لیست قیمت نرده شیشه ای

نرده شیشه ای روز به روز محبوب تر می شود. نرده شیشه ای کاربردهای بسیار زیادی دارد و در ساختمان های جدید و همچنین پروژه های نوسازی بیشتر و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. نرده شیشه ای از شیشه مقاوم و با کیفیتی ساخته می شود که در پایه نگه داشته می شود و اغلب هر چهار گوه آن با کمک نرده ها و یراق آلات مختلف نگه داشته می شود و از آسیب دیدن آن جلوگیری می کند. نرده های شیشه ای می توانند در مکان های مختلفی از جمله منازل مسکونی و خانه های دوبلکس، ویلاها، بیمارستان ها، مراکز تجاری و رفاهی، مراکز اداری و شرکت ها، کافه ها و... به کار روند. نرده شیشه ای از لحاظ بصری زیبایی بیشتری نسبت به سایر نرده ها دارد و علاوه بر آن از استحکام خوبی نیز برخوردار است. نرده شیشه ای به طور کلی در تراس ها و به عنوان حصاری در اطراف استخرها استفاده می شود. نرده شیشه ای جان پناه بسیار خوبی است و از محبوب ترین مدل های این روزها است.

نرده شیشه ای

لیست قیمت نرده شیشه ای

نرده شیشه ای از انواع نرده ها در معماری مدرن است. متریال همه شیشه ها به گونه ای است که نور را از خود عبور داده و شفافیت و روشنی بخش فضاها می باشند. هم چنین با شیشه می توان ظرافت و زیبایی محیط داخلی را دو چندان نمود. نرده های شیشه ای خود ایستا زیبا تر بوده و از استحکام و مقاومت ایستایی بالایی برخوردار هستند. این نرده ها در مکان های شلوغ مانند سازمان ها و رستوران ها و مکان های تجاری کاربرد های بیشتری دارند. از نرده های شیشه ای در تراس و راه پله ها استفاده می گردد. شیشه های به کار رفته در نرده ها از نوع سکریت یا لمینت شده هستند. نرده های شیشه ای با ضخامت های mm10, 12mm ,16mm ,20mm تولید می گردد. 
لیست قیمت نرده شیشه ای به صورت روزانه در سایت ساز و کار قرار می گیرد. قیمت این نرده ها تابعی از نوع شیشه و ارتفاع آن، میزان کیفیت یراق آلات و ابزارها و پایه های مهارکننده است. این نرده های شیشه ای براساس متر مربع تعیین قیمت می گردد. با توجه به توضیحات داده شده برای اطلاع از قیمت نرده شیشه ای باید کارشناسان از محل اجرای سفارش نرده بازید کرده و برآورد دقیقی از میزان مصالح و نوع سیستم اجرای نرده شیشه ای به عمل آوردند تا قیمت نهایی محاسبه شود. یکی ازعوامل تعیین کننده هزینه نرده شیشه ای مواد اولیه است که به دلیل تحریم ها قیمت ثابتی ندارد و باید در هر سفارش بر اساس اندازه و قیمت روز محاسبه گردد. در لیست قیمت نرده شیشه ای اطلاعات مربوط به نوع شیشه و پایه را نیز برای شما ذکر کرده ایم.

*آخرین به روز رسانی لیست قیمت نرده شیشه ای سازوکار مربوط به آبان ماه 1401 است، برای استعلام لیست قیمت نرده شیشه ای روز، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نرده شیشه ای نوع شیشه نرده شیشه ای نوع پایه نرده شیشه ای قیمت نرده شیشه ای
نرده شیشه ای راستا شیشه سوپر کلیر 12 میل سکوریت پایه اسپیگوت 1002 استنلس استیل 304 2,500,000 تومان
نرده شیشه ای راستا شیشه لمینت دو لایه 6 میل سکوریت پایه اسپیگوت 1001 استنلس استیل 304 3,800,000 تومان
نرده شیشه ای پله شیشه سوپر کلیر 12 میل سکوریت فیکس پوینت استنلس استیل 304 2,900,000 تومان
نرده شیشه ای پله شیشه لمینت دو لایه 6 میل سکوریت فیکس پوینت استنلس استیل 304 4,500,000 تومان

Glass-fence-price-list3.jpg

انواع مدل نرده شیشه ای

انواع مدل نرده شیشه ای در سایت ساز وکار در قسمت محصولات وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران سایت ساز و کار تماس بگیرید. از انواع نرده شیشه ای می توان به نرده شیشه ای روی کار و نرده شیشه ای دفنی، اسپیگات، نرده شیشه ای نقطه ثابت (فیکس پوینت) اشاره کرد. این مدل نرده ها، به نرده شیشه ای خود ایستا نیز شناخته می شوند. البته نمونه های ترکیبی (تلفیقی) از شیشه و استیل نیز تولید می گردد که با استفاده از شیشه سکریت شده، نسبت به نرده تمام شیشه از قیمت پایین تری برخوردار است. نرده های تلفیقی با شیشه سکوریت 10 یا 15 میلی متری برای مصارف عمومی مناسب خواهند بود. در فضاهای مدرن امروزی استفاده از نرده های شیشه ای شفاف یا مات برای زیباتر کردن ساختمان ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

  

نرده شیشه ای چیست؟

نرده شیشه ای می بایست از شیشه های مستحکمی همچون شیشه سکوریت، شیشه لمینت و سایر شیشه های نشکن ساخته شود تا جان انسان ها را در خطر نیاندازد. نرده های شیشه ای می‌توانند کاملاً بدون قاب، نیمه‌فریم و یا فریم دار باشند و همچنین مدل اصلی نرده‌بندی با نرده‌های گرد سنتی یا نرده های شیشه ای مدرن‌تر باشند. در ادامه انواع نرده شیشه ای را معرفی می کنیم تا بیشتر با این محصول آشنا شوید.

انواع نرده شیشه ای

نرده شیشه ای روکار یا اکسپوز

در این مدل نرده شیشه ای، پروفیل ها بر روی کار اجرا شده اند و مشاهده می شوند. این مدل نرده شیشه ای استحکام بسیار بالایی دارد و ایمن تر است. می توانید در پشت بام ها، تراس ها و مکان هایی که به ایمنی بیشتری نیاز دارند از نرده شیشه ای روکار کمک بگیرید.

قیمت نرده شیشه ای 

نرده شیشه ای توکار یا دفنی

این مدل نرده شیشه ای مینیمال تر است و پروفیل های آن قابل مشاهده نیستند، به این صورت که شیشه در جایی فرو می رود. ایمنی این نرده های شیشه ای نیز بالا است و قابل اطمینان هستند.

قیمت نرده شیشه ای 

نرده شیشه ای فیکس پوینت

نرده شیشه ای فیکس پوینت جذابیت بسیار زیادی دارد. قسمتی از این مدل نرده شیشه ای با فاصله از دیوار تراس قرار می گیرد و بخشی از دیوار را می پوشاند و این باعث جذاب تر شدن آن شده است.

قیمت نرده شیشه ای 

نرده شیشه ای اسپیگات

این نرده شیشه ای کاملا بدون فریم است و یراق آلاتی با سایز بزرگ که به زمین متصل شده اند، می توانند این نرده های شیشه ای را نگه دارند و آن ها را به طور ثابت حفظ کنند.

Glass-fence-price-list4.jpg

نرده شیشه ای هنزا

در نرده شیشه ای هنزا ستون هایی به کار رفته است که ایمنی آن ها را دو چندان کرده است. این مدل نرده شیشه ای نیز بدون فریم است و در حدود هر یک متر آن ستونی قرار گرفته است که وظیفه آن نگهداری نرده های شیشه ای است.

انواع نرده شیشه ای 

نرده شیشه ای هیبرید

این نرده شیشه ای همچون نرده شیشه ای هنزا است با این تفاوت که بر روی ضلع بالایی این شیشه ها نیز فریم به کار رفته است.

انواع نرده شیشه ای 

نرده شیشه ای دی لاین D-Line

نرده شیشه ای دی لاین ساختار بسیار خوبی دارد و در برابر فشار و ضربه می تواند مقاومت بسیار بالایی را از خود نشان دهد.

انواع نرده شیشه ای 

نرده شیشه ای اسکوئر لاین Square-Line

در هر متر مربع این نرده یک فریم کامل و جامع قرار گرفته است که به خوبی آن را در جای خود فیکس کرده است.

انواع نرده شیشه ای 

قیمت نرده شیشه ای

نرده شیشه ای در هر مدل که باشد می تواند در بالکن و تراس، پشت بام یا روف گاردن، راه پله ها، استخرها و هر جای دیگری که مدنظر داشته باشید به کار رود و کارایی لازم را از خود نشان دهد. البته قیمت نرده شیشه ای نیز باید در نظر گرفته شود. برخی افراد با اینکه به نرده شیشه ای علاقه دارند، اما پیش خود فکر می کنند قیمت نرده شیشه ای بسیار گران است و به همین دلیل از خرید آن صرف نظر می کنند. اما قیمت نرده شیشه ای در مجموعه آریا سازوکار بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است. قیمت نرده شیشه ای به عواملی همچون متراژ نرده، پروفیل و فریم به کار رفته در آن، نوع یراق آلات انتخابی، نوع شیشه ای که برای ساخت نرده شیشه ای به کار می رود و... وابسته است. نگران نباشید، می توانید با کارشناسان آریا سازوکار تماس بگیرید و از قیمت نرده شیشه ای و همچنین شرایط خرید اقساطی مجموعه ما مطلع شوید.

سازو کار طراحی و اجرای انواع نرده شیشه ای

سازوکار مجری و سازنده مدل های مختلف نرده شیشه ای است و با بالاترین کیفیت ممکن و در عین حال با مناسب ترین قیمت نرده شیشه ای را به شما عزیزان ارائه می دهد. سازوکار با به کارگیری درجه یک ترین فریم ها و یراق آلات و همچنین شیشه های مقاوم، هر مدل نرده شیشه ای را که بخواهید اجرا و نصب می کند. در هر جای ایران که هستید کافی است با ما تماس بگیرید.لیست قیمت نرده شیشه ای

مزایای نرده شیشه ای

امروزه و با گسترش علم و دانش و صنایع مختلف، متریال و مصالح مختلفی وارد صنعت ساختمان شده اند که در مراحل و موارد مختلف ساخت کاربرد دارند. یکی از این مصالح شیشه است که در انواع مختلف با مقاومت های گوناگون ساخته می شود و با توجه به شفافیت، زیبایی و مقاومت بالای خود، امروزه بسیار پر کاربرد است. در گذشته تنها از شیشه های ساده و فقط در پنجره ها استفاده می شد اما امروزه با گوناگونی انواع شیشه ها، از این متریال در ساخت قسمت های مختلف دکوراسیون ساختمان ها استفاده می شود. یکی از انواع این استفاده ها، نرده های شیشه ای است. نرده های شیشه ای در دکوراسیون خارجی و داخلی خانه استفاده می شود و بر خلاف تصور عموم مقاوت بالایی دارد. از موارد استفاده نرده شیشه ای می توان به مواردی همچون نرده محافظ پله در فضای داخلی یا خارجی ساختمان، نرده محافظ بالکن، نرده محافظ استخر، نرده محافظ پشت بام و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد. این استفاده گسترده تنها به خاطر زیبایی نیست و نرده های شیشه ای علاوه بر زیبایی، مزایای فراوانی دارند. از مزایای استفاده از نرده های شیشه ای می توان موارد زیر را برشمرد:

 • مقاومت در برابر رطوبت، ضربه و رنگ پریدگی نسبت به انواع نرده های فلزی.
 • مقاومت در دما های مختلف و شرایط متنوع آب و هوایی.
 • مقاومت در برابر مواد قلیایی و اسیدی مانند باران های اسیدی.
 • ضد آب و ضد زنگ.
 • و بسیاری موارد دیگر ....
 • همچنین نرده های شیشه ای نیاز به مراقبت و باز سازی ندارند و تنها کافی است که لکه های کثیفی را با ماده مناسب تمیز کرد. انواع نرده های شیشه ای با مشخصات مختلف، توسط گروه ساز و کار قابل اجراست و این گروه آماده همکاری با اشخاص و سازمان ها خواهد بود.

 

 

 

 

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

نظر شما چیه؟  
نرده شیشه ای اسپیگات را تیم سازوکار برای ما اجرا کردن خیلی زیبا بود ممنونم.
نرده شیشه ای با اینکه خیلی قشنگه اما به نظرم ایمنی نداره برای همین توصیه نمیکنم به کسی

سوالات متداول نرده شیشه ای

معرفی انواع نرده شیشه ای:
 • نرده شیشه ای روکار یا اکسپوز
 • نرده شیشه ای توکار یا دفنی
 • نرده شیشه ای فیکس پوینت
 • نرده شیشه ای اسپیگات
 • نرده شیشه ای هنزا
 • نرده شیشه ای هیبرید
 • نرده شیشه ای دی لاین D-Line
 • نرده شیشه ای اسکوئر لاین Square-Line
لیست قیمت نرده شیشه ای را می توان در آریا سازوکار مشاهده کرد؟

برخی افراد با اینکه به نرده شیشه ای علاقه دارند، اما پیش خود فکر می کنند قیمت نرده شیشه ای بسیار گران است و به همین دلیل از خرید آن صرف نظر می کنند. اما قیمت نرده شیشه ای در مجموعه آریا سازوکار بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است.