پارتیشن شیشه ای ارزان

آنچه اکنون رایج است و به سرعت جایگزین دیوارهای آجری و سنگی می‌شود پارتیشن‌ شیشه ای است. پیمانکاران و طراحان برتری که در زمینه ساخت و طراحی فضاهای اداری کاربردی تخصص دارند، این نوع پارتیشن‌ها را به اکثر دفاتر توصیه می‌کنند. پارتیشن شیشه‌ای علاوه بر اینکه در تفکیک فضا نقش مهمی ایفا می‌کند می‌تواند در افزایش بهره‌وری از نور طبیعی و سیستم تهویه هوا تاثیر بسزایی بگذارد. با توجه به اینکه پارتیشن شیشه ای از اجزای فراوانی تشکیل می‌شود از قیمت‌های متنوعی برخوردار است. به همین دلیل عده‌ای از صاحبان مشاغل بدون توجه به معایب پارتیشن شیشه ای ارزان، برای کاهش هزینه‌های فعلی خود به سراغ چنین پارتیشن‌هایی می‌روند. در این مطلب قصد داریم معایب پارتیشن شیشه ای دست دوم و ارزان را مورد بررسی قرار دهیم و شما را با یکی از سازندگان پارتیشن شیشه ای قیمت مناسب آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

معایب پارتیشن شیشه ای ارزان

با توجه به اینکه عوامل مختلفی در تعیین قیمت پارتیشن شیشه ای موثر هستند، هنگامی که از پارتیشن شیشه ای ارزان سخن به میان می‌آید بی‌شک مواد و اجزای سازنده پارتیشن از کیفیت پایینی برخوردار هستند که ممکن است در آینده با ایجاد مشکلاتی برای شما هزینه‌های بیشتری را ایجاد کنند. برای مثال جنس شیشه، اینکه ضد خش و ضد ضربه باشد در قیمت پارتیشن تاثیر فراوانی می‌گذارد. در صورتی که شما پارتیشن شیشه ای ارزان تهیه کنید، احتمال اینکه شیشه بکار رفته این مزایا را نداشته باشد بسیار زیاد است. در نظر داشته باشید که شیشه ارزان در پارتیشن شیشه ای ممکن است با تغییر دمای محیط به راحتی ترک بخورد و بشکند و برای ساکنین محیط خطرات بسیار جدی‌ای ایجاد کند. شما عزیزان می توانید برای سفارش پارتیشن شیشه ای ارزان و با کیفیت با مشاورین سازوکار تماس بگیرید.

 معایب پارتیشن شیشه ای ارزان

سازوکار ارائه پارتیشن شیشه ای قیمت مناسب

پارتیشن شیشه‌ ای قیمت مناسب از ویژگی‌های زیر برخوردار است:

  1. دریافت نور طبیعی بیشتر: برخلاف دیوارهای سنگی و آجری، پارتیشن شیشه ای نور طبیعی را در محیط کار منتشر می‌کند. اغلب کارمندان به دنبال اتاق‌هایی هستند که دارای پنجره باشد، زیرا علاوه بر استفاده از نور طبیعی می‌توانند با باز کردن پنجره هوا را تهویه کنند. اما با افزایش نیروی کار و کوچک‌تر شدن فضاهای کار این امکان دیگر برای کارمندان وجود ندارد. پارتیشن‌ شیشه ای قیمت مناسب به راحتی می‌تواند مسئولیت انتشار نور را بر عهده بگیرد و در حالی که فضا را ماهرانه تفکیک می‌کند، مانعی برای تهویه هوا ایجاد نکند. با توجه به تحقیقات سال‌های اخیر، نور طبیعی در تقویت روحیه و خلاقیت کارمندان نقش بسزایی ایفا می‌کند و بر خلاف آن، نور مصنوعی علاوه بر اینکه روحیه کارمندان را تحت تاثیر قرار می‌دهد و آنها را کسل می‌کند، در طولانی مدت بر بینایی آنها تاثیر گذاشته و به انسان آسیب وارد می‌کند.
  2. شفافیت بیشتر در کار: نصب پارتیشن شیشه ای قیمت مناسب این اطمینان ایجاد می‌کند که تمامی افراد، از رئیس گرفته تا کارمندان معمولی‌تر، بتوانند یکدیگر را ببینند. مافوق می‌تواند بدون نیاز به خروج از اتاق شخصی خود تمامی کارکنان را به وضوح ببیند و بر کار آنها نظارت کند. با استفاده از پارتیشن شیشه ای قیمت مناسب نظم و انضباط بیشتری در زمینه کار ایجاد می‌شود، زیرا هیچ کس، حتی مافوق نمی‌تواند رفتارهای نامناسب انجام دهد یا از زیر مسئولیت‌های کاری خود شانه خالی کند و وقتش را به بطالت بگذارند. گاهی اوقات ایجاد رابطه دوستانه و در عین حال حفظ احترام رییس و کارمندان کمی دشوار می‌شود، ساز و کار با ارائه پارتیشن شیشه ای قیمت مناسب به شما کمک می‌کند در حالی که رابطه دوستانه خود را با کارمندان حفظ می‌کنید بتوانید بر کار آنها نظارت کامل داشته باشید.
  3. صرفه جویی در انرژی: با نصب پارتیشن شیشه ای قیمت مناسب از برق کمتری استفاده خواهید کرد زیرا نور طبیعی بیشتری را در طول روز خواهید داشت. برخی از دفاتر بسیار بزرگ هستند و اگر بخواهند چراغ‌ها را در طول روز روشن نگه دارند، باید مبالغ بیشتری را برای انرژی بپردازند. ساز و کار با ارائه پارتیشن شیشه ای قیمت مناسب به شما این امکان را می‌دهد تا با صرفه جویی در انرژی و کاهش هزینه‌های قبوض بتوانید مبلغ مورد نظر را در زمینه‌های دیگری نظیر سرمایه گذاری بر جذب نیروی کار جدید و یا برگزاری رویدادهای تشویقی برای کارکنان خود سرمایه‌ گذاری کنید.

سازوکار ارائه پارتیشن شیشه ای قیمت مناسب 

هدف ما در ساز و کار ایجاد فضاهای اداری شگفت انگیزی است که به بهبود بهره وری و بهبود رفاه کارکنان کمک می‌کند و به طور کلی یک فضای دوست داشتنی و پر نور برای شما فراهم می‌سازد. ما بیش از 20 سال است که در این زمینه فعالیت می‌کنیم و صدها پارتیشن شیشه ای ریلی، راش دکور، رنگی، طرح دار، ثابت، کشویی و ... در سراسر اصفهان و شیراز از داروخانه گرفته تا دفاتر شرکت‌های خصوصی نصب کرده‌ایم. برای دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پارتیشن شیشه ای ارزان قیمت مناسب محل کارتان، همین امروز با ما در سازوکار تماس حاصل فرمایید.

کدام نوع پارتیشن شیشه ای ارزان تمام می شود

کاربرد پارتیشن شیشه ای ارزان

پارتیشن شیشه ای ارزان ویژگی های زیادی دارد که باعث می شود برای طراحی داخلی از ارزش بالایی برخوردار باشد. ارزان بودن پارتیشن شیشه ای، کاملا شفاف و به اندازه کافی مقاوم در برابر ضربات و فشارهای وارده، عایق صدا بودن پارتیشن شیشه ای ارزان و... اهمیت این محصول را چند برابر می کند. پارتیشن شیشه ای درواقع دیوارهای شیشه‌ای هستند که داخل ساختمان کار می شود و برای تقسیم بندی فضا، ایجاد محیطی شخصی و مشخص کردن حریم ها استفاده می‌شوند. پارتیشن شیشه ای ارزان زمانی استفاده می شود که بخواهید در یک مکان با مساحت بزرگ، فضاهای کوپک تری را ایجاد کنید تا بتوانید بیشتر و به طور بهینه تری از محیط خود استفاده کنید. از مهم ترین کاربرد پارتیشن شیشه ای ارزان طراحی داخلی برای ادارات، اماکن تجاری و ساختمان های عمومی است. این پارتیشن ها معمولاً برای موارد زیر استفاده می شوند:

  • در دفاتر و شرکت ها که کارمندان به تمرکز نیاز دارند، کاربرد پارتیشن شیشه ای ارزان این است که با جداسازی و ایجاد مکان هایی کوچک تر، اما با حفظ حریم شخصی افراد، تمرکز را به آن ها هدیه می دهد.
  • پارتیشن شیشه ای می تواند بدون ذره ای جلوگیری از ورود نور طبیعی، محیط شما را شاد و سر زنده با نور زیاد محصور کند.
  • با پارتیشن شیشه ای می توانید قسمت هایی از راه های ورودی و درب را تشکیل دهید.
  • این محصول، طراحی خاصی را به منزل و دفتر کار شما می بخشد.
  • پارتیشن شیشه ای می تواند در حمام و سرویس بهداشتی به کار رود.

کاربرد پارتیشن شیشه ای ارزان

مزایای پارتیشن شیشه ای ارزان

مزایای پارتیشن شیشه ای ارزان به شرح زیر هستند که آن‌ها را به محبوب ترین انتخاب در بین طراحان تبدیل کرده است:

نور: اگر با مدل های دیگری از پارتیشن ها منزل یا دفتر کار خود را به بخش های کوچک تر تقسیم کنید، از ورود نور جلوگیری می کند و فضای شما را دلگیر می سازد. اما پارتیشن‌ های شیشه‌ ای به نور طبیعی اجازه می‌دهند آزادانه در سرتاسر محیط جریان داشته باشد و علاوه بر آن هزینه‌های روشنایی را کاهش داده و به تقویت روحیه کارکنان کمک می‌کند.

شفافیت: یکی از دلایل کلیدی محبوبیت دفاتری که پارتیشن شیشه ای دارند، این است که روسای شرکت ها متوجه شدند امکان دیدن افراد باعث می شود که کارکنان بیشتر احساس کنند عضو یک تیم هستند و در نتیجه اگر همه بتوانند یکدیگر را ببینند، کارسازتر کار می کنند.

عایق صدا: یکی از اشکالات محیط های اداری سر و صدای موجود در آن ها است. کار کردن در یک محیط بزرگ و مشترک ایرادات زیادی دارد و حجم صدا می تواند مشکل ساز باشد، از این رو برخی افراد نمی توانند به طور موثر کار کنند و دچار حواس پرتی می شوند. از مزایای پارتیشن شیشه ای ارزان این است که  با ایجاد محیط های کوچک تر شخصی، بدون اینکه ارتباطات را به طور کامل قطع کند، عایق صدا است و این مشکل را حل می کند.

انعطاف پذیری: پارتیشن های شیشه ای این قابلیت را دارند که به هر مدلی که شما می خواهید طراحی و اجرا شوند و در نتیجه در انتخاب مدل پارتیشن شیشه ای به هیچ وجه محدود نیستید.

هزینه: شیشه یک محصول در دسترس و مقرون به صرفه است. همچنین نصب و حمل آن بسیار آسان است و باعث صرفه جویی قابل توجهی در هزینه های ساختمان می شود، به خصوص زمانی که صحبت از طراحی مجدد یک فضا می شود.

مزایای پارتیشن شیشه ای ارزان

کدام نوع پارتیشن شیشه ای ارزان تمام می شود

نوع پارتیشن شیشه ای نقش چندان مهمی در ارزان تمام شدن هزینه های آن ندارد (البته بی تاثیر هم نیست). اما انتخاب فروشگاه و مجموعه ای که قصد خرید از آن را دارید، بسیار نقش حائز اهمیتی و در ارزان یا گران تمام شدن قیمت پارتیشن شیشه ای ارزان دارد. می توانید با خرید پارتیشن شیشه ای ارزان از مجموعه آریا سازوکار، هر نوع پارتیشن شیشه ای را که می خواهید با قیمت کمتری نسبت به سایر فروشگاه ها تهیه کنید و از کیفیت بسیار بالای آن لذت ببرید. اما طبیعتا هر چه پارتیشن شیشه ای شما ساده تر باشد و از شیشه و پروفیل های ساده تری استفاده کنید، قیمت پارتیشن شیشه ای ارزان تری خواهید پرداخت. مثلا پارتیشن شیشه ای ساده بدون فریم و ثابت، ارزان ترین نوع از پارتیشن های شیشه ای است.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

نظر شما چیه؟  
اگه برای کاهش هزینه و ارزان شدن پارتیشن شیشه ای ازشیشه معمولی به جای سکوریت استفاده بشه ایرادی داره؟
به نقل از امیرعلی سلامتیان:
اگه برای کاهش هزینه و ارزان شدن پارتیشن شیشه ای ازشیشه معمولی به جای سکوریت استفاده بشه ایرادی داره؟

سلام جناب سلامتیان عزیز
این کار به هیچ وجه توصیه نمی شود زیرا شیشه های معمولی به سرعت می شکنند و در هنگام شکستن تکه های برنده و خطرناک به وجود می آورند. سلامتی تان را فدای پارتیشن شیشه ای ارزان نکنید.

سؤالات متداول پارتیشن شیشه ای ارزان

قیمت پارتیشن شیشه ای به چه چیزی بستگی دارد؟
قیمت پارتیشن شیشه ای بیش از هر چیز به جنس شیشه و مساحت آن بستگی دارد. یراق آلاتمورد استفاده در نصب پارتیشن هم می توانند نقش قابل توجهی در تعیین قیمت پارتیشن شیشه ای داشته باشند.
مرکز خرید پارتیشن شیشه ای ارزان کجاست؟
گروه تولیدی صنعتی ساز و کار یکی از حرفه ای ترین مجموعه های تولید پارتیشن شیشه ای است که این محصول را با کیفیت عالی و قیمت فوق العاده به دست شما می رساند. برای خرید پارتیشن شیشه ای با قیمت مناسب، با کارشناسان ساز و کار در ارتباط باشید.