حتی نحوه سکوریت کردن شیشه و کارخانه سازنده آن نیز تاثیر مستقیمی در قیمت شیشه سکوریت و پارتیشن شیشه ای دارد.  شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت پارتیشن شیشه ای منزل و اطلاع از کاربردهای آن با ساز و کار همراه شوید. 

شیشه های خام ( معمولی ) و یا سکوریت  هر کدام دارای قیمت های متفاوتی هستند. قیمت شیشه های سکوریت با توجه به عملیاتی که برای سکوریت کردن بر روی آن ها انجام می شود دارای قیمت بیشتری هستند. سوال این است که استفاده از کدام نوع شیشه مقرون به صرفه تر است؟

شیشه های سکوریت و معمولی نه تنها از نظر کارکرد بلکه از نظر ظاهر نیز تفاوت هایی با هم دارند. شیشه هاس سکوریت به طور خاص برای پارتیشن های شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرند. کیفیت و ضخامت این نوع شیشه ها با هم تفاوت هایی دارد.  شیشه های سکوریت ساده، مات و ... رنج قیمتی متفاوتی دارند. با توجه به تغییراتی که در سال جدید برای انواع شیشه سکوریت وجود داشته  به طور متوسط قیمت هر متر شیشه مرغوب سکوریت از یک میلیون به بالا است. نمونه های ارزان تر و مقرون به صرفه تری در این مجموعه وجود دارند که برای مشاهده آن ها می توانید به وبسایت  ساز و کار مراجعه نمایید. برای اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای دو جداره با ما همراه باشید.

هزینه نصب هر متر پارتیشن شیشه ای چقدر است؟

هزینه نصب هر متر پارتیشن شیشه ای چقدر است؟

پارتیشن ها در فضاها هایی مانند اداره ها، دفاتر، منازل، مجتمع های تجاری و ... استفاده می شوند. نحوه پارتیشن بندی و حتی نصب آن ها در هر مکان متفاوت است از این رو دارای هزینه های نصب متفاوتی است. به طور معمول قیمت پارتیشن ها به صورت متری و بعلاوه هزینه های نصب محاسبه می شود. به طور مثال زمانی که شما با یک مجموعه برای سفارش  انواع  پارتیشن شیشه ای قرارداد می بندید عوامل این مجموعه تمامی هزینه ها را به صورت جمع بندی شده به شما تحویل می دهند. این هزینه ها شامل قیمت شیشه، هزینه های حمل و نقل، هزینه پروفیل و یراق آلات، هزینه نصب و ... است. 

نصب پارتیشن ها با توجه به میزان سختی کار و فضای مورد نظر ممکن است از چند ساعت تا چند روز متغیر باشد.

تمامی مراحل نصب انواع پارتیشن های شیشه ای باید توسط افراد ماهر و متخصص انجام گیرد. مراحل نصب پارتیشن های شیشه ای که توسط نصاب انجام می شود شامل مراحل زیر است:

 • برش شیشه ها با توجه به اندازه های مورد نظر
 • حمل شیشه ها و یراق آلات به محل مورد نظر 
 • نصب یراق آلات و پروفیل های مخصوص
 • نصب فریم برای پارتیشن های فریم دار
 • پولیش کاری نهایی برای جلا بخشیدن به پارتیشن 
 • نصب نهایی

هزینه های نصب پارتیشن های شیشه ای شامل  خرید شیشه، آبندی، رگلاژ و... است که در اختیار مشتریان قرار می گیرد. برای مشاهده قیمت هزینه نصب هر متر مربع از پارتیشن های مختلف می توانید به سایت مجموعه ساز و کار مراجعه نمایید و از لیست قیمت های آن مطلع شوید. معمولا هزینه هر درب برای پارتیشن های شیشه ای به صورت جداگانه محاسبه می شود. پارتیشن شیشه ای هوشمند را می توانید در سایت ساز و کار مشاهده کنید و از قیمت آن مطلع شوید.

عوامل موثر در تعیین قیمت پارتیشن های شیشه ای

عوامل موثر در تعیین قیمت پارتیشن های شیشه ای

همانگونه که بیان شد عوامل متعددی در تعیین قیمت هر متر پارتیشن موثر هستند. در این جا به بررسی چند مورد از آنها می پردازیم:

 • اولین و مهم ترین عامل موثر در تعیین قیمت پارتیشن های شیشه ای طرح آن است. پارتیشن ها ممکن است برای فضایی مانند ادارات، مجتمع های مسکونی، منازل و ... طراحی می شوند. میزان پیچیدگی طراحی این پارتیشن ها با قیمت آن رابطه مستقیم دارد. به طور مثال طراحی پارتیشن های اداری با طرح های شیشه ای ایتالیایی از گران ترین انواع پارتیشن محسوب می شوند.
 • فضا و ابعاد آن رابطه مستقیمی با هزینه نهایی پارتیشن دارد. هرچه فضای مورد نظر و میزان پارتیشن بندی ها بیشتر باشد، متراژ بیشتری از شیشه برای ساختن پارتیشن استفاده می شود.
 • ابعاد، رنگ و ضخامت شیشه سکوریت از عوامل موثر در تعییت قیمت پارتیشن های شیشه ای است. هر چه ضخامت و کیفیت شیشه سکوریت بهتر باشد قیمت آن نیز بیشتر است. شیشه های دو جداره از محکم ترین و با امنیت ترین انواع شیشه برای ساخت پارتیشن محسوب می شوند. این نوع شیشه علاوه بر اینکه عایق صوتی است از استحکام و مقاومت بسیار بالایی در برابر فشار و ضربه برخوردار است به همین دلیل قیمت آن نسبت به شیشه های تک جداره کمتر است.
 • تعرفه هایی که شرکت های طراح و اجرا کننده پارتیشن های شیشه ای دارند معمولا اختلافاتی با هم دارد این تعرفه ها با توجه به استاندارد ها و قواعد کلی آن مجموعه اعلام می شود. مجموعه ساز و کار از معتبر ترین ارائه دهندگان حدمات مربوط به پارتیشن های شیشه ای است که مقرون به صرفه ترین انواع پارتیشن های شیشه ای با کیفیت را به مشتریان ارائه می دهد.

عوامل موثر در تعیین قیمت پارتیشن های شیشه ای

 • اگر پارتیشن سفارش از نوع فریم دار باشد، هزینه فریم اضافه بر شیشه های آن محاسبه می شود. برای ثبت سفارش پارتیشن شیشه ای فریم دار با کارشناسان ساز و کار تماس بگیرید.
 • تعداد درب ها، نوع باز شدن درب پارتیشن ( لولایی، کشویی و ... ) بر قیمت پارتیشن شیشه ای موثر است. تمامی این موارد هنگام سفارش توسط مجموعه های ارائه دهنده خدمات محاسبه و قیمت نهایی به خریدار اعلام می شود.  شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت درب شیشه ای لولایی و سایر انوع درب های شیشه ای با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید. 

مجموعه سازوکار یکی از شناخته شده ترین و معتبرترین شرکت های تولید کننده انواع پارتیشن شیشه ای به حساب می آید. برای آگاهی از قیمت هر متر پارتیشن شیشه ای با کارشناسان تماس بگیرید. سابقه طولانی این شرکت در زمینه تولید انواع پارتیشن شیشه ای باعث شده تا به راحتی بتوان به کیفیت محصولات این شرکت اعتماد نمود.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید