انواع شیشه در ساخت پارتیشن شیشه ای اداری

دیوارهای شیشه ای محصولاتی مناسب برای تفکیک محیط های کاری به شمار می روند. هر یک از انواع این محصولات کاربردها و خصوصیات ویژه ای دارند. شناخت انواع شیشه در ساخت پارتیشن شیشه ای اداری باعث می شود که در زمان خرید انتخابی مناسب و آگاهانه داشته باشید. در این مقاله اطلاعات مفیدی را در این خصوص با شما در میان خواهیم گذاشت. شما عزیزان می توانید برای دستیابی به اطلاعات کافی درباره اینکه پارتیشن شیشه ای چیست و چه کاربردهایی دارد با ساز و کار همراه شوید.

انواع شیشه در ساخت پارتیشن شیشه ای اداری

بهترین شیشه ها برای استفاده در پارتیشن شیشه ای

یکی از پرکاربردترین شیشه های مورد استفاده در ساخت پارتیشن شیشه های معمولی هستند. این شیشه ها به صورت تک جداره و با ضخامت های گوناگون عرضه می شوند. انواعی از شیشه های دوجداره نیز وجود دارند که مقاومت خوبی در برابر حرارت و صدا از خود نشان می دهند. در هنگام خرید این نوع از محصولات نیز باید به گاز بین شیشه ها، ضخامت و بسیاری فاکتورهای دیگر توجه داشته باشید. شیشه های دوجداره تا حد زیادی باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شوند. در ضمن محیطی آرام را برای کارمندان به وجود می آورند، همچنین نوع و قیمت یراق آلات بکار رفته در نصب پارتیشن های شیشه ای دوجداره نیز با توجه به ضخامت آن ها متفاوت است. البته شیشه های رنگی نیز یکی از انواع شیشه در ساخت پارتیشن شیشه ای اداری به حساب می آید. این نوع محصولات محیطی زیبا و متفاوت را برای شما به وجود می آورند، لازم به ذکر است که شیشه های رنگی دوجداره نیز در بازار یافت می شوند. شیشه های هوشمند نیز یکی دیگر از گزینه های مورد علاقه طراحان است. با استفاده از این محصولات به راحتی می توانید میزان نوردهی و رنگ آن را تنظیم کنید. البته شیشه های هوشمند در ایران به راحتی پیدا نمی شوند و در صورت یافتن نیز در اکثر مواقع بی کیفیت هستند. بنابراین در هنگام خرید این محصولات دقت لازم را داشته باشید.

بهترین شیشه ها برای استفاده در پارتیشن شیشه ای

شیشه مناسب برای پارتیشن شیشه ای چه ویژگی هایی دارد؟

توجه به ویژگی های انواع شیشه در ساخت پارتیشن شیشه ای اداری بسیار مهم است. شیشه های تک جداره نسبت به انواع دوجداره قیمت پایین تری دارند. این امر به دلیل این است که طراحی پارتیشن شیشه ای تک جداره ساده تر است. البته پارتیشن های دوجداره عایق صوتی و حرارتی هستند، همچنین امکان طراحی کرکره در این نوع از دیوارهای شیشه ای دوجداره میسر است.
برخی از مزایای استفاده از شیشه های تک جداره در ساخت پارتیشن های شیشه ای عبارتند از:

  • زیبایی، ظرافت و وزن کم.
  • قیمت این نوع از شیشه ها مقرون به صرفه تر است.
  • نصب شیشه های تک جداره آسان و سریع تر است.
  • ضخامت و وزن شیشه های دوجداره بیشتر است و نصب آن ها ممکن است که به زمان بیشتری نیاز داشته باشد.

برخی از مزایای بکار بردن شیشه های دوجداره در ساخت دیوارهای شیشه ای اداری عبارتند از

  • استحکام بالا در برابر ضربه و آسیب.
  • امکان اجرای کرکره دستی یا برقی در فضای بین دو شیشه.
  • عایق صوتی و حرارتی.
  • ایده آل برای محیط های کاری پر رفت و آمد.
  • این نوع از پارتیشن های شیشه ای علاوه بر هماهنگی با دکوراسیون محیط حریم خصوصی بسیار مناسبی را برای شما فراهم می سازند، همچنین استفاده از شیشه های مات نیز برای مکان هایی که امکان استفاده از شیشه شفاف نیست، ایده ای مناسب به شمار می رود.

شیشه مناسب برای پارتیشن شیشه ای چه ویژگی هایی دارد؟

کدام شیشه برای استفاده در پارتیشن شیشه ای از همه بهتر است؟

یکی از بهترین و پرکاربردترین انواع شیشه در ساخت پارتیشن شیشه ای اداری شیشه های سکوریت هستند. ضخامت و استحکام بالا از مهمترین ویژگی های این محصول به شمار می روند، همچنین این نوع از شیشه ها عملکرد عالی در برابر عبور صدا و حرارت دارند. شما می توانید پارتیشن شیشه ای اداری را به مجموعه ساز و کار سفارش دهید. ساز و کار ارائه کننده بهترین شیشه در ساخت پارتیشن شیشه ای اداری است. به وب سایت ساز و کار مراجعه کنید و پارتیشن اداری با شیشه باکیفیت را سفارش دهید.

نوشتن دیدگاه