اجرای پارتیشن شیشه ای

طراحی و اجرای پارتیشن بندی شیشه ای بستگی به مشخصات محل مورد نظر، از جمله مشخصات سقف، کف دیوارها و همچنین مشخصات دقیق پارتیشن شیشه ای دارد. به صورت کلی اجرای پارتیشن های فریم دار فرآیندی متفاوت با پارتیشن های بدون فریم است. از طرفی اجرای پارتیشن بندی در مکان های مختلف که دارای سقف کشسان هستند، قطعا متفاوت با سقف های معمولی از جمله سقف های گچی، کناف و... است.  برای ثبت سفارش پارتیشن شیشه ای فریم دار و  پارتیشن شیشه ای فریم لس با کارشناسان ساز و کار تماس بگیرید. 
همچنین ضخامت پارتیشن شیشه ای نیز در مکان های مختلف متفاوتند. ما در این مقاله از سری مقالات وب سایت تخصصی ساز و کار تصمیم گرفته ایم که در مورد چگونگی نصب و اجرای انواع مختلف پارتیشن بندی در مکان های متفاوت توضیحات ویژه را برای شما ارائه کنیم.شما عزیزان می توانید برای دستیابی به اطلاعات کافی درباره اینکه پارتیشن شیشه ای چیست و چه کاربردهایی دارد با ساز و کار همراه شوید.
از آنجایی که امروزه استقبال بسیار زیادی از پارتیشن بندی شیشه ای از جمله پارتیشن شیشه ای مدرن، اداری و ... صورت گرفته است، لازم دانستیم که توضیحاتی را در این زمینه برای شما مطرح نماییم تا با اطلاعات بیشتر نسبت به انتخاب پارتیشن بندی برای محل کار یا منزل خود اقدام کنید. یک مژده به عزیزانی که قصد دارند به سفارش و ساخت پارتیشن شیشه ای، خرید کابین آسانسور شیشه ای، استخر شیشه ای و انواع پارتیشن شیشه ای تک جداره برای منازل یا ادارات خود اقدام کنند، می توانند از مرحله طراحی و تولید تا مرحله نصب و اجرای آن ها را به مجموعه ساز و کار بسپارند.

اجرای پارتیشن شیشه ای شامل چه مراحلی می شود

اجرای پارتیشن شیشه ای شامل چه مراحلی می شود

برای خرید پارتیشن شیشه ای و اجرای آن باید نکات ظریف و اختصاصی در زمینه اتصال شیشه به سقف را در نظر گرفت. چگونگی اتصال شیشه به دیوارها نیز برای نصاب پارتیشن بسیار حائز اهمیت است. از آنجایی که پارتیشن شیشه ای قطر کمی دارد باید حتما به سقف متصل شود تا از لرزش و آسیب در امان بماند. علاوه بر آن حداقل یک طرف پارتیشن بندی باید به دیوار متصل شود. اتصال پارتیشن بندی به کف ساختمان نیز از جمله اصلی ترین کارهایی است که یک نصاب باید انجام دهد.
برای کف های کاذب یا کفپوش های چوبی نصاب پارتیشن باید کنترل میدانی انجام دهد؛ اما برای نصب پارتیشن در مکان هایی با کفپوش معمولی نیازی به این مسئله نیست. در هر صورت میتوان مراحل اجرای پارتیشن شیشه ای را در سه مرحله زیر خلاصه کرد:

  • مرحله اول آماده سازی سقف ساختمان است. در صورتی که قصد اجرای پارتیشن های بالای دو متر دارید، باید حتما پارتیشن شما به سقف محل مورد نظر متصل شود. در مورد سقف های معمولی همچون سقف های گچی و کناف نیازی به پروفیل آهن نیست؛ اما در صورتی که قصد اجرای پارتیشن شیشه ای در مکان هایی با سقف کاذب را دارید، باید حتما یک پروفیل محکم‌ پشت سقف کاذب ایجاد کنید.
  • مرحله بعدی آماده سازی دیوار برای نصب پارتیشن است. یک نکته بسیار مهم برای نصب پارتیشن های شیشه ای تک جداره این است که حداقل یک طرف شیشه باید به دیوار وصل شود. همانطور که قبلا هم گفته بودیم برای دیوارهای کناف و چوبی نیاز به بررسی های میدانی برای اتصالات مابین دیوار وجود دارد.
  • مرحله بعدی آماده سازی کف است. در صورتی که ملک مورد نظر متعلق به شما باشد، می توانید به راحتی عملیات سوراخکاری را برای اجرای پارتیشن بندی انجام بدهید. اما در صورتی که مستاجر باشید و اجازه سوراخ کاری نداشته باشید راه ‌های جایگزین برای نصب پارتیشن بندی انتخاب می شوند، که شامل برخی روش های چسب کاری و روش های تخصصی دیگر هستند. این روش ها برای کفپوش های چوبی نیز کاربرد دارند. زیرا امکان سوراخکاری در کفپوش های چوبی نیز وجود ندارد.

اجرای پارتیشن شیشه ای با نصب پارتیشن شیشه ای چه تفاوتی دارد

اجرای پارتیشن شیشه ای با نصب پارتیشن شیشه ای چه تفاوتی دارد

در واقع نصب و اجرا دو کلمه مترادف در زمینه پارتیشن بندی هستند. هر دو عبارت نصب پارتیشن شیشه ای و اجرای پارتیشن شیشه ای دارای یک مفهوم و یک معنی هستند. منظور از نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای نیز این است که شما پس از آماده سازی پارتیشن شیشه ای مطابق با اندازه و متراژ محل مورد نظر خودتان، آن را به وسیله پروفیل آهنی یا به وسیله سوراخکاری های سقف و کف، نصب می کنید. استفاده از انواع مختلف یراق آلات همچون لولاها، آرام بند ها و همچنین یراق آلات متصل به دیوار و سقف و کف نیز در زمینه اجرا و نصب پارتیشن بندی شیشه ای نقش مهم و بسیار اساسی ایفا می کنند.  شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت پارتیشن شیشه ای منزل و اطلاع از کاربردهای آن با ساز و کار همراه شوید.

تیم مورد نیاز برای اجرای پارتیشن شیشه ای چه کسانی هستند

افرادی که به عنوان تیم نصاب در زمینه اجرا و نصب پارتیشن شیشه ای به محل نصب مراجعه می کنند باید کاملا حرفه ای و با تجربه باشند و علاوه بر دانش کافی در این زمینه، دارای تجربه کافی نیز باشند. تیم کاملا متخصص و با تجربه ای که نصب پارتیشن شیشه ای را با ایمنی کامل و بدون هیچ گونه عیب و ایراد انجام دهند، تاثیر بسیار زیادی در کیفیت عملکرد پارتیشن دارند. دوام و عمر پارتیشن های شیشه ای که توسط تیم نصاب اجرا می شوند به مراتب بالاتر از پارتیشن بندی هایی است که توسط افراد معمولی اجرا می شود. زیرا نحوه قرار گرفتن لوله ها و نحوه اتصال پارتیشن بندی به دیوار و سقف ساختمان اهمیت بسیار زیادی در حفظ دوام و طول عمر و همچنین بهبود عملکرد آن دارد. برای اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای دو جداره با ما همراه باشید.

مواد مورد نیاز اجرای پارتیشن شیشه ای چیست

مواد مورد نیاز اجرای پارتیشن شیشه ای چیست

شما برای نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای به یراق آلات مختلفی نیاز دارید، که از جمله آن ‌ها می‌ توان به انواع دستگیره، لولا، استوپ، انواع فریم، چسب uv، شاسی کشی آهنی، آلومینیومی و ... اشاره کرد. برای اجرای پارتیشن شیشه ای اصلی ترین ابزاری که باید در دسترس نصاب باشد شاسی کشی آهنی یا آلومینیومی آن است. این شاسی کشی معمولا با قوطی های آهنی یا قوطی های آلومینیومی انجام می شود. اگرچه که در برخی از مکان ها شاسی کشی نیاز نیست یا اینکه امکان شاسی کشی وجود ندارد، اما اکثر مواقع اصلی ترین و اولین گام برای نصب و اجرای پارتیشن بندی نصب شاسی کشی است.
اگر قصد دارید که پارتیشن بندی شما بدون عیب و نقص و به صورت عالی انجام شود، باید حتما شاسی کشی آن را نیز به صورت کامل و بدون عیب و نقص انجام بدهید. البته شاسی کشی پارتیشن بندی باید توسط افراد متخصص و تیم نصاب انجام شود. شرکت بزرگ ساز و کار در این زمینه بهترین و باتجربه ترین افراد در نظر گرفته است. لذا شما می توانید پس از سفارش پارتیشن بندی خود از تیم کاملا حرفه ای ساز و کار، در زمینه نصب شاسی کشی و اجرای پارتیشن بندی خود نیز بهره مند شوید. پارتیشن شیشه ای هوشمند را می توانید در سایت ساز و کار مشاهده کنید و از قیمت آن مطلع شوید.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

نظر شما چیه؟  
هزینه اجرای پارتیشن شیشه ای چقدر میشه بفرمایین لطفا
به نقل از حسین موسعلی:
هزینه اجرای پارتیشن شیشه ای چقدر میشه بفرمایین لطفا
عرض سلام و احترام خدمت شما، قیمت اجرای پارتیشن شیشه ای به عوامل مختلفی بستگی دارد، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا با جزئیات کامل شما را راهنمایی کنند.
سلام میشه راهنماایی کنید نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای را خودم انجام بدم؟
به نقل از عرفان:
سلام میشه راهنماایی کنید نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای را خودم انجام بدم؟
عرض سلام و احترام خدمت شما، می توانید به سایر مقالات ما مراجعه کنید. البته بهتر است اجرای پارتیشن شیشه ای را به افراد متخصص بسپارید زیرا می بایست با احتیاط و دقت انجام شود.

سوالات متداول اجرای پارتیشن شیشه ای

اجرای پارتیشن شیشه ای با نصب پارتیشن شیشه ای چه تفاوتی دارد؟

در واقع نصب و اجرا دو کلمه مترادف در زمینه پارتیشن بندی هستند. هر دو عبارت نصب پارتیشن شیشه ای و اجرای پارتیشن شیشه ای دارای یک مفهوم و یک معنی هستند. منظور از نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای نیز این است که شما پس از آماده سازی پارتیشن شیشه ای مطابق با اندازه و متراژ محل مورد نظر خودتان، آن را به وسیله پروفیل آهنی یا به وسیله سوراخکاری های سقف و کف، نصب می کنید.

مواد مورد نیاز اجرای پارتیشن شیشه ای چیست؟

شما برای نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای به یراق آلات مختلفی نیاز دارید، که از جمله آن ‌ها می‌ توان به انواع دستگیره، لولا، استوپ، انواع فریم، چسب uv، شاسی کشی آهنی، آلومینیومی و ... اشاره کرد. برای اجرای پارتیشن شیشه ای اصلی ترین ابزاری که باید در دسترس نصاب باشد شاسی کشی آهنی یا آلومینیومی آن است.