کاهش صدا با نصب پارتیشن شیشه ای

سر و صدا یکی از آزاردهنده ترین عوامل در محیط های کار است. سر و صدا نه تنها باعث ناراحتی برای افراد مشغول کارمی‌شود، بلکه راندمان کاری را نیز به میزان قابل توجهی پایین می‌آورد. بالا بردن راندمان کاری از یک سو به دلیل بهره وری بیشتر و از سوی دیگر برای کارمندان و کارگران نیز به دلیل احساس رضایت شغلی بیشتر از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از کارهایی که به بالا بردن راندمان کاری منجر می‌شود، پایین آوردن میزان آلودگی صوتی یا به عبارت عامیانه تر سر و صدای محیط است. استفاده از پارتیشن های شیشه ای یکی از راه کار های رایج و البته تأثیرگذار برای کاهش سر و صدای محیط کار است. استفاده از پارتیشن های شیشه ای برای کاهش سر و صدای محیط و برای صنایعی که هم سر و صدای زیادی دارند و هم دارای بخش های اداری و یا قسمت هایی هستند که نیازمند تمرکز و دقت بالایی برای انجام امور خود هستند بسیار توصیه می شود. شما عزیزان می توانید برای سفارش و اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای فریم لس و انواع پارتیشن شیشه ای فریم دار ارزان و با کیفیت با مشاورین سازوکار تماس بگیرید.

کاهش صدا با نصب پارتیشن شیشه ای

کاهش سروصدا با نصب پارتیشن شیشه ای

با نصب پارتیشن شیشه ای در محیط کاری به خصوص محیط هایی که سر و صدای زیادی دارند، می‌تواند تا حد قابل قبولی فضای محیط کار را برای گروه های مختلف کارگران شخصی سازی کند. با نصب پارتیشن در محیط کار و در پی آن کاهش سر و صدای محیط، امکان بروز خطای کاری نیز کاهش پیدا می‌کند، این امر به خودی خود صرفه جویی قابل توجهی در هزینه های تولید است. انتخاب نوع پارتیشن استفاده شده در محیط صنعتی نیز بسیار حائز اهمیت است و بسته به اقتضاء نوع کار، نوع پارتیشن به کار برده شده نیز متفاوت خواهد بود. یکی از راه های کاهش سر و صدا در محیط به خصوص محیط کاری و صنعتی، استفاده از پارتیشن شیشه‌ای است. برای کاهش سر و صدا با نصب پارتیشن شیشه ای می توان از انواع شیشه های سکوریت، تک جداره، دوجداره، سه جداره، شیشه لمینت و شیشه رفلکس استفاده کرد. جالب است بدانید که امروزه در بیشتر کارخانه ها و به خصوص در سوله ها برای جدا سازی قسمت های مختلف محیط کاری از پارتیشن استفاده می کنند اما همان‌طور که اشاره شد نوع پارتیشن کاملاً بستگی به نوع کار و فضای کاری دارد.

کاهش سروصدا با نصب پارتیشن شیشه ای

آیا شیشه پارتیشن بر کاهش صدا موثر است؟

نه تنها شیشه پارتیشن باعث کاهش سر و صدا می‌شود، بلکه استفاده از پارتیشن های شیشه ای یکی از بهترین راه ها برای کاهش سر و صدا است. برای کاهش سر و صدای محیط استفاده از شیشه های دو و سه جداره می‌تواند انتخاب مناسبی باشد، اما بدون دانش فنی لازم ممکن است هدف شما از به کارگیری پارتیشن را محقق نسازد، بلکه ممکن است باعث خلل در کار کارگران و کارمندان شود. شرکت ساز و کار با به کارگیری کارشناسان خبره در زمینه انواع شیشه و پارتیشن های شیشه ای ضمن ارائه خدمات متنوع در زمینه پارتیشن بندی محیط کار، به شما مشاوره مؤثری برای نصب پارتیشن مناسب برای محیط کارتان بدهد.
برخی از خدمات ساز و کار عبارتند از:

  1. آموزش
  2. مشاوره
  3. طراحی
  4. اجرا
  5. توزیع مواد اولیه

آیا شیشه پارتیشن بر کاهش صدا موثر است؟

شما می توانید با مراجعه به وب سایت ساز و کار نمونه کار های آن‌ها را مشاهده کنید و با کمک کارشناسان متخصص آن، پارتیشن شیشه ای برای کاهش صدا، مناسب محیط مد نظر خود بخرید. پارتیشن شیشه ای تک جداره یکی از پر کاربرد ترین پارتیشن شیشه ای های موجود در ساز و کار است.

نوشتن دیدگاه