پارتیشن شیشه ای دو جداره

پارتیشن شیشه ای دو جداره یکی از آیتم هایی است که این روزها در مراکز اداری، تجاری و بسیاری از سازمان ها طرح های مختلف آن را مشاهده می کنیم. پارتیشن های شیشه ای دوجداره به دلیل این که در برابر حرارت و آلودگی های صوتی مقاومت بالایی دارند بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند. پارتیشن شیشه ای دو جداره از هدر رفت انرژی در فصول مختلف سال پیشگیری کرده و استفاده از آن ها در فضا سازی سالن های بزرگ برای ایجاد فضاهای کوچکتر با بهره مندی از ویژگی های شیشه بسیار مناسب است. شما عزیزان می توانید برای ثبت سفارش خرید پارتیشن شیشه ای دوجداره به عنوان پارتیشن اداری با کارشناسان فروش سازوکار تماس بگیرید. ساز و کار تولید کننده پارتیشن شیشه ای در طرح ها و مدل های متنوع با کیفیت بالا و قیمت مناسب است. 

قیمت پارتیشن شیشه ای دوجداره  

ویژگی های پارتیشن شیشه ای دو جداره

پارتیشن شیشه ای دو جداره با قابلیت دیزاین بر اساس مساحت، ویژگی های محیطی مانند ارتفاع سقف، میزان نور و متناسب با انواع ساختمان های شرکتی وسازمانی، ادارات، ویلاها یا منازل با مزایای بسیار زیای مثل زیبایی و شیک بودن در محیط طراحی می گردد. این پارتیشن ها موجب استفاده موثرتر از فضا شده و تقسیم کنندگی محیط، مقرون به صرفه بودن نسبت به روش های دائمی، نورپردازی مناسب و طبیعی و از همه مهم تر نصب سریع از مزایای این شیشه ها است. از پارتیشن شیشه ای دو جداره برای جداسازی محیط های اداری و گاهاً خانگی استفاده می گردد که می توانید بر روی آن انواع طرح ها را سفارش داده و پیاده سازی نمایید. شما می توانید پارتیشن شیشه ای رنگی دوجداره و طرح دار را از فروشگاه اینترتی ساز و کار تهیه کنید.

ویژگی های پارتیشن شیشه ای دو جداره

قیمت پارتیشن شیشه ای دوجداره

قیمت پارتیشن شیشه ای دوجداره نسبت به نوع تک جداره گران تر است ولی به خاطر داشته باشید که این نوع پارتیشن ها عایق صدا است. قیمت پارتیشن شیشه ای دوجداره به المان هایی مثل متراژ، رنگ شیشه، ضخامت و طرح آن بستگی دارد همچنین نوع و ضخامت فریم آلومینیومی تاثیر زیادی بر قیمت پارتیشن شیشه ای دو جداره دارد. پارتیشن های شیشه ای دو جداره برای جداسازی محیط های اداری و منازل، جایگزین دیوار های ثابت است. در پارتیشن شیشه ای دوجداره از پروفیل آلومینیوم به عنوان اسکلت اولیه و فریم کار و از شیشه به عنوان متریال اصلی استفاده می شود. در فروشگاه اینترنتی ساز و کار می توانید برای سفارش پارتیشن شیشه ای دو جداره با قیمت بسیار مناسب و به صرفه با توجه به ارتفاع و مساحت متراژ مورد نیاز اقدام کنید.

نوشتن دیدگاه