پارتیشن شیشه ای فریم دار در ساز و کار

پارتیشن های شیشه ای فریم دار در مکان هایی مانند ادارات، شرکت ها و دفترهای کاری بسیار متداول است. با استفاده از پارتیشن های شیشه ای در این مکان ها، فضا به روز، خاص و لوکس به نظر می آید.

با نصب پارتیشن های فریم دار می توان باعث زیبایی و جذابیت چند برابر مکان شد. نوع فریم دار این نوع از پارتیشن ها از استحکام و مقاومت بیشتری برخوردار هستند. پارتیشن های فریم دار با بهره گیری از شیشه های تک جداره، دو جداره و انواع دیگری از شیشه ها مانند شیشه  های کریستالی می سازند.

از راه کارهای موثر برای تفکیک فضا در محیط های اداری، استفاده از پارتیشن های شیشه ای است. به دلیل مزایا و ویژگی هایی که این نوع پارتیشن ها دارد استفاده از آن ها با استقبال بسیار زیادی مواجه شده است. همچنین پارتیشن شیشه ای مدرن مثل پارتیشن های هوشمند که به عنوان پارتیشن شیشه ای حمام از آن ها استفاده می شود این روزها بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند. این روزها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. استفاده از پارتیشن های شیشه ای علاوه بر جداسازی مکان های کارمندان باعث روشن تر شدن فضا می شود. استفاده از شیشه های تک یا دوجداره ای که در ساخت پارتیشن های شیشه ای استفاده می شود عایق صدا هستند. البته میزان عایق صدا بودن به سبت ضخامت پارتیشن شیشه ای متفاوت است. یک فضای بزرگ را می توان با استفاده از این محصول به چند فضا تقسیم نمود در حالی که علاوه بر زیبایی ایجاد شده، در بسیاری از هزینه ها حتی هزینه های انرژی صرفه جویی می شود.

برای سفارش انواع پارتیشن شیشه ای فریم دار می توانید به مجموعه ساز و کار مراجعه کنید. پارتیشن شیشه ای اداری یکی از انواع پارتیشن شیشه ای است که بسیار پر کاربرد است. 

پارتیشن شیشه ای فریم دار با نصب سریع

پارتیشن شیشه ای فریم دار با نصب سریع

پارتیشن های شیشه ای فریم دار در انواع متفاوتی ساخته می شود. تقسیم بندی این پارتیشن ها بر اساس نوع شیشه و یا قاب آن ها صورت می گیرد. مهم ترین تقسیم بندی پارتیشن های شیشه ای قابدار به صورت زیر است:

  • پارتیشن شیشه ای تک جداره

از انواع پارتیشن های پر طرفدار می توان به پارتیشن های شیشه ای تک جداره اشاره کرد. این پارتیشن ه به دلیل ظرافت در ساخت دارای زیبایی هستند اما نمی توان آن ها عایق قوی برای صدا دانست. از این نوع پارتیشن ها برای فضاهای آرام و اداری استفاده می شود. قیمت این نوع شیشه نسبت به شیشه دوجداره نیز کمتر است. عوامل متعددی در قیمت نهایی پارتیشن های شیشه ای دخیل است. متراژ پروژه مورد نظر، نوع شیشه، نوع یراق آلات، نوع پارتیشن و ... از مواردی است که بر روی قیمت نهایی پارتیشن شیشه ای تاثیرگذار است

پارتیشن های شیشه ای فریم دار با استفاده از شیشه های دو جداره دارای مزایای بیشتری هستند. این محصول برای نصب در مکان هایی که سر و صدای بیشتری دارند مناسب تر است زیرا به عنوان یک عایق خوب برای صدا در نظر گرفته می شود.

پارتیشن های شیشه ای فریم داری که عایق بیشتری برای صدا هستند از دو لایه شیشه سکوریت  با ضخامت هایی بین 10 تا 12 میل در آن ها استفاده می شود. از مزیت های استفاده از پارتیشن های قابدار با شیشه دوجداره  این است که می توان بین دو لایه آن ها پرده نصب کرد که به ایجاد فضای خصوصی تر برای کارمندان کمک می کند. پارتیشن شیشه ای تک جداره یکی از پر کاربرد ترین پارتیشن شیشه ای های موجود در ساز و کار است.

نحوه اجرای پارتیشن شیشه ای فریم دار

نحوه اجرای پارتیشن شیشه ای فریم دار

اجرای پارتیشن شیشه ای توسط مجموعه ساز و کار دارای مراحلی است. هر نوع از پارتیشن دارای شرایط ساخت متفاوتی است. بعد از اندازه گیری های دقیق برای طراحی و ساخت پارتیشن که توسط شرکت ها انجام می شود انتخاب نحوه ساخت در اولویت قرار می گیرد.

نحوه اجرای پارتیشن های شیشه ای از مرحله اندازه گیری تا نصب و بعد از آن را شامل می شود. بعد از آنالیز کردن محیط و اندازه گیری دقیق  متخصصان و کارشناسان با استفاده از نرم افزار هایی تخصصی حالات مختلف برای اجرای پارتیشن ها را طراحی می کنند. بعد از طراحی و انتخاب گزینه مورد نظر  عملیات ساخت پارتیشن انجام می شود. استفاده از متریال های با کیفیت مانند شیشه های مرغوب و پروفیل هایی که از مواد اولیه مرغوب تهیه شده اند بسیار حائز اهمیت است.

مراحل نصب در کمترین زمان ممکن و توسط تیم حرفه ای صورت می گیرد. نصب پارتیشن با سرعت بالا و زمان کم یکی از تعهداتی است که شرکت های سازنده و ارائه دهنده خدمات باید به آن پایبند باشند.

نحوه اجرای پارتیشن شیشه ای فریم دار

مجموعه ساز و کار با ارائه گارنتی محصولات خود را ضمانت می کند و دارای خدمات پس از فروش است. این شرکت با راه اندازی فروشگاه اینترنتی امکان ارائه خدمات آنلاین به مشتریان را فراهم کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از محصولات و خدمات این مجموعه به وبسایت این مجموعه مراجعه کنید.

 

نظرات خود را با ما در میان بگذارید