پنجره های UPVC در زمان هایی که شما قصد تغییر در وضعیت ظاهری خانه و یا محیط اداره خود را دارید و یا زمان هایی که در زمینه ساخت و ساز فعالیت می کنید استفاده از پنجره های یو پی وی سی بسیار کاربردی و حائز اهمیت است. وجود پنجره ها برای ایجاد حال و هوایی بهتر، بخشیدن نور و روشنایی و همچنین تهویه هوا و ایجاد تغییر در آب و هوای محیط بسیار پراهمیت است.

پنجره دو جداره‌ upvc دو لنگه با یک لنگه بازشو و تک حالته

پنجره دو جداره‌ upvc

پنجره های UPVC به واسطه ساختاری که داشت و پروفیل هایی که در آن استفاده می شود توانست تمام رقبای خود را کنار زده و جایگاه خود را در بازار و در میان مشتریان باز کند. در ساخت پنجره ها از پروفیل های مختلفی همچون چوبی، آلومینیومی، آهنی و ... استفاده می شد که این پروفیل ها هرکدام مشکلات مخصوص به خود را داشت. یکی وزن بالایی داشت، دیگری در برابر رطوبت زود از بین می رفت و هر کدام به نحوی مشکلات مخصوص به خود را داشتند. به همین دلیل بعد از مدتی پروفیل های UPVC وارد بازار شدند. از مزایای این پنجره ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ظاهر زیبا و شکیل
  •  ضد سرقت بودن
  • مقاوم در برابر شرایط جوی و آب و هوایی
  • سازگار با محیط زیست 
  • مقاومت و دوام بالا

پنجره دو جداره‌ upvc

پنجره دو لنگه با یک لنگه بازشوو تک حالته

این مدل پنجره ها دولنگه هستند که در این مدل یک لنگه از این دولنگه باز و بسته می شود. در دو حالته ها مشاهده می شد که این پنجره ها به دو حالت قابلیت باز شدن داشتند. یکی از کنار و یکی از بالا. اما در تک حالته ها می توان مشاهده کرد که تنها به یک حالت باز و بسته می شوند.