شیشه سکوریت مغازه

شیشه سکوریت مغازه به دلیل دوام و مقاومت بالا یکی از محصولات پر فروش در سال های اخیراست. ویژگی استحکام ،امنیت و هدایت حرارتی شیشه های مغازه ها در سال های اخیر اهمیت بیشتری یافته است. با پیشرفت های حاصله و دسترسی آسان به شیشه های متنوع مانند انواع رنگی و پوشش دار باعث شده تا ویژگی زیبایی و ظرافت در کنار صرفه جوئی و کاهش مصرف انرژی، معماران را به استفاده از انواع جدیدی شیشه ها سوق داده و به استفاده بیشتر از مدل های شیشه سکوریت ترغیب نماید. در گروه ساز و کار، شیشه های سکوریت مغازه در اندازه های بزرگ تولید می گردد برای اطلاع از قیمت شیشه کافیست با ما تماس گرفته یا مصحولات را در سایت بررسی کنید.

قیمت شیشه سکوریت مغازه

قیمت شیشه سکوریت مغازه بسته به رنگ و ضخامت و برند تولید کننده تعیین خواهد شد. نتیجه این امر استفاده بیشتر از شیشه های سکوریت و نیمه سکوریت جهت برآورده نمودن ویژگی های مقاومتی مناسب در برابر حرارت ، باد وضربه می باشد. فرآیند سکوریته کردن شیشه ها، باعث می شود ضمن تغییر الگوی شکست شیشه، میزان مقاومت آنها بالا برود. مزیت بالای این شیشه ها، نشکن بودن دربرابر ضربه شدید است. در صورت شکستن این شیشه ها، به قطعات کوچکی تبدیل خواهد شد.این قطعات برندگی شیشه را ندارد. خسارت های جانی و به تبع آن مالی این شیشه ها کمتر از نمونه های دیگر بوده و ضررهای هر حادثه را به کمترین حد ممکن می رساند.

نصب شیشه سکوریت مغازه

انواع شیشه سکوریت مغازه

انواع شیشه سکوریت مغازه را در رنگ های مختلف در سایت ساز و کار می توان سفارش داده و در اولین فرصت درب منزل خود تحویل بگیرید. این شیشه ها از دیرباز ازبهترین مواد ممکن ساخته شده و ضریب امنیت ساختمان را بالا می برند. مدلهای متنوع این شیشه ها را می توانید در صفحه شیشه سکوریت سایت ساز و کار ببینید.جالب است بدانید که انواع شیشه سکوریت مغازه تحت وزن یکسان، نسبت به شیشه معمولی، بسیارمقاوم تر است و شیشه عادی هم اندازه و حتی هم ضخامت با آن به مراتب ضعیف تر از شیشه سکوریت مغازه است. شیشه سکوریت مغازه،مقاومت در برابر حرارت بالایی داشته و قادر است 3 برابر دما را نسبت به نمونه های عادی تحمل نماید.تولیدکنندگان شیشه های سکوریت ادعا دارند که این شیشه ها تا تغییرات دمایی 300 درجه را هم در آزمایشگاه تحمل می نمایند. برای نصب شیشه سکوریت مغازه شما نیاز به کمک یک متخصص دارید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید