قیمت شیشه قزوین

شیشه قزوین یکی از برندهای قدیمی ایرانی است. این شرکت برای اولین بار در استان قزوین و شهر قزوین در مساحتی حدود صدهزار متر مربع ایجاد شد. تحقیقات گسترده ای برای محل احداث و ظرفیت و قسمت های مختلف این کارخانه انجام شد و سرانجام در دهه پنجاه در قزوین تاسیس گردید. این کارخانه در حال حاضر، از جدیدترین تکنولوژی برای تولید محصولات شیشه ای استفاده می کند.

تاریخچه شرکت شیشه قزوین

تاریخچه شرکت شیشه قزوین به زمان تاسیس آن یعنی سال 1344 بر می گردد. سرمایه اولیه آن توسط بانک فراهم شده است و بررسی های گسترده کارشناسی روی آن انجام گرفته است. گفته می شود این کارخانه در زمینی به مساحتی حدود دویست هزار متر ایجاد شده است و از این دویست و شصت متر هزار، حدود صدهزار متر مربع آن به قسمت های اداری و تولید، سالن ها و ...  اختصاص داده شده است.

تاریخچه شیشه قزوین

تاریخچه شیشه قزوین به عنوان برندی ایرانی، به حدود 50 سال قبل باز می گردد. این کارخانه بر پایه اعتباری یک میلیارد ریالی شروع به کار کرده است و توانسته است درصد قابل توجهی از محصولات شیشه مورد نیاز داخل را تامین نماید. انواع محصولات شیشه قزوین را می توانید از سایت ساز و کار تهیه نمایید.

قیمت شیشه قزوین

قیمت شیشه قزوین مانند سایر شیشه ها به اندازه، ضخامت و نوع آن بستگی دارد. طبیعتا خواصی مانند سکوریت بودن یا رفلکس بودن شیشه ها باعث افزایش قیمت آنها خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت انواع شیشه به صفحات مربوط به هر شیشه مراجعه نمایید.

شیشه سکوریت قزوین

شیشه سکوریت قزوین یکی از محصولات با کیفیت این کارخانه است. شیشه سکوریت از انواع شیشه هایی است که خطر کمتری در زمان زلزله و شکستن داشته و در صورت شکستن، باعث صدمات جدی نخواهد شد. شما می توانید انواع شیشه سکوریت در ابعاد و ضخامت های مختلف را از برند شیشه قزوین به شرکت ساز و کار سفارش داده و در اولین فرصت ممکن، تحویل بگیرید. هم اکنون با استفادهاز فناوری روز، شیشه سکوریت قزوین تولید شده و علاوه بر رفع نیاز داخلی، به کشورهای همجوار فرستاده می شود.