آیا پارتیشن شیشه ای قابل جابجایی است

همان‌طور که می دانید یکی از مزایای اصلی استفاده از پارتیشن شیشه‌ای انعطاف پذیری و جابجایی آسان است. این مزیت پارتیشن های شیشه ای باعث شده است که استفاده از آن در ساختمان های مدرن افزایش پیدا کند. اگر شما هم کنجکاو هستید که در چه شرایطی می توان پارتیشن شیشه ای را جابجا کرد تا انتهای متن با مجموعه ساز و کار همراه باشید تا این موضوع را بطور کامل مورد بررسی قرار دهیم. شما عزیزان می توانید برای سفارش و اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای فریم لس و انواع پارتیشن شیشه ای فریم دار ارزان و با کیفیت با مشاورین سازوکار تماس بگیرید.

آیا پارتیشن شیشه ای قابل جابجایی است

آیا می توان پارتیشن شیشه ای را جابجا کرد

مهم ترین تفاوت بین دیوارهای سنتی و پارتیشن های شیشه ای در قابلیت جابجایی آن‌ها است. شما شرایطی را در نظر بگیرید که شرکتی بعد چند سال فعالیت نیاز به تغییر چیدمان اتاق های دفتر خود پیدا کند. دیوارهای سنتی از جنس آجر و سیمان هستند و برای جابجایی آن‌ها نیاز به تخلیه شرکت و تخریب گسترده دارد که طبیعتا هزینه زیادی هم برای شرکت به‌وجود می آورد. پارتیشن های شیشه ای به وسیله یراق آلات به سقف و کف پیچ می شوند، به همین خاطر در صورت لزوم به راحتی قابل جابجا کردن هستند. البته این نکته را هم یادآور می شوم که پارتیشن های شیشه ای در دو نوع ثابت و متحرک نصب می شوند. همان‌طور که اشاره شد در نوع ثابت، پارتیشن در جای خود فیکس می شود و به عنوان یک دیوار عمل می کند. این نوع پارتیشن در کنار هزینه کمتر، در محیط هایی توصیه می شود که برای طولانی مدت نیاز به تغییر دکوراسیون داخلی ندارد، به طور مثال برای جداسازی محل کار کارمندان، جداسازی لابی ساختمان از پارکینگ و یا جداسازی محل قرار گیری تخت بیماران در بیمارستان، از پارتیشن ثابت استفاده می کنند. در نوع متحرک پارتیشن های شیشه ای بر روی ریل های مخصوصی قرار می گیرند و به آسانی به طرفین قابل حرکت هستند. این نوع پارتیشن برای جداسازی موقت محیط بسیار کارآمد است، به طور مثال از نوع متحرک می توان برای ایجاد اتاق جلسات اداری، ایجاد موقت اتاق تمرین موسیقی و همچنین ایجاد محل قرنطینه موقت در مراکز درمانی، بهره برد. این نکته را هم در نظر داشته باشید که می توانید از ترکیب هر دو نوع پارتیشن شیشه ای استفاده کنید تا فضایی مدرن و کاربردی تر داشته باشید. پارتیشن شیشه ای تک جداره در سایت ساز و کار موجود است و می توانید اطلاعات مربوط به آن را مطالعه کنید.

آیا می توان پارتیشن شیشه ای را جابجا کرد

 

پارتیشن شیشه ای را چگونه می توان جابجا کرد

اگر تا اینجای مطلب همراه ما بوده باشید متوجه این نکته شده اید که پارتیشن های شیشه ای متحرک به آسانی و توسط خود شما جابجا می شوند. برای این نوع پارتیشن می توان یک موتور الکتریکی هم تعبیه کرد تا شما به راحتی و با فشار دادن یک کلید، پارتیشن ها را به طرفین جابجا نمایید. این نوع پارتیشن ها برای ایجاد فضای خصوصی و در صورت نیاز اتصال آن به فضای عمومی، کاربرد دارد. همان‌طور که اشاره شد، پارتیشن های شیشه ای ثابت، توسط پیچ در جای خود فیکس می شوند و در صورت نیاز به تغییر چیدمان اتاق ها، باید آن‌ها را از جای خود باز کند و در محل جدید دوباره نصب و ریگلاژ کرد. نوعی از پارتیشن های شیشه ای دارای فریم آلومینیوم و یا استیل هستند که به خاطر چارچوب محکمی که اطراف شیشه را احاطه کرده است، در برابر ضربات محکم، مقاومت خوبی دارد و همچنین اگر نیاز به جابجایی های مکرر پارتیشن های خود دارید با این نوع پارتیشن جابجایی های ایمن تری را خواهید داشت. بهتر است برای یک جابجایی موفق از تکنسین های ماهر کمک بگیرید. پارتیشن های شیشه ای در کنار وزن زیاد، برای جابجایی و نصب مجدد دارای فنون ظریفی است که تنها متخصصان به آن‌ها آگاهی کافی دارند. هزینه انتقال پارتیشن ها با توجه به وزن، ابعاد و تک جداره یا دو جداره بودن پارتیشن ها متفاوت است، اما در کل هزینه ای که پراخت می کنید در قبال تغییر چیدمان و بهره وری آن، بسیار ناچیز است. پارتیشن شیشه ای دو جداره در ساز و کار موجود است. 

پارتیشن شیشه ای را چگونه می توان جابجا کرد

در این متن تلاش کردیم تا شما را با نحوه جابجایی پارتیشن شیشه ای آشنا کنیم. اگر شما هم نیاز به جابه‌جایی پارتیشن های شیشه ای خود دارید از شرکت های معتبر و تکنسین ها ماهر کمک بگیرید تا بدون خسارت و با کمترین هزینه، چیدمان خود را تغییر دهید. ساز و کار با بهرگیری از تجربه چندین ساله و کارشناسان ماهر، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. شما می توانید از طریق سایت پارتیشن شیشه ای را سفارش دهید. پارتیشن شیشه ای اداری یکی از انواع پارتیشن های شیشه ای است که بسیار پر کاربرد است. 

 

نوشتن دیدگاه