توری پلیسه دبل فریم

توری پلیسه دبل فریم یکی از کاربردی ترین توری های پلیسه است. این مدل توری، از یک فریم یا قاب ثابت و یک فریم متحرک تشکیل شده است. از ویژگی های بارز توری پلیسه دبل فریم، توانایی جدا شدن آن است. این ویژگی باعث می شود تا زمانی که توری ها به گرد و غبار آلوده شدند و احتیاج به تمیزکاری داشتند، به راحتی آن ها را جدا و شست و شو دهید. از دیگر مزیت های توری پلیسه دبل فریم، خاصیت جمع شدن آن به یک طرف است. بنابراین به راحتی نور را از خود عبور می دهد و محیط شما را از دلگیری دور می کند.

توری پلیسه آکاردئونی دبل فریم

توری پلیسه آکاردئونی دبل فریم

محصولی جدید برای حفاظت ورودهای ساختمان در برابر انواع آلودگی و حشرات محافظت می کند. همانطور که باید بدانید توری دبل فریم قابلیت نصب در پشت انواع پنجره ها را دارد که در پشت قاب و یا فریم پنجره جمع می شوند و ظاهر اولیه درب و پنجره را حفظ می کند. یکی از مهمترین نکات مهمی که باید راجع به این محصول بیان کرد قابلیت جدا شوند پلیسه دبل فریم است این قابلیت به شما کمک می کند تا بتوانید در هر زمانی که بخواهید می توانید توری پلیسه را از فریم آن خارج کنید این قابلیت در زمانی بکار گرفته می شود که می خواهید آن را بشویید و یا می خواهید آن را تعویض کنید بسیار کاربردی است. مهمترین مزیت این محصول قابلیت جمع شدن آن به یک طرف می باشد، با در نظر گرفتن شرایط محیطی به این نکته توجه کنید که نیاز به نور کافی در یک زمان خاص را دارید برای این منظور می توانید توری دبل را به یک سمت فشار دهید تا توری بطور کامل در قالب خود قرار گیرد.

مزایای استفاده از توری پلیسه دبل فریم

مزایای استفاده از توری پلیسه دبل فریم

  • نصب و مونتاژسریع در ابعاد و اندازه های مختلف
  • دارای عمر طولانی و فرسایش بسیار پایین
  • دارای طراحی زیبا و توانایی جدا سازی بخش توری از چارچوب
  • بسته شدن خودکار توری ها با استفاده از بکارگیری قفل مگنتی

قیمت توری دبل فریم

قیمت توری دبل فریم به واسطه ابعاد قاب این توری و متراژ توری مشخص می شود، همچنین جنس توری پلیسه دبل فریم، طرح توری و ... نیز از عوامل موثر بر قیمت توری دبل فریم هستند. قیمت توری دبل فریم بر اساس توری دبل فرم انتخابی شما افزایش می یابد. متاسفانه به علت نوسانات شدید قیمت، نمی توان قیمت ثابتی را بیان کرد و برای اطلاع از قیمت توری دبل فریم می توانید با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

نظر شما چیه؟  
سلام نرخ توری دبل فریم پلیسه ای رنگ قهوه ای چقدره؟ اعاد تقریبی 180 در 70 و 120 در هفتاد متراژ کلی 7 متر مربع
با سلام و عرض ادب. متاسفانه در حال حاضر این کالا جز سبد محصول ما نمی باشد.