انواع پارتیشن شیشه ای

پارتیشن های شیشه ای این روزها حسابی روی بورس هستند و مورد توجه افراد برای منزل و محل کار قرار گرفته است. به همین دلیل تولید کنندگان آن همیشه در تلاشند تا با تولید انواع پارتیشن شیشه ای نظر مشتریان را به خود جلب کرده و با طرح ها و کیفیت بالای محصولات تولیدی، اعتماد آنها را به خود جلب کنند. پارتیشن شیشه ‌‌ای در واقع همچون دیواری است که اتاق ها را از هم جدا می کند. پارتیشن شیشه‌ ای با ظاهری زیبا و کیفیتی عالی عایق سروصدا است و نور را به خوبی بازتاب می کند.
پارتیشن شیشه ای شرکت ساز و کار مطابق با مقررات حفاظت آتش نشانی تولید شده و در مقابل حرارت، فشار و حوادث غیر مترقبه ای مانند زلزله کاملا مقاوم است. این پارتیشن ها از ظرافت بالایی برخوردار است و به دلیل بازتاب نور مناسبی که دارد، وسعت دید بالاتری به شما می دهد.
در بازار، پارتیشن شیشه‌ ای همانند پارتیشن های چوبی و آلومینیومی موفق عمل نموده و پارتیشن شیشه‌ ای با تفکیک فضا نفوذ صدا به سایر نقاط را به میزان 50 دسی بل کاهش داده و با ایجاد محیطی آرام شرایط مطلوبی برای فعالیت افراد مهیا می کند.

چند نوع پارتیشن شیشه ای در بازار وجود دارد

چند نوع پارتیشن شیشه ای در بازار وجود دارد

یکی از مدل های پارتیشن شیشه ای که این روزها اسم آن را هم زیاد می شنویم، پارتیشن شیشه ای فریم لس است. پارتیشن فریم لس (بدون فریم دور شیشه) می‌تواند به دلیل نداشتن فریم به راحتی نور طبیعی را از خود عبور دهد و به فضای ما حداکثر انعطاف پذیری را بدهد. زیرا این پانل های شیشه‌ ای دارای یک قاب عمودی نیستند و با یک یا چند ورق شیشه‌ ساخته می شوند که به ریل‌های افقی پایین و بالا نصب می شوند و بدون داشتن هیچ فریمی دید بدون مزاحمتی را فراهم می کند و به دو صورت سند بلاست مات یا شیشه عادی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.
مدل دیگر پارتیشن های شیشه ای، پاتریشن شیشه ای متحرک است. پارتیشن شیشه ای متحرک یا ریلی به پارتیشنی گفته می شود که در طول محور ریل سقفی یا کفی جابجایی دارد. این نوع پارتیشن از نوع سکوریت 10 میلی متر است. اگر فضایی دارید که می‌ خواهید به صورت موقت به دو قسمت تبدیل کنید، پارتیشن شیشه‌ ای متحرک، بهترین گزینه برای انجام این کار است. شرکت ساز و کار با بهترین تکنولوژی . امکانات روز دنیا ، اقدام به تولید پارتیشن های شیشه ای کرده است تا به راحتی و بدون زحمت و هزینه زیاد، بتوانید حریم خصوصی ایجاد کنید.
مدل دیگری از پارتیشن شیشه ای که در بازار دیده می شود، پارتیشن شیشه ای با فریم است. در پارتیشن های شیشه ای با فریم، ساخت و اجرا بنا به سلیقه مشتری از فریم های مختلفی استفاده می شود نمونه ای از این فریم ها فریم آلومینیومی در انواع مختلف است. به جز این پارتیشن ها، پارتیشن های دیگری مانند پارتیشن شیشه ای ثابت، پارتیشن شیشه ای تک جداره، پارتیشن شیشه ای دو جداره، پارتیشن شیشه ای فریم دار و ... نیز در بازار وجود دارد. شما می توانید انواع بارتیشن شیشه ای، همه و همه را در سایت ساز و کار در کنار یکدیگر ببینید و تصمیم نهایی خود را بگیرید. در این میان اگر نیاز به راهنمایی و کمک داشته باشید، می توانید با کارشناسان فنی ساز و کار تماس بگیرید؛ آنها به صورت کامل شما را راهنمایی خواهند کرد.

انواع پارتیشن شیشه ای با هم چه تفاوت هایی دارند

انواع پارتیشن شیشه ای با هم چه تفاوت هایی دارند

پارتیشن های شیشه ای که در بالا به معرفی آن پرداختیم، هر یک ویژگی های مخصوص به خود را دارند و به همین دلیل کارایی آنها نیز با یکدیگر متفاوت است. همین تفاوت ها باعث می شود تا هر یک را برای موقعیت های مختلف استفاده کرد. برای مثال پارتیشن شیشه‌ای دو جداره همانطور که از نامش مشخص است از دوجداره داخل و بیرون همراه با فضای خالی بین جداره ها طراحی شده است که می توان این فضای خالی را با پرده و کرکره و... پر کرد. از کاربردی ترین مزایای پارتیشن دوجداره عایق صوتی خوبی است که امکان آرامش در آن محیط بسته را فراهم می آورد. طبیعی است که در این حالت عایق حرارتی بهتری هم ایجاد می کند.
شما می توانید برای خرید پارتیشن شیشه ای مد نظر خود، از کارشناسان فنی ساز و کار کمک بگیرید.

نوشتن دیدگاه