دیتیل پارتیشن شیشه ای

یکی از کاربردی ترین تجهیزات برای تفکیک فضا در ساختمان، انواع مختلف پارتیشن می باشد. از این بین، پارتیشن شیشه ای با توجه به ویژگی های منحصر بفردی که دارند، بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. از پارتیشن های شیشه ای بیشتر برای محیط های اداری استفاده می شود زیرا علاوه بر این که هر فرد فضای اختصاصی برای خود خواهد داشت و از سر و صدای محیط در امان خواهد ماند، می تواند نور مناسب دریافت کند و از محیط بیرون نیز باخبر باشد. همچنین مدیران می توانند در تایم کاری کارمندان خود را ببینند. ساز و کار یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات مرتبط با پارتیشن اداری شیشه ای می باشد که شما عزیزان می توانید برای سفارش پارتیشن با ساز و کار تماس بگیرید.

دیتیل پارتیشن های شیشه ای  

جزئیات و دیتیل پارتیشن شیشه ای

جزئیات پارتیشن شیشه ای از مواردی است که در زمان طراحی باید بسیار مورد توجه قرار گیرد. پس از ثبت اندازه های محیط برای پارتیشن بندی و انتخاب طرح آن، طراح با دقت به جزئیات پروژه و با در نظر گرفتن متریال مورد استفاده برای پیاده سازی طرح مذبور در نهایت ظرافت و زیبایی طرح اولیه را ایجاد کرده و پس از تایید کارفرما، طرح نهایی برای تولید ارسال می گردد. پس از برش شیشه ها و در صورت نیاز، مرحله سکوریت کردن شیشه انجام شده و در صورت لزوم پروفیل پارتیشن شیشه ای نیز آماده می گردد. در این مرحله تمامی متریال مورد نیاز برای نصب پارتیشن شیشه ای با جزئیات کامل آماده شده و به محل نصب ارسال می گردد. در ساز و کار توجه به جزئیات پارتیشن شیشه ای تولید شده، بسیار پر اهمیت بوده و تمامی مراحل کار با دقت و ظرافت بالایی انجام می گردد. این جزئیات می تواند شامل ابعاد و نوع شیشه، جنس و اندازه پروفیل ها، محل نصب یراق آلات و مواردی از این قبیل باشد. برای نصب پارتیشن های شیشه ای حتما باید از تبحر متخصصین و متریال مرغوب بهره برد زیرا عدم رعایت نکات ایمنی و جزئیات در زمان تولید و نصب این تجهیزات، ممکن است در آینده خطراتی را به همراه داشته باشد.

جزئیات و دیتیل پارتیشن شیشه ای

جزئیات فنی پارتیشن های شیشه ای

از نکات فنی که در تولید و نصب پارتیشن شیشه ای باید به آن توجه ویژه ای داشت می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • پروفیل مورد استفاده در حاشیه پارتیشن شیشه ای: در صورتی که از پارتیشن شیشه ای فریم لس استفاده شود، نیازی به قاب نخواهد بود در غیر اینصورت باید دور تا دور شیشه با فریم هایی از جنس مختلف پوشانده شود. ساز و کار با تولید فریم های آلومینیومی و UPVC کلیه مراحل ساخت و تولید پارتیشن شیشه ای فریم دار را انجام می دهد.
  • شیشه به عنوان متریال اصلی پارتیشن: شیشه به عنوان متریال اصلی و پر کننده قسمت دیواره پارتیشن می تواند از انواع مختلفی انتخاب شود. بطور معمول برای پارتیشن شیشه ای از a href="/category/32-شیشه-سکوریت" title="ش">شیشه سکور"ت ۶ میل استفاده می شود. در صورتی که در طراحی این فضا بصورت ترکیبی طراحی شده باشد می توان بخشی از این فضا را با شیشه بخش دیگر آن را با ورق ام دی اف و یا طلق های پلاستیکی و ... پوشاند. در صورتی که از پارتیشن های شیشه ای برای محیط های اداری و تجاری استفاده شود می توان لوگو یا علامت تجاری شرکت را با سندبلاست روی شیشه سکوریت حک نمود.

برای دریافت مشاوره درباره جزئیات پارتیشن شیشه ای ارزان و با کیفیت با کارشناسان ساز وکار در ارتباط باشید. نحوه برش شیشه سکوریت را نیز می توانید در سایت سازوکار مطالعه کنید. 

 

نظرات خود را با ما در میان بگذارید