پارتیشن بندی شیشه ای اداری چگونه انجام می شود؟

پارتیشن شیشه ای یکی از بهترین سازه ها برای تفکیک فضا است، این محصولات با طراحی زیبا و ویژگی های منحصر به فرد کاربرد گسترده ای دارند و در اکثر ادارات، منازل، ارگان ها، بانک ها و ... مورد استفاده قرار می گیرند. در واقع پارتیشن بندی شیشه ای کمک می کند محیط به چند بخش مجزا تبدیل شود علاوه بر این سبب زیبایی دکوراسیون و محیط می شود. امروزه برای بیشتر ادارات از انواع پارتیشن اداری شیشه ای به عنوان دیوار استفاده می شود که این پارتیشن بندی با طراحی شیک و اصولی انجام می شود و فضای کافی برای استقرار کارکنان ایجاد می کند.
پارتیشن بندی شیشه ای اداری مزایای بسیاری دارد که مهم ترین آن ایجاد فضای امن و محافظت شده برای کارکنان و مراجعه کنندگان است از این رو مورد استقبال اکثر افراد واقع شده و طرفداران بسیاری دارد. پارتیشن بندی شیشه ای اداری می تواند به ایجاد فضای مناسب و دلباز، تمیزی و نظافت آسان تر محیط، هزینه نصب کمتر، ایجاد فضای یکپارچه و ... کمک کند. پارتیشن بندی شیشه ای اداری بسته به نوع پارتیشن، متراژ اداره، کاربرد پارتیشن و .... با روش های متفاوتی انجام می شود از این رو نمی توان روش ثابتی برای طراحی و اجرا این محصولات در نظر گرفت.
پارتیشن بندی شیشه ای اداری می تواند از نوع فریم لس یا فریم دار باشد که با توجه به عواملی مانند کاربرد، شرایط محیط و ... در انواع مدل تک جداره، دو جداره، مات، طرح دار و ... تولید و به بازار عرضه می شود. با این تفاسیر نحوه انجام پارتیشن بندی شیشه ای اداری متفاوت است و به دو صورت ثابت و متحرک اجرا می شود. برای اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای اداری و کسب اطلاعات در رابطه با انواع پارتیشن شیشه ای همچون پارتیشن شیشه ای رنگی و ... می توانید با کارشناسان ما در سازوکار در ارتباط باشید. 

صفر تا صد نصب پارتیشن شیشه ای اداری تا تعمیرات و رگلاژ آن

صفر تا صد نصب پارتیشن شیشه ای اداری تا تعمیرات و رگلاژ آن

پارتیشن شیشه ای از بهترین گزینه ها برای تفکیک فضاهای اداری است اما در صورتی که صفر تا صد نصب این محصولات به صورت اصولی انجام نشود می توان شاهد آسیب های جدی بود. کیفیت پارتیشن شیشه ای تاثیر مستقیمی در طول عمر آن دارد از این رو برای تهیه پارتیشن شیشه ای اداری تا حد امکان برای سفارش به برندهای معتبر و مجموعه های متخصص در این زمینه مراجعه نمایید. در واقع پارتیشن شیشه ای یک نوع سیستم به ظاهر ساده است که برای نصب، تعمیر و رگلاژ آن باید دقت بالایی داشت و برای این امر از افراد متخصص کمک گرفت. پارتیشن های شیشه ای اداری نیازمند نگهداری هستند و باید به صورت دوره ای رگلاژ شوند تا دوام بیشتری داشته باشند. پارتیشن شیشه ای دیوار به راحتی و بدون اشغال کردن فضای زیادی می تواند محیط ها را از یکدیگر جدا کند.

صفر تا صد نصب پارتیشن شیشه ای اداری تا تعمیرات و رگلاژ آن

در واقع هرگاه که پارتیشن دچار مشکل شود و سازماندهی آن اختلال پیدا کند باید آن را رگلاژ کرد.نصب پارتیشن شیشه ای اداری شامل 5 مرحله زیر می شود:

  • نصب کانال U: مهم ترین قسمت برای نصب پارتیشن این کانال است که به وسیله آن شیشه از بالا و پایین نگهداری می شود.
  • نصب پانل شیشه ای: پس از نصب صحیح کانال U می توان پانل شیشه ای را از طریق دهانه وارد کانال کرد.
  • اتصالات و یراق آلات: با قرار گیری پانل شیشه ای در کانال باید از لولاها و یراق آلات مخصوص استفاده کرد و در صورت فریم دار بودن پارتیشن قاب آن را نصب کرد.
  • واشرها لاستیکی: برای ثابت نگه داشتن پانل های شیشه ای در کانال از واشرهای لاستیکی استفاده می شود.
  • نصب درب های شیشه ای لولایی: نصب این درب ها کار تخصصی است که باید ابتدا روی زمین به صورت ثابت توسط پیچ و مهره مشخص شود سپس با ایجاد سوراخ دایره ای و پیدا کردن نقطه محوری کانال درب را نصب کنید.  شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت درب شیشه ای لولایی و سایر انوع درب های شیشه ای با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید. 

خدمات نصب، تعمیر و رگلاژ پارتیشن شیشه ای اداری

خدمات نصب، تعمیر و رگلاژ پارتیشن شیشه ای اداری

بهتر است برای خدمات نصب، تعمیر و رگلاژ پارتیشن شیشه ای اداری از مجموعه های معتبر و متخصصی که در این زمینه فعالیت دارند کمک گرفت. در کل برای تهیه و نصب پارتیشن شیشه ای اداری بهتر است از شرکت هایی که سابقه طراحی و تولید بالایی دارند را انتخاب کنید. این شرکت ها انواع پارتیشن شیشه ای اداری را با کیفیتی بالا تولید و به صورت اصولی و استاندارد آن را نصب می کنند به گونه ای که پس از نصب اولیه تا مدت ها پارتیشن شیشه ای اداری نیازی به نگهداری و تعمیر ندارد. در واقع برای تعمیر و رگلاژ پارتیشن شیشه ای باید آن را از نظر فنی و عملکردی مورد بررسی قرار داد؛ زیرا دلیل خراب شدن و از کار افتادن پارتیشن های شیشه ای با هم متفاوت است. پارتیشن آکوستیک شیشه ای یکی از به روزترین و شیک ترین انواع پارتیشن های شیشه ای است که می توانید مدل های آن را در این سایت مشاهده کنید.

از این رو تعمیر هر یک آن ها نیازمند تخصص خاصی است. به طور کلی نصب، تعمیر و رگلاژ پارتیشن شیشه ای اداری نیازمند تخصص، مهارت و تجربه است. مجموعه آریا سازوکار که در زمینه سازه های شیشه ای فعالیت می کند، کارشناسان متخصص و کاربلدی دارد که به صورت حرفه ای در زمینه نصب، تعمیر و رگلاژ انواع پارتیشن شیشه ای اداری فعالیت می کند و بهترین خدمات را به مشتری های خود ارائه می دهد. اجرای پارتیشن شیشه ای را بهتر است به تیم های باتجربه و کاربلدی همچون تیم آریا سازوکار بسپارید. 

 

نظرات خود را با ما در میان بگذارید