پارتیشن شیشه ای ارزان

آنچه اکنون رایج است و به سرعت جایگزین دیوارهای آجری و سنگی می‌شود پارتیشن‌ شیشه ای است. پیمانکاران و طراحان برتری که در زمینه ساخت و طراحی فضاهای اداری کاربردی تخصص دارند، این نوع پارتیشن‌ها را به اکثر دفاتر توصیه می‌کنند. پارتیشن شیشه‌ای علاوه بر اینکه در تفکیک فضا نقش مهمی ایفا می‌کند می‌تواند در افزایش بهره‌وری از نور طبیعی و سیستم تهویه هوا تاثیر بسزایی بگذارد. با توجه به اینکه پارتیشن شیشه ای از اجزای فراوانی تشکیل می‌شود از قیمت‌های متنوعی برخوردار است. به همین دلیل عده‌ای از صاحبان مشاغل بدون توجه به معایب پارتیشن شیشه ای ارزان، برای کاهش هزینه‌های فعلی خود به سراغ چنین پارتیشن‌هایی می‌روند. در این مطلب قصد داریم معایب پارتیشن شیشه ای دست دوم و ارزان را مورد بررسی قرار دهیم و شما را با یکی از سازندگان پارتیشن شیشه ای قیمت مناسب آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

معایب پارتیشن شیشه ای ارزان

با توجه به اینکه عوامل مختلفی در تعیین قیمت پارتیشن شیشه ای موثر هستند، هنگامی که از پارتیشن شیشه ای ارزان سخن به میان می‌آید بی‌شک مواد و اجزای سازنده پارتیشن از کیفیت پایینی برخوردار هستند که ممکن است در آینده با ایجاد مشکلاتی برای شما هزینه‌های بیشتری را ایجاد کنند. برای مثال جنس شیشه، اینکه ضد خش و ضد ضربه باشد در قیمت پارتیشن تاثیر فراوانی می‌گذارد. در صورتی که شما پارتیشن شیشه ای ارزان تهیه کنید، احتمال اینکه شیشه بکار رفته این مزایا را نداشته باشد بسیار زیاد است. در نظر داشته باشید که شیشه ارزان در پارتیشن شیشه ای ممکن است با تغییر دمای محیط به راحتی ترک بخورد و بشکند و برای ساکنین محیط خطرات بسیار جدی‌ای ایجاد کند. شما عزیزان می توانید برای سفارش پارتیشن شیشه ای ارزان و با کیفیت با مشاورین سازوکار تماس بگیرید.

 معایب پارتیشن شیشه ای ارزان

سازوکار ارائه پارتیشن شیشه ای قیمت مناسب

پارتیشن شیشه‌ ای قیمت مناسب از ویژگی‌های زیر برخوردار است:

  1. دریافت نور طبیعی بیشتر: برخلاف دیوارهای سنگی و آجری، پارتیشن شیشه ای نور طبیعی را در محیط کار منتشر می‌کند. اغلب کارمندان به دنبال اتاق‌هایی هستند که دارای پنجره باشد، زیرا علاوه بر استفاده از نور طبیعی می‌توانند با باز کردن پنجره هوا را تهویه کنند. اما با افزایش نیروی کار و کوچک‌تر شدن فضاهای کار این امکان دیگر برای کارمندان وجود ندارد. پارتیشن‌ شیشه ای قیمت مناسب به راحتی می‌تواند مسئولیت انتشار نور را بر عهده بگیرد و در حالی که فضا را ماهرانه تفکیک می‌کند، مانعی برای تهویه هوا ایجاد نکند. با توجه به تحقیقات سال‌های اخیر، نور طبیعی در تقویت روحیه و خلاقیت کارمندان نقش بسزایی ایفا می‌کند و بر خلاف آن، نور مصنوعی علاوه بر اینکه روحیه کارمندان را تحت تاثیر قرار می‌دهد و آنها را کسل می‌کند، در طولانی مدت بر بینایی آنها تاثیر گذاشته و به انسان آسیب وارد می‌کند.
  2. شفافیت بیشتر در کار: نصب پارتیشن شیشه ای قیمت مناسب این اطمینان ایجاد می‌کند که تمامی افراد، از رئیس گرفته تا کارمندان معمولی‌تر، بتوانند یکدیگر را ببینند. مافوق می‌تواند بدون نیاز به خروج از اتاق شخصی خود تمامی کارکنان را به وضوح ببیند و بر کار آنها نظارت کند. با استفاده از پارتیشن شیشه ای قیمت مناسب نظم و انضباط بیشتری در زمینه کار ایجاد می‌شود، زیرا هیچ کس، حتی مافوق نمی‌تواند رفتارهای نامناسب انجام دهد یا از زیر مسئولیت‌های کاری خود شانه خالی کند و وقتش را به بطالت بگذارند. گاهی اوقات ایجاد رابطه دوستانه و در عین حال حفظ احترام رییس و کارمندان کمی دشوار می‌شود، ساز و کار با ارائه پارتیشن شیشه ای قیمت مناسب به شما کمک می‌کند در حالی که رابطه دوستانه خود را با کارمندان حفظ می‌کنید بتوانید بر کار آنها نظارت کامل داشته باشید.
  3. صرفه جویی در انرژی: با نصب پارتیشن شیشه ای قیمت مناسب از برق کمتری استفاده خواهید کرد زیرا نور طبیعی بیشتری را در طول روز خواهید داشت. برخی از دفاتر بسیار بزرگ هستند و اگر بخواهند چراغ‌ها را در طول روز روشن نگه دارند، باید مبالغ بیشتری را برای انرژی بپردازند. ساز و کار با ارائه پارتیشن شیشه ای قیمت مناسب به شما این امکان را می‌دهد تا با صرفه جویی در انرژی و کاهش هزینه‌های قبوض بتوانید مبلغ مورد نظر را در زمینه‌های دیگری نظیر سرمایه گذاری بر جذب نیروی کار جدید و یا برگزاری رویدادهای تشویقی برای کارکنان خود سرمایه‌ گذاری کنید.

سازوکار ارائه پارتیشن شیشه ای قیمت مناسب 

هدف ما در ساز و کار ایجاد فضاهای اداری شگفت انگیزی است که به بهبود بهره وری و بهبود رفاه کارکنان کمک می‌کند و به طور کلی یک فضای دوست داشتنی و پر نور برای شما فراهم می‌سازد. ما بیش از 20 سال است که در این زمینه فعالیت می‌کنیم و صدها پارتیشن شیشه ای ریلی، راش دکور، رنگی، طرح دار، ثابت، کشویی و ... در سراسر اصفهان و شیراز از داروخانه گرفته تا دفاتر شرکت‌های خصوصی نصب کرده‌ایم. برای دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پارتیشن شیشه ای ارزان قیمت مناسب محل کارتان، همین امروز با ما در سازوکار تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه‌ها  
به نقل از امیرعلی سلامتیان:
اگه برای کاهش هزینه و ارزان شدن پارتیشن شیشه ای ازشیشه معمولی به جای سکوریت استفاده بشه ایرادی داره؟

سلام جناب سلامتیان عزیز
این کار به هیچ وجه توصیه نمی شود زیرا شیشه های معمولی به سرعت می شکنند و در هنگام شکستن تکه های برنده و خطرناک به وجود می آورند. سلامتی تان را فدای پارتیشن شیشه ای ارزان نکنید.
اگه برای کاهش هزینه و ارزان شدن پارتیشن شیشه ای ازشیشه معمولی به جای سکوریت استفاده بشه ایرادی داره؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید

سؤالات متداول پارتیشن شیشه ای ارزان

قیمت پارتیشن شیشه ای به چه چیزی بستگی دارد؟
قیمت پارتیشن شیشه ای بیش از هر چیز به جنس شیشه و مساحت آن بستگی دارد. یراق آلاتمورد استفاده در نصب پارتیشن هم می توانند نقش قابل توجهی در تعیین قیمت پارتیشن شیشه ای داشته باشند.
مرکز خرید پارتیشن شیشه ای ارزان کجاست؟
گروه تولیدی صنعتی ساز و کار یکی از حرفه ای ترین مجموعه های تولید پارتیشن شیشه ای است که این محصول را با کیفیت عالی و قیمت فوق العاده به دست شما می رساند. برای خرید پارتیشن شیشه ای با قیمت مناسب، با کارشناسان ساز و کار در ارتباط باشید.