قیمت شیشه قزوین

قیمت شیشه قزوین

شیشه قزوین یکی از برندهای قدیمی ایرانی است. این شرکت برای اولین بار در استان قزوین و شهر قزوین در مساحتی حدود صدهزار متر مربع ایجاد شد. تحقیقات گسترده ای برای محل احداث و ظرفیت و قسمت های مختلف این کارخانه انجام شد و سرانجام در دهه پنجاه در قزوین تاسیس گردید. این کارخانه در حال حاضر، از جدیدترین تکنولوژی برای تولید محصولات شیشه ای استفاده می کند.

تاریخچه شرکت شیشه قزوین

تاریخچه شرکت شیشه قزوین به زمان تاسیس آن یعنی سال 1344 بر می گردد. سرمایه اولیه آن توسط بانک فراهم شده است و بررسی های گسترده کارشناسی روی آن انجام گرفته است. گفته می شود این کارخانه در زمینی به مساحتی حدود دویست هزار متر ایجاد شده است و از این دویست و شصت متر هزار، حدود صدهزار متر مربع آن به قسمت های اداری و تولید، سالن ها و ...  اختصاص داده شده است.

قیمت شیشه ساختمانی قزوین

تاریخچه شیشه قزوین

تاریخچه شیشه قزوین به عنوان برندی ایرانی، به حدود 50 سال قبل باز می گردد. این کارخانه بر پایه اعتباری یک میلیارد ریالی شروع به کار کرده است و توانسته است درصد قابل توجهی از محصولات شیشه مورد نیاز داخل را تامین نماید. انواع محصولات شیشه قزوین را می توانید از سایت ساز و کار تهیه نمایید.

قیمت شیشه قزوین

قیمت شیشه قزوین مانند سایر شیشه ها به اندازه، ضخامت و نوع آن بستگی دارد. طبیعتا خواصی مانند سکوریت بودن یا رفلکس بودن شیشه ها باعث افزایش قیمت آنها خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت انواع شیشه به صفحات مربوط به هر شیشه مراجعه نمایید.

قیمت شیشه ساختمانی قزوین

شیشه سکوریت قزوین

شیشه سکوریت قزوین یکی از محصولات با کیفیت این کارخانه است. شیشه سکوریت از انواع شیشه هایی است که خطر کمتری در زمان زلزله و شکستن داشته و در صورت شکستن، باعث صدمات جدی نخواهد شد. شما می توانید انواع شیشه سکوریت در ابعاد و ضخامت های مختلف را از برند شیشه قزوین به شرکت ساز و کار سفارش داده و در اولین فرصت ممکن، تحویل بگیرید. هم اکنون با استفادهاز فناوری روز، شیشه سکوریت قزوین تولید شده و علاوه بر رفع نیاز داخلی، به کشورهای همجوار فرستاده می شود.

نمایندگی شیشه قزوین

شیشه قزوین به عنوان یکی از قدیمی ترین نمایندگی های ساخت شیشه که سال ها با کسب تجربه و ارائه خدمات بی نظیر رضایت مشتریان را کسب کرده است با ارائه نمایندگی، فروش خود را گسترش داده است. فعالان در این حوزه می توانند فرم درخواست همکاری را پر کرده و همراه با مدارک الزامی همچون تصویر کارت ملی، پروانه کسب و تصاویری از تجهیزات کارگاهی و دفتری خود ارسال کنند تا در اولین فرصت و بعد از انجام بررسی های لازم، نمایندگی به آن ها واگذار گردد. مجموعه سازوکار یکی از سایت های معتبر است که به عنوان یکی از نمایندگی های شیشه قزوین در حال فعالیت است. در صورتی که به دنبال داشتن یک خرید مطمئن و بی دغدغه از شیشه قزوین هستید می توانید به سایت سازوکار مراجعه کنید و با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

نمایندگی شیشه قزوین

قیمت شیشه ساختمانی قزوین

شیشه ساختمانی در قزوین تقاضای زیادی دارد و هر محصولی با توجه به میزان عرضه و تقاضایش و قیمت گذاری می شود. خوشبختانه با توجه به میزان عرضه شیشه ساختمانی ساده در کشور ما، با مشکل کمبود شیشه مواجه نیستیم و قیمت شیشه ساختمانی قزوین مناسب است. هر چند با توجه به مشکلات اقتصادی کشور و نرخ تورم دلار و... دیگر هیچ محصولی قیمت مناسب ندارد، اما بر آن هستیم که همواره برای روزهای بهتر تلاش کنیم. قیمت شیشه ساختمانی قزوین به پارامترهایی همچون متراژ موردنیاز از شیشه، حمل شیشه با ماشین آلات مخصوص، دستمزد افراد و تیم حمل و نصب شیشه ساختمانی، ضخامت شیشه، میزان تغییرات اعمال شده بر روی شیشه ساده، محل نصب شیشه و سایر موارد بستگی دارد. می توانید قیمت شیشه ساختمانی را در سایت آریا سازوکار مشاهده کنید و همچنین اگر ساکن قزوین هستید، می  توانید شیشه مدنظر را از این مجموعه سفارش دهید. آریا سازوکار تلاش می کند شیشه با کیفیت را به هم میهنان خود ارائه دهد و از این رو ارسال به سراسر کشور نیز دارد.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

نظر شما چیه؟  
سلام حدود 30متر شیشه برای نغازه نیاز دارم

سوالات متداول درباره قیمت شیشه قزوین

قیمت شیشه قزوین را از کجا می توان دید؟

قیمت شیشه قزوین مانند سایر شیشه ها به اندازه، ضخامت و نوع آن بستگی دارد. طبیعتا خواصی مانند سکوریت بودن یا رفلکس بودن شیشه ها باعث افزایش قیمت آن ها خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت انواع شیشه به صفحات مربوط به هر شیشه در سایت سازوکار مراجعه کنید.