درب شیشه سکوریت

درب شیشه ای سکوریت با توجه به عملکرد و نوع شیشه ای که در آن به کار گرفته شده است در محیط های متناسب با آن ها مورد استفاده قرار می گیرند. درب شیشه سکوریت در شکل های مختلفی قابل نصب است. تمام این درب ها دارای یک نقطه مشترک می باشند که آن هم نوع شیشه ای است که در آن ها به کار گرفته می شود. استفاده از شیشه سکوریت در ساخت این در ها موجب بالا رفتن امنیت این درب ها می شود.

قیمت درب شیشه سکوریت

قیمت درب شیشه سکوریت با توجه به در نظر گرفتن عوامل مختلفی متفاوت می باشد که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت. یکی از راه هایی که می توان نوع شیشه سکوریتی را شناخت این است که در هنگام اصابت این شیشه ها با ضربه هر متر مربع شیشه به چندین هزار قطعه کوچکتر تقسیم می شود. با توجه به مواردی که برای ساخت این در ها به کار گرفته شده است ایمنی این در ها تا حد قابل توجهی افزایش پیدا می کند. این شیشه ها از نظر وزنی دارای میزان وزن بیشتری هستند و در هنگام شکستن بدون پاشیده شدن ریزش خواهند کرد. قیمت درب شیشه سکوریت با توجه به قیمت شیشه انتخابی شما در نوسان خواهد بود اگر شما شیشه رنگی انتخاب کنید و با ضخامت بالا این قیمت بیشتر خواهد شد.

نمونه درب شیشه ای سکوریت

مشخصات درب شیشه سکوریت 

درهای شیشه ای با انواع مختلف شیشه ها مثل شیشه دوجداره، شیشه دودی، شیشه سندبلاست، شیشه سکوریت رنگی و ... ساخته می شوند. یکی از بهترین نوع شیشه برای این درها، شیشه سکوریت است، چرا که از مقاومت بالایی برخوردار می باشد. شیشه سکوریت در انواع مختلف مثل شیشه سکوریت طلایی، شیشه سکوریت طرح دار، ساتینا، مات و ... تولید می شود و همین موضوع باعث شده شما بتوانید درب شیشه سکوریت را با مشخصات مختلف خریداری کنید و جلوه ای زیبا به خانه، اداره و مغازه خود بدهید. از طرف دیگر شما می توانید برای درهای شیشه سکوریت از ترکیب شیشه و چوب، شیشه و آلومینیوم و ... نیز استفاده کنید این ترکیبات باعث جذاب تر شدن نما می شود. 

مشخصات درب شیشه ای سکوریت

خرید درب شیشه سکوریت

قبل از خرید درب شیشه سکوریت به استفاده ای که از این در دارید توجه داشته باشید. از جمله کاربرد هایی که درب شیشه سکوریت دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • درب مغازه و فروشگاه ها
  • حفاظ های شیشه ای
  • شیشه دور دوشی برای حمام ها
  • پارتیشن شیشه ای برای جداسازی

در صورتی که قصد خرید درب شیشه سکوریت دارید برای دریافت لیست قیمت شیشه سکوریت می توانید با پشتیبانی سازوکار در تماس باشید تا شما را در روند خرید همراهی کنند.

 

نظرات خود را با ما در میان بگذارید