شیشه میرال برای بالکن

با توجه به افزایش جمعیت و نیاز بیشتر به مسکن، اکثر خانه ها به صورت آپارتمانی و چند طبقه ساخته می شوند. بالکن بخشی از این خانه ها است که با توجه به سلیقه و طراحی ساختمان می توان از شیشه برای آن ها استفاده کرد.

تعریفی مختصر از شیشه میرال

همانطور که می دانید شیشه میرال همان سکوریت است که دارای مقاومت بسیار بالایی می باشد. به دلیل فرآیندهای ویژه ای که روی آن انجام می شود، این شیشه ویژگی های منحصر به فردی پیدا کرده و در صنایع کاربرد بیشتری خواهد داشت.

چه شیشه ای برای بالکن مناسب تر است؟

بالکن مانند اتاقی از خانه است که می توان آن را دکور کرد و محیطی زیبا و جذاب به وجود آورد. بالکن های شیشه ای طرفداران بسیاری دارند و محبوب واقع شده اند زیرا می توان از مبلمان و چیدمان خاصی برای این فضا استفاده کرد
این شیشه ها به دلیل ارتباط مستقیم با محیط بیرون در معرض آسیب هستند. به همین دلیل باید از بهترین نوع شیشه که ایمنی بالایی داشته باشد و در برابر ضربه و حرارت از خود مقاومت نشان دهد استفاده کرد. از این رو شیشه میرال انتخاب مناسبی است.
این نوع شیشه همچنین به دلیل جلوگیری از تغییرات رطوبتی و در امان بودن از باد و باران می تواند انتخاب مناسبی برای بالکن خانه ها باشد.

چه شیشه ای برای بالکن مناسب تر است؟

نوع قرارگیری شیشه میرال برای بالکن

شیشه های میرال می توانند به دو صورت با فریم و بدون فریم مورد استفاده قرار بگیرند. برای مدل فریم دار بهتر است از نرده های فولادی ضد زنگ استفاده کرد. در برخی موارد برای حفظ کردن و بالا بردن ایمنی از نرده های استیل به صورت عمودی استفاده می کنند.
شیشه های میرال می توانند به صورت کشویی و لولایی تولید شوند.
هنگام وارد شدن ضربه به شیشه میرال و خرد شدن آن، شیشه به قطعات ریز با لبه صیقلی تبدیل می شود که برنده نیستند از این رو آسیبی به افراد وارد نمی کنند همچنین این شیشه ها در برابر تنش مکانیکی مانند فشار باد، ضربه، تنش های حرارتی و ... مقاومت خوبی از خود نشان می دهند.
گاهی از شیشه های میرال نیز به عنوان حفاظ و نرده در بالکن نیز استفاده می کنند، این نرده ها به دو صورت تمام شیشه و ترکیبی قابل اجرا هستند.
شیشه های میرال به دلیل امنیتی که دارند بسیار مورد توجه واقع شده اند و به دلیل ضخامت بالا بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

نوشتن دیدگاه