ساخت پارتیشن شیشه ای

امروزه ساخت پارتیشن شیشه ای به دلیل افزایش تقاضای روز افزون، رونق بسیار زیادی نسبت به گذشته پیدا کرده است. شما عزیزان می توانید برای دستیابی به اطلاعات کافی درباره اینکه پارتیشن شیشه ای چیست و چه کاربردهایی دارد با ساز و کار همراه شوید.انواع مختلف پارتیشن شیشه ای از جمله پارتیشن شیشه ای تک جداره، دوجداره، پارتیشن های رنگی، مات، شفاف و همچنین پارتیشن های لمینت و سکوریت از جمله محصولاتی هستند که بیشترین تقاضا را در بازار فروش دارند. همچنین این روزها پارتیشن شیشه ای مدرن بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. فرایند تولید و ساخت پارتیشن شیشه ای نیز یک فناوری کاملا منحصر به فرد و خاص است که بسته به نوع و جنس پارتیشن متفاوت است. ما در این مقاله از سری مقالات وب سایت تخصصی ساز و کار در مورد چگونگی ساخت و خرید پارتیشن شیشه ای و همچنین مراحل نصب آن به صورت تخصصی توضیحاتی را برای شما ارائه داده ‌ایم. لذا در صورتی که شما نیز تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه دارید، بهتر است که این مقاله را از دست ندهید. همچنین برای مشاهده انواع پارتیشن شیشه ای می توانید به سایت مجموعه ساز و کار مراجعه کنید. 

ساخت پارتیشن شیشه ای

ساخت پارتیشن شیشه ای با نصب پارتیشن شیشه ای چه تفاوتی دارد

منظور از ساخت پارتیشن شیشه ای، فرآیند تولید آن در کارخانه است. هر کدام از پارتیشن های خاص از جمله پارتیشن لمینت یا سکوریت و یا پارتیشن معمولی، فرآیند منحصر به فرد خود را در زمینه تولید و ساخت دارند، اما منظور از نصب پارتیشن شیشه ای، اجرای پارتیشن شیشه ای آماده شده در محل مورد نظر است، به عنوان مثال اگر شما متقاضی خرید پارتیشن شیشه ای باشید، در درجه اول باید متراژ محل مورد نظر خود را به صورت کامل و دقیق اندازه گیری نموده و سپس آن را به یک فروشگاه معتبر پارتیشن اعلام نمایید. فروشگاه مورد نظر شما در صورتی که پارتیشن‌های مورد نیاز شما را در سایز و اندازه دلخواه شما داشته باشد آن را برای شما ارسال خواهد نمود، در غیر این صورت سفارش ساخت پارتیشن مورد نظر شما را به کارخانه خواهد داد. در بسیاری از مواقع پارتیشن ها به صورت سفارشی ساخته می شوند. فروشگاه ساز و کار به عنوان یکی از مراکز برتر تولید کننده پارتیشن در این زمینه در حال فعالیت است و سفارش مشتری را به صورت کاملا تخصصی و با کیفیت بالا آماده می کند و سپس مطابق با نوع سفارش مشتریان را آماده نصب خواهد نمود. ما در مورد مراحل نصب پارتیشن شیشه ای نیز در ادامه توضیحات مفصل تری را برای شما ارائه داده ایم.

ساخت پارتیشن شیشه ای با نصب پارتیشن شیشه ای چه تفاوتی دارد

آیا پارتیشن شیشه ای در لحظه نصب ساخته می شود

اگر چه که پارتیشن شیشه ای به طور معمول در کارخانه تولید و سپس برای نصب در محل مورد نظر ارسال می ‌شود، اما در برخی از مواقع پارتیشن های شیشه ای در لحظه نصب نیز ساخته می ‌شوند، اما چگونه؟ به عنوان مثال می ‌توان به پارتیشن راه پله اشاره کرد. نرده شیشه ای راه پله نوعی پارتیشن خم است که باید در لحظه نسبت به یکدیگر وصل شود. لیست قیمت نرده شیشه ای را می توانید در سایت آریا سازوکار بررسی کنید. در واقع شما نمی‌ توانید قسمت های مختلف آن را به یکدیگر وصل کرده و سپس به منظور نسبت به محل مورد نظر انتقال بدهید. بلکه باید این قسمت ها را به صورت تکه تکه، در هنگام نصب به یکدیگر وصل کرده و در نهایت پارتیشن یکپارچه را بسازید. برخی از پارتیشن های خم نیز در محل مورد نظر ساخته می شوند، به عنوان مثال پارتیشن های شیشه ای خم که به صورت سرد و با استفاده از گیره خم می‌شوند را در محل مورد نظر می‌سازند. بدین صورت که پارتیشن مورد نظر تولید شده و در نهایت با استفاده از گیره های مخصوص در محل نصب خم می شود. پارتیشن شیشه ای هوشمند را می توانید در سایت ساز و کار مشاهده کنید و از قیمت آن مطلع شوید.

آیا پارتیشن شیشه ای در لحظه نصب ساخته می شود

مراحل ساخت پارتیشن شیشه ای چیست؟

مراحل ساخت پارتیشن شیشه ای بسته به نوع پارتیشن متفاوت است، به عنوان مثال پارتیشن های خم، با استفاده از روش‌ های حرارت دهی شیشه سکوریت تولید می‌ شوند، یعنی شیشه سکوریت با کیفیت تولید شده مجددا حرارت می بیند تا کیفیت بالا را پیدا کرده و در نهایت به صورت پارتیشن خم، دولایه، و یا ضد حرارت دربیاید. البته روش‌های مختلفی برای تولید پارتیشن شیشه ای وجود دارد که یکی از این نوع روش ها نیز پروسه تولید پارتیشن شیشه ای لمینت است. این نوع پارتیشن به دلیل مقاومت بسیار بالایی که دارد پروسه ساخت منحصر به فرد خود را نیز دارد. در هر صورت مراحل ساخت پارتیشن شیشه ای بر اساس نوع و جنس پارتیشن ممکن است تفاوت های بارزی با یکدیگر داشته باشند، از جمله مهم‌ترین تفاوت ها در مراحل ساخت پارتیشن شیشه ای می‌توان به درجه حرارت و دما اشاره کرد. هرچقدر که درجه حرارت ساخت شیشه بیشتر باشد، شیشه خاصیت سکوریتی بیشتری خواهد داشت. البته مراحل تولید پارتیشن های شیشه ای خم نیز به مراتب متفاوت خواهد بود، به عنوان مثال می توان پارتیشن های شیشه ای را هم با روش گرم و هم با روش سرد خم نمود. انتخاب روش بسته به برند تولید کننده و بستگی به سفارش مشتری دارد.

مراحل ساخت پارتیشن شیشه ای چیست؟

آیا پارتیشن شیشه ای ساخته شده آماده وجود دارد

پاسخ این سوال مثبت است. در واقع تمام پارتیشن های شیشه ای ساخته شده آماده هستند، اما منظور از آماده بودن این نیست که شما مطابق با متراژ و چگونگی محیط موردنظرتان در اسرع وقت بتوانید پارتیشن آماده را تحویل بگیرید. در بسیاری از مواقع به دلیل این‌که متراژ مورد نظر شما و همچنین نحوه نصب پارتیشن در محل مورد نظر شما، خاص و منحصر به فرد است، شما باید مدت زمان معینی را منتظر بمانید تا کارخانه پارتیشن مطابق با سفارش شما را آماده کند، اما پارتیشن های آماده و از پیش ساخته شده نیز برای نصب در مکان های مختلف به صورت آماده وجود دارند که در صورت وجود آن ها در کارخانه، محصول مورد نظر شما بلافاصله برای شما ارسال خواهد شد. ساز و کار به عنوان یکی از تولید کنندگان پارتیشن شیشه ای به صورت کاملا تخصصی سفارشات مشتری را پذیرفته و محصولی با عالی ترین قیمت و بالاترین کیفیت موجود به مشتری ارائه می دهد.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

نظر شما چیه؟  
سلام به شما و خسته نباشید
من یه خونه قدیمی بزرگ دارم که 3 خوابه است
بچه هام همه ازدواج کردن رفتن سر خونه زندگیشون
2 تا اتاق برای من و شوهرم کافیه
تصمیم دارم یکی از این اتاق هارو دیوارهاش و بردارم و گلخونه ش کنم
هم خونه قشنگ میشه هم دلم باز میشه
میخوام ببینم اصلا میشه همچین کاری کرد؟
شما بلدید؟
ممنون میشم سوالم و جواب بدید
سلام ببخشید من میخوام یه گوشه ای از خونم و جدا کنم با پارتیشن شیشه ای و یه کتابخونه کوچیک فانتزی از توش در بیارم
میخوام ببینم شما می تونید این کار و برام انجام بدید؟ و هزینه ش چقدر میشه؟

سوالات متداول ساخت پارتیشن شیشه ای

آیا پارتیشن شیشه ای پیش ساخت و آماده است یا ساخته می شود؟
در واقع تمام پارتیشن های شیشه ای ساخته شده و آماده هستند، اما در صورتی که شما متراژ یا طراحی خاصی مدنظر داشته باشید باید مدتی صبر کنید تا کارخانه پارتیشن مد نظر شما را ساخته و آماده نصب کند.
ساخت و نصب پارتیشن شیشه ای را باید به مجموعه های جدا سپرد؟
زمانی که یک مجموعه را برای اجرای پارتیشن شیشه ای خود انتخاب می کنید توجه داشته باشید که مجموعه ای را انتخاب کنید که توانایی انجام صفر تا صد ساخت، نصب و اجرا پارتیشن شیشه ای شما را داشته باشد. چرا که این موضوع نشان از حرفه ای بودن مجموعه است. ساز و کار یکی از آن مجموعه هایی است که شما با اطمینان می توانید صفر تا صد ساخت پارتیشن شیشه ای خود را به آن ها بسپارید.