انواع پارتیشن شیشه ای

پارتیشن های شیشه ای این روزها حسابی روی بورس هستند و مورد توجه افراد برای منزل و محل کار قرار گرفته است. به همین دلیل تولید کنندگان آن همیشه در تلاشند تا با تولید انواع پارتیشن شیشه ای نظر مشتریان را به خود جلب کرده و با طرح ها و کیفیت بالای محصولات تولیدی، اعتماد آنها را به خود جلب کنند. پارتیشن شیشه ‌‌ای در واقع همچون دیواری است که اتاق ها را از هم جدا می کند. پارتیشن شیشه‌ ای با ظاهری زیبا و کیفیتی عالی عایق سروصدا است و نور را به خوبی بازتاب می کند. شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت پارتیشن شیشه ای منزل و اطلاع از کاربردهای آن با ساز و کار همراه شوید.
پارتیشن شیشه ای شرکت ساز و کار مطابق با مقررات حفاظت آتش نشانی تولید شده و در مقابل حرارت، فشار و حوادث غیر مترقبه ای مانند زلزله کاملا مقاوم است. این پارتیشن ها از ظرافت بالایی برخوردار است و به دلیل بازتاب نور مناسبی که دارد، وسعت دید بالاتری به شما می دهد.
در بازار، پارتیشن شیشه‌ ای همانند پارتیشن های چوبی و آلومینیومی موفق عمل نموده و پارتیشن شیشه‌ ای با تفکیک فضا نفوذ صدا به سایر نقاط را به میزان 50 دسی بل کاهش داده و با ایجاد محیطی آرام شرایط مطلوبی برای فعالیت افراد مهیا می کند. ساز و کار تولید کننده پارتیشن شیشه ای در طرح ها و مدل های متنوع با کیفیت بالا و قیمت مناسب است. برای سفارش پارتیشن شیشه ای با مشاورین ساز و کار در تماس باشید.

چند نوع پارتیشن شیشه ای در بازار وجود دارد

انواع پارتیشن شیشه ای را معرفی کنید

  • پارتیشن شیشه ای فریم دار( که در دو نوع تک جداره و دوجداره مورد استفاده قرار می گیرد.)
  • پارتیشن شیشه ای فریم لس( که در دو نوع تک جداره و دوجداره مورد استفاده قرار می گیرد.)
  • پارتیشن شیشه ای با استفاده از شیشه های مات
  • پارتیشن شیشه ای با استفاده از شیشه های رنگی
  • پارتیشن شیشه ای کرکره دار
  • پارتیشن شیشه ای متحرک
  • پارتیشن شیشه ای مات شونده

 10 تصویری که در ادامه می بینید نمونه هایی از انواع پارتیشن شیشه ای هستند. این تصاویر از اینستاگرام رسمی مجموعه ساز و کار برداشته شده و پروژه های اجرا شده توسط این مجموعه حرفه ای هستند. این تصاویر به درک بهتر شما نسبت به تبحر این مجموعه کمک می کند. پارتیشن شیشه ای حمام باعث دلباز تر شدن و استفاده بیشتر از محیط حمام می شود و با به کارگیری آن می توانید دکوراسیون خانه خود را شیک تر کنید.

انواع پارتیشن شیشه ای

انواع پارتیشن شیشه ای

انواع پارتیشن شیشه ای

انواع پارتیشن شیشه ای

انواع پارتیشن شیشه ای

انواع پارتیشن شیشه ای

انواع پارتیشن شیشه ای

انواع پارتیشن شیشه ای

انواع پارتیشن شیشه ای

انواع پارتیشن شیشه ای

چند نوع پارتیشن شیشه ای در بازار وجود دارد؟

یکی از مدل های پارتیشن شیشه ای که این روزها اسم آن را هم زیاد می شنویم، پارتیشن شیشه ای فریم لس است. پارتیشن فریم لس (بدون فریم دور شیشه) می‌تواند به دلیل نداشتن فریم به راحتی نور طبیعی را از خود عبور دهد و به فضای ما حداکثر انعطاف پذیری را بدهد. زیرا این پانل های شیشه‌ ای دارای یک قاب عمودی نیستند و با یک یا چند ورق شیشه‌ ساخته می شوند که به ریل‌های افقی پایین و بالا نصب می شوند و بدون داشتن هیچ فریمی دید بدون مزاحمتی را فراهم می کند و به دو صورت سند بلاست مات یا شیشه عادی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.
مدل دیگر پارتیشن های شیشه ای، پاتریشن شیشه ای متحرک است. پارتیشن شیشه ای متحرک یا ریلی به پارتیشنی گفته می شود که در طول محور ریل سقفی یا کفی جابجایی دارد. این نوع پارتیشن از نوع سکوریت 10 میلی متر است. اگر فضایی دارید که می‌ خواهید به صورت موقت به دو قسمت تبدیل کنید، پارتیشن شیشه‌ ای متحرک، بهترین گزینه برای انجام این کار است. شرکت ساز و کار با بهترین تکنولوژی . امکانات روز دنیا ، اقدام به تولید پارتیشن های شیشه ای کرده است تا به راحتی و بدون زحمت و هزینه زیاد، بتوانید حریم خصوصی ایجاد کنید.
مدل دیگری از پارتیشن شیشه ای که در بازار دیده می شود، پارتیشن شیشه ای با فریم است. در پارتیشن های شیشه ای با فریم، ساخت و اجرا بنا به سلیقه مشتری از فریم های مختلفی استفاده می شود نمونه ای از این فریم ها فریم آلومینیومی در انواع مختلف است. به جز این پارتیشن ها، پارتیشن های دیگری مانند پارتیشن شیشه ای ثابت، پارتیشن شیشه ای تک جداره، پارتیشن شیشه ای دو جداره، پارتیشن شیشه ای فریم دار و ... نیز در بازار وجود دارد. شما می توانید انواع بارتیشن شیشه ای، همه و همه را در سایت ساز و کار در کنار یکدیگر ببینید و تصمیم نهایی خود را بگیرید. در این میان اگر نیاز به راهنمایی و کمک داشته باشید، می توانید با کارشناسان فنی ساز و کار تماس بگیرید؛ آنها به صورت کامل شما را راهنمایی خواهند کرد.

انواع پارتیشن شیشه ای با هم چه تفاوت هایی دارند

انواع پارتیشن شیشه ای با هم چه تفاوت هایی دارند؟

پارتیشن های شیشه ای که در بالا به معرفی آن پرداختیم، هر یک ویژگی های مخصوص به خود را دارند و به همین دلیل کارایی آنها نیز با یکدیگر متفاوت است. همین تفاوت ها باعث می شود تا هر یک را برای موقعیت های مختلف استفاده کرد. برای مثال پارتیشن شیشه‌ای دو جداره همانطور که از نامش مشخص است از دوجداره داخل و بیرون همراه با فضای خالی بین جداره ها طراحی شده است که می توان این فضای خالی را با پرده و کرکره و... پر کرد. از کاربردی ترین مزایای پارتیشن دوجداره عایق صوتی خوبی است که امکان آرامش در آن محیط بسته را فراهم می آورد. طبیعی است که در این حالت عایق حرارتی بهتری هم ایجاد می کند.
شما می توانید برای خرید پارتیشن شیشه ای مد نظر خود، از کارشناسان فنی ساز و کار کمک بگیرید.  اشاره به این نکته نیز خالی از لطف نیست که برخی از افراد برای صرفه جویی در هزینه ها به دنبال پارتیشن شیشه ای دست دوم هستند که در نهایت با توجه به هزینه بالایی که برای خرید متحمل می شند، نتیجه مناسب را کسب نخواهند نمود به همین دلیل توصیه ما به شما عزیزان ثبت سفارش پارتیشن شیشه ای از ساز و کار با قیمت مناسب و کیفیت بالا است.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

سوالات متداول درباره انواع پارتیشن شیشه ای

انواع پارتیشن شیشه ای کدامند؟

پارتیشن شیشه ای فریم دار( که در دو نوع تک جداره و دوجداره مورد استفاده قرار می گیرد.)

پارتیشن شیشه ای فریم لس( که در دو نوع تک جداره و دوجداره مورد استفاده قرار می گیرد.)

پارتیشن شیشه ای با استفاده از شیشه های مات

پارتیشن شیشه ای با استفاده از شیشه های رنگی

پارتیشن شیشه ای کرکره دار

پارتیشن شیشه ای متحرک

پارتیشن شیشه ای مات شونده

انواع پارتیشن شیشه ای را از کجا می توانیم تهیه کنیم؟

شما می توانید با مراجعه به سایت مجموعه ساز و کار با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و از کارشناسان مشاوره رایگان دریافت کنید. مجموعه ساز و کار انواع پارتیشن شیشه ای را به فروش می رسانند.