توری پلیسه تک فریم

توری پلیسه درواقع همان توری ها و پشه بندهایی هستند که در قدیم از آن ها استفاده می شد تا بتوانند از ورود حشرات موذی جلوگیری کنند. توری پلیسه در مدل های مختلفی عرضه می شود که باعث محبوبیت این مدل توری ها شده است. توری پلیسه تک فریم بسیار سبک است و باز و بسته کردن آن آسان است، از این رو افراد بسیاری قصد خرید توری پلیسه تک فریم را دارند. توری پلیسه تک فریم یا تک قاب، تشکیل شده از قاب (فریم) و توری ضخیم و با کیفیت است. ارتفاع و متراژ این توری ها به اندازه ای است که برای درب و پنجره هایی حتی با ارتفاع 3 متر نیز مناسب هستند. توری پلیسه تک فریم از بالا و پایین ریل دارد و به همین دلیل باز و بسته کردن آن ها بسیار راحت است. جهت خرید توری پلیسه تک فریم می توانید با کارشناسان مجموعه ما، یعنی مجموعه آریا سازوکار در تماس باشید.

توری پلیسه تک فریم

توری آکاردئونی تک فریم

توری پلیسه تک فریم همان پشه بندهای قدیمی است که در شکل و شمایل جدید ساخته شده و به بازار عرضه شده است،  این کالا با ساختار انحصاری که به شکل مخروطی شکل ساخته شده اند قابل نصب برای روی تمام نقاط و ورودی های بزرگ می باشد. یکی از نکات مثبتی که می توان به این محصول نسبت دارد باز و بسته کردن و نصب آسان آن است که این توری را به یک کالای بسیار ارزشمند تبدیل نموده است. وزن بسیار سبک و حمل آسان این محصول باعث شده تا مشتریان هنگام خرید آن احساس رضایت بیشتری نسبت به آن داشته باشند. اگر به دنبال یک محافظ هوا هستید تا هنگام باز کردن ورودی های ساختمان همانند یک مانع عمل کند می توانید این کالا را از سازوکار خریداری کنید و آن را در محیط هایی که مد نظر شماست نصب کنید.

توری آکاردئونی تک فریم

مزایای توری پلیسه تک فریم

  • در برابر حشرات و گرد و غار در تمام فصول مقاوم است
  • قابلیت شستشوی آسان می باشد
  • با دوام و با طول عمر بالا می باشد
  • در هر شرایط آب و هوایی مورد استفاده قرار می گیرد
  • قابلیت نصب و استفاده افقی و عمودی برای انواع درب و پنجره

مزایای توری پلیسه تک فریم

قیمت توری پلیسه تک قاب

توری پلیسه تک فریم یا توری پلیسه تک قاب ارائه ای مدرن و به روز است که چند پله بهتر از توری های قدیمی عمل می کنند و قیمت توری پلیسه تک قاب مقرون به صرفه و مناسب است. این امر نیز محبوبیت آن را دو چندان کرده است. قیمت توری پلیسه تک فریم در سازوکار با احتساب متراژ، حمل و نقل و نصب و اجرای آن به شما عزیزان ارائه می شود. برای استعلام قیمت توری پلیسه تک فریم می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید