اجرای مدرن پارتیشن شیشه ای در یک روز

انواع پارتیشن از جمله پارتیشن کشویی شیشه ای تک جداره، پارتیشن شیشه ای دو جداره، پارتیشن شیشه ای فریم لس، پارتیشن شیشه ای مات و پارتیشن شیشه ای مشبک می توانند علاوه بر جداسازی و تقسیم بندی فضا، ارتباط میان آن ها را حفظ کنند و زیبایی خاصی به محیط ببخشند.
شرکت ساز و کار یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع پارتیشن شیشه ای در ایران است. این شرکت همیشه بر آن بوده تا با کیفیت بالا، دوام خوب و قیمت اقتصادی محصولات خود، رضایت مشتریان را جلب نماید. بنابراین اگر به دنبال پارتیشن شیشه ای مرغوب و با قیمت هستید، فرصت را از دست ندهید و با کارشناسان شرکت از طریق شماره تماس های موجود در سایت در سایت ساز و کار تماس برقرار کنید. 

ویژگی های پارتیشن شیشه ای

ویژگی های پارتیشن شیشه ای

از ویژگی های پارتشین شیشه ای هرچقدر بگوییم کم است، اما برای اینکه خیالتان را راحت کنیم چند مورد از بهترین ویژگی های پارتیشن شیشه ای را برای شما نام می بریم. جذابیت و شیک بودن اولین ویژگی این پارتیشن هاست. مورد بعدی ایمن بودن شیشه های سکوریت است، این ایمن شامل عایق صوتی و حفظ حریم شخصی نیز می شود. علاوه بر این پارتیشن های طیف گسترده‌ای از رنگ‌ های متنوع برای شیشه و فریم را شامل می شوند.
از دیگر ویژگی های پارتیشن شیشه ای می توان به اجرای انواع طرح های سندبلاست، اجرا با ارتفاع استاندارد و غیر استاندارد، نصب سریع و گام های طراحی و بهره مندی از مزایای نصب پارتیشن شیشه ای اشاره کرد. شرکت تولیدی ساز و کار سال هاست که در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی فعالیت می کند و تا کنون موفق بوده اند اعتماد مشتریان خود را جلب کنند.  اشاره به این نکته نیز خالی از لطف نیست که برخی از افراد برای صرفه جویی در هزینه ها به دنبال پارتیشن شیشه ای دست دوم هستند که در نهایت با توجه به هزینه بالایی که برای خرید متحمل می شند، نتیجه مناسب را کسب نخواهند نمود به همین دلیل توصیه ما به شما عزیزان ثبت سفارش پارتیشن شیشه ای از ساز و کار با قیمت مناسب و کیفیت بالا است.

گام های طراحی و نصب پارتیشن شیشه ای در یک روز

گام های طراحی و نصب پارتیشن شیشه ای در یک روز

با ساز و کار دیگر نگران پیدا کردن، گشتن در بازارهای شلوغ برای پیدا کردن پارتیشن شیشه ای نباشید چرا که ساز و کار این کار را به صورت کاملا حرفه ای و در کوتاه ترین زمان انجام می دهند. در ادامه به چند مرحله عمده طراحی و نصب پارتیشین شیشه ای اشاره می کنیم :

اندازه گیری دقیق ابعاد

اندازه گیری دقیق ابعاد تاثیر مستقیمی در برآورد هزینه های نصب پارتیشن شیشه ای دارد. با اندازه گیری و بررسی دقیق ابعاد دهانه های موجود، شما متوجه می شوید که به چه میزان شیشه و در چه ابعادی نیاز دارید و نحوه چیدمان و قرارگیری آن ها در کنار هم مشخص می شود. برای این کار کافی است که با کارشناسان فنی ساز و کار تماس حاصل فرمایید تا آنها به صورت کامل و رایگان راهنمایی نمایند.

بررسی محیط

یکی از مهم ترین مراحل طراحی و نصب پارتیشن شیشه ای، بررسی فضای داخلی و خارجی پروژه مورد نظر است. با در نظر گرفتن عوامل مختلف مانند نور طبیعی، قرار گیری درب ها و پنجره ها و توجه به ملاحظات طراحی می توان طرحی کارآمد و بی عیب و نقص ارائه کرد. این کار می تواند به شناسایی خطرات، مواردی که مشتری قصد خرید پارتیشن شیشه ای دارد و روش ‌های نصب کمک کند. متاسفانه برخی شرکت ها از این نکات مهم غافل می مانند و فرد بعد ها دچار مشکل می شوند.

در نظر گرفتن نکات کلیدی

مسیری که پارتیشن قرار است از آن عبور کند باید به خوبی بررسی شوند تا تحویل آن به خوبی و بدون هیچ مشکلی انجام شود. در صورتی که محل مورد نظر دارای آسانسور است، باید ابعاد آسانسور از قبل اندازه گیری شود تا اطمینان حاصل شود که پارتیشن شیشه ای به راحتی در آسانسور قرار گرفته و آسیبی نمی بیند. اگر باید پارتیشن را از طریق راه پله ها منتقل کنند، هنگام طراحی ابعاد راه پله نیز در نظر گرفته شود تا محصول آسیبی نبیند.
یکی از نکات مهم دیگری که متخصصان کاربلد هنگام طراحی دقت می کنند، سطوح زیر شیشه از جمله کف و سقف و دیوار ها است که هیچ گونه کابل، سیستم گرمایش از کف یا لوله ای وجود نداشته باشد، زیرا در غیر این صورت، ایجاد سوراخ و حفره در جداره ها مشکل ساز می شود و نیاز به جابجایی سیستم لوله کشی یا گرمایش خواهد بود و این کار بسیار زمان بر است و هزینه بسیاری دارد. پس بهتر است قبل از طراحی این ملاحضات در نظر گرفته شوند.

اگر از ساز و کار خرید کنید، نیازی نیست نگران هیچ کدام از این موارد باشید، متخصصان ما تا آخرین لحظه در کنار شما هستند و تا مطمئن نشوند که شما از پارتیشن شیشه ای خود راضی بوده اید، شما را رها نمی کنند. ساز و کار تولید کننده پارتیشن شیشه ای و پروفیل پارتیشن شیشه ای در طرح ها و مدل های متنوع با کیفیت بالا و قیمت مناسب است. برای سفارش پارتیشن شیشه ای با مشاورین ساز و کار در تماس باشید.