شیشه سکوریت برای بالکن

استفاده از شیشه سکوریت برای بالکن این امکان را به شما می ‌دهد که در عین بهره مندی از نور طبیعی محیط، جلوی ورود گرد و غبار، پرندگان، حشرات و همچنین باران و برف را به بالکن خود بگیرید. شما با استفاده از یک بالکن شیشه ای می توانید به صورت کامل به محیط روبروی آپارتمان خود دید داشته باشید و منزل خود را نیز از نور طبیعی محروم نکنید. ما در این مقاله از سری مقالات وبسایت بزرگ ساز و کار در مورد مشخصات شیشه سکوریت برای بالکن و همچنین مزایا و معایب استفاده از این شیشه به صورت مفصل توضیح داده ایم. بنابراین اگر شما نیز به دنبال پارتیشن شیشه ای در بالکن منزل خود هستید بهتر است که با ما همراه باشید تا به صورت کامل در مورد جزئیات و همچنین مزایا و معایب این تصمیم آگاه شوید. یک مژده به عزیزانی که قصد دارند به سفارش و خرید کابین آسانسور شیشه ای، استخر شیشه ای و انواع پارتیشن های شیشه ای برای منازل یا ادارات خود اقدام کنند، می توانند از مرحله طراحی و تولید تا مرحله نصب و اجرای آن ها را به مجموعه ساز و کار بسپارند. محاسبه قیمت شیشه سکوریت را در این مقاله از سایت ساز و کار شرح داده ایم.

شیشه سکوریت برای بالکن

شیشه سکوریت برای بالکن دقیقا چه مصرفی دارد

همانطور که قبلا هم گفته ایم اگر شما تمایل دارید که نور منزل و بالکن خود را به صورت طبیعی تامین کنید، و در عین حال محیط آن را از ورود گرد و غبار و ورود حشرات مزاحم و همچنین ورود پرندگان نیز در امان نگه دارید، بهترین گزینه برای شما استفاده از شیشه سکوریت است. شیشه بالکن در انواع مختلفی وجود دارد که از جمله آن ها می توان به شیشه های بالکن ریلی بدون قاب، پنجره ای، و تاشو اشاره کرد. همانطور که از نام این شیشه ها نیز پیداست، هر کدام از آن ها خصوصیات و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند، به عنوان مثال منظور از شیشه بالکن پنجره ای نوعی از شیشه است که به هنگام نیاز شبیه به یک پنجره بزرگ باز و بسته می ‌شود. این نوع از شیشه بالکن برای کسانی مناسب است که تمایل دارند برای تهویه منزل خود از هوای آزاد استفاده کنند. نوع دیگری از شیشه های سکوریت برای بالکن با نام شیشه بالکن ریلی نیز شناخته می شوند. قیمت شیشه سکوریت با نصب را می توانید در سازوکار مشاهده کنید. این شیشه ها نیز گزینه مناسبی برای افرادی پارتیشن بالکن هستند. این نوع شیشه ها را می ‌توان به صورت ریلی باز نمود به وسیله آن قسمت های مختلف بالکن را پارتیشن بندی کرد و در صورت نیاز نیز مجددا آن را در جای خود قرار داد و عنوان دیوار و حصار بالکن از آن استفاده کرد.

شیشه سکوریت برای بالکن دقیقا چه مصرفی دارد

مشخصات شیشه سکوریت برای بالکن

شاید به نظر شما استفاده از شیشه سکوریت برای بالکن خطرناک باشد. اما بهتر است بدانید در صورتی که از شیشه های کاملا با کیفیت و مقاوم استفاده شود، به هیچ عنوان امکان شکستگی شیشه وجود ندارد و شما می توانید به راحتی و بدون دغدغه خاطر از این نوع شیشه ها برای حصار بالکن خود استفاده کنید. از جمله اصلی ‌ترین مشخصات و ویژگی های شیشه سکوریت برای بالکن می توان به مقاومت این شیشه ها در برابر ضربه و فشار و همچنین در برابر تغییرات دمای محیط اشاره کرد، همچنین شیشه های سکوریت مخصوص بالکن دارای ضخامت ایده آل هستند و در برابر شرایط نامطلوب جوی، در برابر باد، تابش مستقیم نور خورشید و همچنین عوامل مخرب محیطی از جمله باران های اسیدی مقاومت کافی و لازم را دارند.

مشخصات شیشه سکوریت برای بالکن

مزایای شیشه سکوریت برای بالکن

استفاده شیشه سکوریت برای بالکن مزایایی دارد که در ادامه آن را شرح می دهیم:

 • عایق سازی فضای داخل بالکن در برابر حرارت گرد و غبار و سر و صدا
 • جلوگیری از ورود حشرات ورود و رطوبت باران و برف به فضای داخل بالکن
 • زیبایی منحصر به فرد از داخل و بیرون سازه
 • بهره مندی از نور طبیعی
 • سهولت پروسه شستشو و تمیزکاری شیشه
 • امنیت بسیار بالا در عین بهره مندی از زیبایی ظاهری
 • تنوع بالا از لحاظ طرح و رنگ
 • کاربرد آسان و همه جانبه برای انواع مختلف ساختمان های بزرگ و کوچک و همچنین ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری
 • استحکام و عمر بسیار طولانی

مشخصات شیشه سکوریت برای بالکن

معایب شیشه سکوریت برای بالکن

معایب شیشه سکوریت در مقابل مزیت های ذکر شده برای بالکن بسیار ناچیز هستند. اگر بخواهیم صادقانه به معایب شیشه سکوریت برای بالکن اشاره کنیم باید به به خطر شکستگی آن اشاره نماییم، اما این نکته را هرگز فراموش نکنید که خطر شکستگی شیشه بالکن فقط برای شیشه های نامرغوب وجود دارد و در صورتی که شما از شیشه های عالی و با کیفیت استفاده کنید، قطعا امکان شکستگی شیشه سکوریت بالکن شما به حداقل خود خواهد رسید و به هیچ عنوان دچار شکستگی و ترک نخواهد شد. لازم به ذکر است که حتی بسیاری از شیشه های با کیفیت با قابلیت ضد زلزله نیز طراحی و تولید شده اند.

معایب شیشه سکوریت برای بالکن

نحوه محاسبه قیمت شیشه سکوریت برای بالکن

قیمت شیشه سکوریت برای بالکن به صورت متراژ محاسبه می شود. قیمت متراژ هر نوع شیشه سکوریت نیز بستگی به کیفیت و ضخامت آن متفاوت است، البته این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که قیمت شیشه های سکوریت خاص، نسبت به شیشه های معمولی کمی بیشتر است. متراژ شیشه، یراق آلات به کار رفته در آن و طرح و مدل شیشه در قیمت گذاری آن کاملا تاثیر گذار هستند، همچنین شیشه‌ های لمینت و شیشه های با مقاومت خاص و منحصر به فرد دارای قیمت های بیشتری نسبت به شیشه های معمولی هستند. بنابراین به هنگام خرید شیشه سکوریت علاوه بر متراژ آن حتما به نوع شیشه و ویژگی های آن نیز دقت داشته باشد.

قیمت شیشه سکوریت بالکن

به طور کلی مشخص کردن قیمت شیشه سکوریت بالکن به دلیل متغیر یودن فاکتورها و نوسانات به طور قطع قابل بیان نیست. و تعیین قیمت به موارد مختلفی بستگی دارد و بر اساس آن ها تغییرات بر روی قیمت ها اتفاق می افتد. نوع شیشه، ابعاد بالکن، یراقی که انتخاب می کنید، هزینه سکوریت کردن شیشه ها و حتی در صورتی که نیاز به آهنگری، جوشگاری و ... نیز باشد به هزینه نهایی اضافه می شود. بنابراین برای به دست آوردن قیمت شیشه سکوریت بالکن بهترین راه مراجعه به سایت سازوکار و تماس با شماره های درج شده در سایت است. با این تماس می توانید با کارشناسان این مجموعه در ارتباط شوید و جزئیات پروژه خود را به آن ها بدهید تا به نسبت سلیقه و جزئیات پروژه قیمت نهایی را در اختیار شما قرار دهند.

نحوه محاسبه قیمت شیشه سکوریت برای بالکن

نصب شیشه سکوریت برای بالکن

بالکن ها از مهم ترین بخش های هر ساخت به حساب می آیند که تاثیر چشم گیری بر زیبایی خانه می گذارد. بالکن ها عموما از یک طرف یا دو طرف به فضای بیرون باز هستند و همچین مواقعی داشتن امنیت نقش اساسی را ایفا می کند. به خصوص زمان هایی که اعضای خانه عادت به استفاده مداوم از بالکن را داشته باشند و یا عضو مسن و یا خردسالی در خانه حضور داشته باشد این امنیت بیش از پیش اهمیت پیدا می کند. شیشه ها به عنوان حفاظی برای تراس شما نصب می شوند این حفاظ برای پوشاندن تراس و جلوگیری از سرما، تابش نورشدید خورشید، گرد و خاک، جلوگیری از ورود حشرات و جانوران نصب می شود. برای نصب شیشه بالکن بهتر است از شیشه سکوریت و یا شیشه لمینت استفاده شود تا از استحکام و مقاومت این شیشه ها اطمینان خاطر داشته باشید. برای نصب شیشه سکوریت بالکن در ابتدا لازم است تا با کارشناسان مجموعه سازوکار درخواست خود را در میان گذارید و ثبت سفارش کنید. در ادامه کارشناسان به محل پروژه اعزام می شوند تا ابعاد دقیق بالکن را اندازه گیری کنند و بخش های مختلف محیط را مورد بررسی قرار دهند. سپس شرایط را با شما در میان می گذارند و در صورت رضایت نهایی شما کار به بخش نقشه کشی و اجرای بقیه مراحل ساخت منتقل می شود.
نقشه کشی طبق سلیقه شما انجام شده و سپس به مرحله ساخت فرستاده می شود تا طبق تاریخ مشخص شده برای روز نصب آماده شود که بدون شک مجموعه سازوکار از حرفه ای ترین نصاب ها برای نصب پروژه های خود استفاده می کند.
از مزایای نصب شیشه سکوریت برای بالکن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • افزایش فضای در دسترس
 • صرفه جویی در فضا
 • افزایش دید
 • نور طبیعی
 • حفظ امنیت
 • جلوگیری از هدررفت انرژی
 • جلوگیری از رورود حشرات و گرد و خاک و آلودگی

نصب شیشه سکوریت برای بالکن 

آیا شیشه سکوریت برای بالکن مناسب است؟

جواب این سوال با قاطعیت تمام مثبت است. با توجه به تمام مزیت های ذکر شده برای شیشه سکوریت بالکن، می توان انتخابی نوع حصار برای بالکن را بهترین انتخاب نامید. انتخاب شیشه سکوریت هم باعث مدرن شدن و جذاب شدن ظاهر بیرونی و نمای درونی ساختمان و هم باعث افزایش نور طبیعی و جذابیت های ظاهری فضای داخل ساختمان می شود. شما می توانید انواع مختلف شیشه های رنگی، ماتف شفاف، بدون فریم، فریم دار، تاشو و معمولی را برای بالکن منزل و یا محل کار خود خریداری کنید. شرکت ساز و کار در این زمینه بهترین پیشنهادات را برای شما خواهد داشت و با کیفیت ترین نوع شیشه سکوریت را با عالی ترین قیمت ممکن در معرض فروش برای مشتری قرار داده است. این شرکت از با تجربه ترین و کاربلد ترین نیروهای موجود نیز برای نصب شیشه سکوریت مطابق سفارش مشتری استفاده نموده است. انواع شیشه بالکن را می توانید در سایت آریا سازوکار مشاهده کنید.

بهترین قیمت شیشه سکوریت برای تراس را می توانید از آریا سازوکار بگیرید.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید