جام بالکنی | بالکن شیشه ای

جام بالکنی نام دیگر تراس شیشه ای یا بالکن شیشه ای است. برای خصوصی سازی و افزایش ایمنی بالکن می توان از حفاظ و نرده یا شیشه استفاده کرد. کشیدن شیشه به دور بالکن از روش های افزایش فضا نیز به حساب می آید. این شیشه ها می توانند ثابت یا متحرک باشند. جام بالکنی در زیبایی فضای شما تاثیر زیادی خواهد گذاشت و ظرافت و زیبایی شیشه، بر شفافیت نمای ساختمان خواهد افزود. در مدل های جام بالکنی فریم لس، دیدی یکپارچه و شفاف از حیاط و محیط بیرون خواهیم داشت. بالکن های دارای جام بالکنی، مکانی امن برای بازی کودکان یا نگهداری حیوانات محسوب می گردد.

جام بالکنی

شیشه بالکن

انواع شیشه بالکن مانع از ورود انواع آلودگی ها، پرندگان، حشرات و گرد و غبار خواهد شد بنابراین بالکن همیشه تمیز تر از حالت بدون شیشه خواهد بود و نظافت و تمیزی آن راحت تر و سریع تر انجام خواهد شد. استفاده از شیشه های نشکن، احتمال هرگونه حادثه یا اتفاق پیش بینی نشده را از بین برده و محیطی امن و زیبا برای خانواده ها خواهد ساخت. جام بالکنی از هدررفت انرژی جلوگیری کرده و مانع از دست رفتن سرما در تابستان و گرما در زمستان خواهد بود. در مدل های ریلی در هرزمان می توان با باز کردن این شیشه ها از هوای آزاد بهره مند شد.

شیشه بالکن

بالکن شیشه ای

بالکن شیشه ای برای رفع مشکل ناهمگونی بالکن های قدیمی که اکثرا از چوب و فلز ساخته می شدند، طراحی گردید. این بالکن ها برای همه سبک های ساختمان مناسب بوده و هیچ محدودیتی در استفاده از این بالکن ها نخواهیم داشت. بالکن شیشه ای به دلیل شفافیت بالایی که دارند محیط داخلی خانه را پر نور خواهند کرد.

بالکن شیشه ای ریلی تاشو


در مدل های اولیه از لولا استفاده می شد که به مرور با پیشرفت در طراحی ساختمان، مدل های بدون بست به بازار عرضه شد. اکثر مدل های بالکن شیشه ای دارای شیشه های متحرک بوده و قابلیت جمع شدن در یک سمت را دارا هستند و می توان به سهولت آن ها را تمیز کرده وشست. با بالکن های شیشه ای می توان درتمام شبانه روز از 4 فصل سال لذت برد. همچنین قیمت بالکن شیشه ای ریلی در آریا سازوکار بسیار مناسب و مقرون به صرفه است، می توانید اطلاعات بیشتری را درباره آن کسب کنید.

بالکن شیشه ای

سیستم جام بالکنی

سیستم جام بالکنی شامل شیشه ها و اتصال آلات است. معمولا شیشه مورد استفاده در جام بالکنی، سکوریت بوده و نشکن است. شیشه سکوریت در برابر تغییرات آب و هوا بسیار مقاوم بوده و فشار و ضربه فیزیکی آن را خورد نمی کند.
شیشه سکوریت جام بالکن در سایز و اندازه‌های مختلف در ضخامت 8-10 میلی متر نصب خواهد شد. در مدل های متحرک با فریم آلومینیومی، می توان بالکن را در هر دو طرف یا یک طرف جمع نمود. حالت بسته جام بالکنی مانند پنجره ثابت بوده و امنیت بالایی دارد. هم چنین جام بالکنی عایق صدا و هوا بوده و مانع نفوذ حشرات و حیوانات خواهد بود. این بالکن ها می توانند به محیطی برای نگهداری و پرورش گیاهان آپارتمانی تبدیل شده و زیبایی ساختمان را دو چندان نماید.

سیستم جام بالکنی

تراس شیشه ای

تراس شیشه ای باعث می شود فضای بالکن شما به یک اتاق تبدیل شود. بالکن‌ها در خانه های جدید جایگزین حیات قدیمی شده اند. تراس شیشه ای کمک می کند که فضای داخلی خانه به فضایی مانند خارج از محیط خانه تبدیل شده و مناسب فضای بازی بچه ها باشد. هرکدام از این مدل های تراس شیشه ای کاربرد و کارایی مخصوص به خود دارد. به طور مثال مزیت های استفاده از تراس شیشه ای فریم لس این است که در مدت زمان کمتر قابل اجرا بوده و هزینه پایین تری دارد. این سطح یکپارچه باعث می شود ویو و دید بیرون بیشتر شده و از فضا لذت ببرید. هم چنین این بالکن به‌عنوان بخشی از ساخت‌وساز تعریف‌نشده و می توان در هر زمانی اراده و ایجاد کرد. این نوع بالکن ها در ساختمان های مدرن در پنت هاوس به کار رفته و گل خانه و فضاهای دلپذیری ایجاد می نماید.

تراس شیشه ای

قیمت بالکن شیشه ای ریلی

قیمت بالکن شیشه ای ریلی همانطور که قبلا هم اشاره شد به المان های مختلفی مانند کیفیت یراق آلات، متراژ و اندازه بالکن، کشویی یا لولایی بودن شیشه ها و نوع فریم آنها بستگی دارد. علاوه بر آن رنگ شیشه، ضخامت شیشه و... بر روی قیمت شیشه بالکن تاثیرگذار است. شیشه بالکن‌ها می تواند از شیشه های مختلف باشد که عموما سکوریت است. این پانل های شیشه ای را می توان جمع و قفل کرده و از لحاظ شست و شو هیچ مانعی وجود ندارد. برای این نوع بالکن ها، پانل‌ها در ضخامت‌های 6، 8 یا 10 میلی‌متری تولید می گردد. برای مشاوره در ساخت و استفاده از تراس و بالکن شیشه ای ریلی با گروه مشاوران ساز و کار تماس بگیرید. مشاوره تخصصی به صورت رایگان ارائه می گردد.

قیمت بالکن شیشه ای ریلی

پوشش بالکن و تراس

پوشش بالکن و تراس در نمای ساختمان بسیار مهم و تاثیرگذار هستند. با استفاده از متریال های جدید و مقاوم می توان ساختمانی زیبا و مدرن داشت. نوع های جدیدی از نمای بالکن و تراس شیشه ای مانند شیشه سکوریت سندبلاست و بدون فریم وجود دارد که بسیار شفاف و خیره کننده است. با ایجاد بالکن و تراس شیشه ای در ساختمان و منازل در تمامی فصل ها، فضایی امن و دلنشین خواهید داشت.

بالکن شیشه ای ریلی تاشو

مزایای بالکن شیشه ای

از مزایای بالکن شیشه ای به موارد زیر می توان اشاره نمود:

 • زیباسازی بالکن  ونمای ساختمان
 • عایق گرد و خاک
 • عایق صدا 
 • عایق در برابر گرما و برودت
 • افزایش ابعاد مفید ساختمان 
 • امکان استفاده به عنوان محیطی برای پرورش گیاهان و ...

شیشه بالکن های شیشه ای در ایران در طرح‌ها و مدل های جدید در شرکت های زیادی از جمله شرکت ساز و کار تولید می گردد.  شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت درب شیشه ای لولایی و سایر انوع درب های شیشه ای با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید. 

پوشش بالکن و تراس

بالکن شیشه ای ریلی تاشو

شیشه بالکن ریلی تاشو از جنس های مختلفی است ولی معمولا سکوریت است. از مهم ترین چیزهایی که در سیستم بالکن شیشه ای باید به آن توجه کرد نوع عایق کردن بالکن شیشه ای است،از جمله این اقدامات به موارد زیر می توان اشاره نمود:

 • آب بندی و درزگیری کامل سیستم
 • استفاده از واشرهای روشن و محکم و ضد زنگ
 • عایق کردن اتصال شیشه ها
 • استفاده از درزگیرهای ضد زنگ مانند آلومینیومی
 • ایجاد سیستمی که مانع آب گرفتگی در بالکن شود.

شیشه بالکن ریلی تاشو

دلیل انتخاب شیشه برای نمای بالکن

دلایل گوناگونی برای انتخاب شیشه به عنوان نمای بالکن وجود دارد که این دلایل دقیقا مطابق مزایایی است که برای بالکن شیشه ای تعریف شد این موارد عبارتند از: ایجاد نمایی زیبا و جذاب برای ساختمان، امکان استفاده از فضای بالکن در چهار فصل سال، عایق بودن در برابر گرما، سرما و برف و باران، امکان نورگیری حداکثری برای فضای بالکن و فضاهای مجاور در عین شیشه بندی بالکن، تامین امنیت بالکن برای فضای بازی کودکان و نگهداری از حیوانات خانگی.

دلیل انتخاب شیشه برای نمای بالکن

پروفیل جام بالکنی

پروفیل جام بالکنی از جنس آلومینیوم یا سایر فلزات ضد زنگ ساخته می شود. کیفیت بالای رنگ و جنس این پروفیل ها اهمیت و تاثیر بسیار زیادی در زیبایی نهایی کار دارد از این رو توصیه ما به شما عزیزان این است برای تهیه جام بالکنی به مراکز معتبر فروش و تولید این سازه مراجعه نمایید . شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره درباره جام بالکنی با کارشناسان مجرب تیم ساز و کار تماس بگیرید.

مدل های مختلف جام بالکنی

انواع مدل های جام بالکنی عبارتند از:

 • ترکیب شیشه‌ های بسیار ضخیم و فولاد ضد زنگ به صورت نرده شیشه ای بالکن با استیل عمودی.

مدل های مختلف جام بالکنی

 • اتصال پانل های شیشه‌ ای از طریق بست

مدل های مختلف جام بالکنی

 • بالکن شیشه ای فریم لس؛ بدون هیچ اتصالی، استفاده از نرده شیشه ای یا اتصالات در فواصل زیاد

مدل های مختلف جام بالکنی

تراس شیشه ای نوع جدیدی از نماهای ساختمان به حساب می آید. مشاوران ما در همه روزهای اداری پاسخگوی سوالات شما درباره تراس شیشه ای هستند. برای حرکت شیشه تاشو در یک سمت، یک پنل ثابت ‌مانده و بقیه پنل ها بعد از آن قرار می گیرند. برای اطلاعات بیشتر در این باره کافی است با شماره تلفن های سایت ساز و کار تماس بگیرید. لیست قیمت نرده شیشه ای را می توانید در سایت آریا سازوکار بررسی کنید.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید