شیشه سکوریت مغازه

شیشه سکوریت مغازه به دلیل دوام و مقاومت بالا یکی از محصولات پر فروش در سال های اخیراست. ویژگی استحکام ،امنیت و هدایت حرارتی شیشه های مغازه ها در سال های اخیر اهمیت بیشتری یافته است. با پیشرفت های حاصله و دسترسی آسان به شیشه های متنوع مانند انواع رنگی و پوشش دار باعث شده تا ویژگی زیبایی و ظرافت در کنار صرفه جوئی و کاهش مصرف انرژی، معماران را به استفاده از انواع جدیدی شیشه ها سوق داده و به استفاده بیشتر از مدل های شیشه سکوریت ترغیب نماید. در گروه ساز و کار، شیشه های سکوریت مغازه در اندازه های بزرگ تولید می گردد برای اطلاع از قیمت شیشه کافیست با ما تماس گرفته یا مصحولات را در سایت بررسی کنید.

قیمت شیشه سکوریت مغازه

قیمت شیشه سکوریت مغازه بسته به رنگ و ضخامت و برند تولید کننده تعیین خواهد شد. نتیجه این امر استفاده بیشتر از شیشه های سکوریت و نیمه سکوریت جهت برآورده نمودن ویژگی های مقاومتی مناسب در برابر حرارت ، باد وضربه می باشد. فرآیند سکوریته کردن شیشه ها، باعث می شود ضمن تغییر الگوی شکست شیشه، میزان مقاومت آنها بالا برود. مزیت بالای این شیشه ها، نشکن بودن دربرابر ضربه شدید است. در صورت شکستن این شیشه ها، به قطعات کوچکی تبدیل خواهد شد.این قطعات برندگی شیشه را ندارد. خسارت های جانی و به تبع آن مالی این شیشه ها کمتر از نمونه های دیگر بوده و ضررهای هر حادثه را به کمترین حد ممکن می رساند.

نصب شیشه سکوریت مغازه

انواع شیشه سکوریت مغازه

انواع شیشه سکوریت مغازه را در رنگ های مختلف در سایت ساز و کار می توان سفارش داده و در اولین فرصت درب منزل خود تحویل بگیرید. این شیشه ها از دیرباز ازبهترین مواد ممکن ساخته شده و ضریب امنیت ساختمان را بالا می برند. مدلهای متنوع این شیشه ها را می توانید در صفحه شیشه سکوریت سایت ساز و کار ببینید.جالب است بدانید که انواع شیشه سکوریت مغازه تحت وزن یکسان، نسبت به شیشه معمولی، بسیارمقاوم تر است و شیشه عادی هم اندازه و حتی هم ضخامت با آن به مراتب ضعیف تر از شیشه سکوریت مغازه است. شیشه سکوریت مغازه،مقاومت در برابر حرارت بالایی داشته و قادر است 3 برابر دما را نسبت به نمونه های عادی تحمل نماید.تولیدکنندگان شیشه های سکوریت ادعا دارند که این شیشه ها تا تغییرات دمایی 300 درجه را هم در آزمایشگاه تحمل می نمایند. برای نصب شیشه سکوریت مغازه شما نیاز به کمک یک متخصص دارید.

دیدگاه‌ها  
# محسن توکلی 1400-03-23 10:26
سلام وقت بخیر قیمت شیشه سکوریت برای نمایشگاه ماشین رنگی بهتر یا ساده؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# ادمین 1400-03-23 10:35
به نقل از محسن توکلی:
سلام وقت بخیر قیمت شیشه سکوریت برای نمایشگاه ماشین رنگی بهتر یا ساده؟

سلام و عرض ادب دوست عزیز. رنگ شیشه سکوریت برای مغازه بسته به دکوراسیون شما قابل تغییر است. شما می توانید هر رنگی که مایل هستید انتخاب کنید تنها توجه داشته باشید از رنگ های تیره استفاده نکنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# مهران 1400-03-23 10:28
سلام وقتتون بخیر شیشه سکوریت مغازه باید چند میل باشه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# ادمین 1400-03-23 10:38
به نقل از مهران:
سلام وقتتون بخیر شیشه سکوریت مغازه باید چند میل باشه؟

سلام و عرض ادب. معمولا برای شیشه سکوریت مغازه از شیشه های 8 میل به بالا استفاده می شود تا مقاومت قابل قبولی در برابر ضربه داشته باشند با اینحال برای کسب اطلاعات تخصصی در این زمینه با مشاورین ساز و کار در ارتباط باشید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# parisa dadkhah 1400-03-23 10:30
سلام روز بخیر قیمت شیشه سکوریت برای قسمت پذیرش آزمایشگاه چقدر میشه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# ادمین 1400-03-23 10:41
به نقل از parisa dadkhah:
سلام روز بخیر قیمت شیشه سکوریت برای قسمت پذیرش آزمایشگاه چقدر میشه؟

سلام و عرض ادب، قیمت شیشه سکوریت بر اساس ابعاد، ضخامت، رنگ شیشه و مواردی از این قبیل تعیین می شود. برای دریافت اطلاعات در این زمینه با مشاورین ساز و کار در ارتباط باشید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه
سوالات متداول شیشه سکوریت مغازه
شیشه سکوریت مغازه در چند رنگ موجود است؟
شیشه سکوریت معمولا در شش رنگ اصلی تولید و عرضه می شود که عبارتند از آبی، دودی، برنز، شفاف، سبز و برفی. برای انتخاب بهترین رنگ برای شیشه سکوریت مغازه می توانید با توجه به دکور و فضای ساختمان و همچنین حرفه و برند خود اقدام به انتخاب بهترین رنگ نمایید.
لیست قیمت شیشه سکوریت مغازه را چگونه ببینم؟
شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت ساز و کار، جدول قیمت انواع شیشه سکوریت را مشاهده نموده و با اطمینان از قیمت و کیفیت محصولات ساز و کار، اقدام به ثبت سفارش شیشه سکوریت مغازه نمایید. در صورت نیاز به مشاوره با کارشناسان ساز و کار با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.
ضخامت شیشه سکوریت مغازه از چند میلیمتر شروع می شود؟
شیشه سکوریت با ضخامت 4 میلیمتر تا حداکثر 20 میلیمتر تولید و قابل اجرا می باشد. برای کسب اطلاعات در مورد ضخامت شیشه سکوریت مغازه مناسب برای حرف مختلف با مشاورین ساز و کار در ارتباط باشید.