مشاوره درب و پنجره upvc

با توجه به تنوع محصولات موجود در بازار شما می توانید جهت اطمینان از انتخاب درست در زمینه های گوناگون مرتبط با صنعت درب و پنجره، نرده، سقف کشسان، پارتیشن، نمای ساختمان، درب های اتوماتیک و … از گروه صنعتی ساز و کار با بیش 10 سال تجربه در این زمینه مشاوره دریافت نمایید. شیشه سکوریت فوری را می توانید با کیفیت بالا از مجموعه آریا سازوکار تهیه کنید. 

مشاورین ساز و کار، منافع استفاده از تمامی محصولات را ضمن مقایسه و بدون هیچگونه تعصب بر روی محصولات به طور کامل خدمتتان توضیح داده و در انتخاب روش مناسب به شما مشاوره خواهند داد. شما عزیزان برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در محل بازدید نمایند و بهترین انتخاب ممکن را با توجه به فضای مکان پیش روی شما قرار دهند. همچنین می توانید در فرم زیر، اطلاعات اولیه ای در خصوص خود به ما ارائه دهید تا در اسرع وقت، بهترین مشاوره ممکن را به شما ارائه دهیم.

چهار نکته بسیار مهم که فروشندگان در و پنجره تمایل ندارند شما بدانید عبارت است از:

 1. کدام محصول؟
 2. کدام مصرف؟
 3. چه نوع طراحی؟
 4. چگونگی اجرا و تولید؟

مشاوره درب و پنجره upvc

مشاوره درب و پنجره upvc

اولین و مهمترین رسالت ما در کنار شما بودن برای مشاوره درب و پنجره upvc است. وقتی شما مشتری عزیز تصمیم به خرید هر کدام از محصولات از قبیل در و پنجره آلومینیوم، upvc، انواع شیشه، مواد اولیه و ... می گیرید، در ابتدا با مشاوره آگاهانه شما می‌توانید مناسب‌ ترین محصول از لحاظ کیفیت و قیمت را مطابق خواسته خود انتخاب نموده و سپس با توجه به مشخص شدن متریال مصرفی و نوع اجرا و طراحی خرید صحیح انجام دهید.

وقتی مثلاً شما نیاز به در و پنجره دارید، یک فروشنده می‌تواند فقط متریالی را که راحت می‌تواند خرید و تولید کند، به شما معرفی کند. سپس از ویژگی‌های فیزیکی آن بیش از اندازه برای شما توضیح دهد و اصلاً به نیاز و خواسته شما توجه نکند و رضایت شما را فقط در کمترین قیمت ببیند. نکته مهم که فروشندگان تمایل ندارند شما بدانید در مورد این است که حدود ۲۵ الی ۳۰ درصد هر واحد ساختمان در و پنجره و نمای شیشه است و جزو اجزاء اصلی یک سازه محسوب می شود.
پس برای اهمیت و کیفیت بالای این سازه موارد زیادی را باید در نظر بگیرید از قبیل:

 • منطقه‌ ی جغرافیایی
 • فشار باد محیط
 • ارتفاع از سطح زمین
 • میزان سروصدای محیط
 • منطقه پرگرد و خاک و یا دارای ریزگرد
 • و ...

سپس با توجه به موارد فوق نوع متریال و چگونگی تولید و اجرا بسیار حائز اهمیت می‌باشد. زیرا شما بابت این محصول هزینه‌ ای می‌پردازید ولی اگر موارد فوق در نظر گرفته نشود، رضایت و بهبودی صحیحی برای شما حاصل نخواهد شد.

مشاوره پنجره دوجداره

این نکته در تمامی محصولات مهم است:

 • ساخت پارتیشن
 • نمای شیشه ای
 • درب و پنجره
 • و ...

پس هر موقعیت و شرایطی محصولات خاص خود را می‌ خواهند و کدام محصول در کدام مصرف از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

مشاوره پنجره دوجداره

دریافت مشاوره پنجره دوجداره اهمیت زیادی دارد. در مورد طراحی محصول موارد بسیار مهمی از قبیل میزان فشار وارده بر روی یراق آلات، خطر شکستن شیشه در ابعاد غیراستاندارد، میزان سختی استفاده از محصول و نظافت آن اهمیت دارد.
در زمینه تولید و اجرا و نوع مونتاژ، اندازه‌ گیری ساخت محصول، استفاده از اتصالات اصلی، استفاده از لاستیک های EPDM و ... مهم است. دقت در ساخت محصول و مونتاژ یراق آلات و همچنین دقت در نصب و ریگلاژ جز موارد فوق العاده مهم است و تمامی موارد ذکر شده در این بخش مکمل هم هستند و بی اهمیتی به یکی از این موارد تاثیر بر کل محصول دارد. پس در ابتدا با صرف وقتی اندک و گرفتن مشاوره صحیح انتخاب آگاهانه و درستی داشته باشید.

 
نظرات خود را با ما در میان بگذارید