0

مشاوره گروه صنعتی ساز و کار

باتوجه به تنوع محصولات موجود در بازار شما می توانید جهت اطمینان از انتخاب درست در زمینه های گوناگون مرتبط با صنعت درب و پنجره، نرده، سقف کشسان، پارتیشن، نمای ساختمان، درب های اتوماتیک و … از گروه صنعتی ساز و کار با بیش 10 سال تجربه در این زمینه مشاوره دریافت نمایید.

 مشاورین ساز و کار، منافع استفاده از تمامی محصولات را ضمن مقایسه و بدون هیچگونه تعصب بر روی محصولات به طور کامل خدمتتان توضیح داده و در انتخاب روش مناسب به شما مشاوره خواهند داد. شما عزیزان برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در محل بازدید نمایند و بهترین انتخاب ممکن را با توجه به فضای مکان پیش روی شما قرار دهند. همچنین می توانید در فرم زیر، اطلاعات اولیه ای در خصوص خود به ما ارائه دهید تا در اسرع وقت، بهترین مشاوره ممکن را به شما ارائه دهیم.

چهار نکته بسیار مهم که فروشندگان در و پنجره تمایل ندارند شما بدانید!
۱- کدام محصول؟ ۲-کدام مصرف؟
۳- چه نوع طراحی؟ ۴-چگونگی اجرا و تولید؟
دوست گرامی سلام
اولین و مهم‌ترین رسالت ما در کنار شما بودن به عنوانی که مشاور می باشیم وقتی شما مشتری عزیز تصمیم به خرید هرکدام از محصولات از قبیل در و پنجره آلومینیوم ،upvc ، انواع شیشه ، مواد اولیه و.... می گیرید در ابتدا با مشاوره آگاهانه، شما می‌توانید مناسب‌ترین محصول از لحاظ کیفیت و قیمت مطابق خواسته خود را انتخاب نموده و سپس باتوجه به مشخص شدن متریال مصرفی و نوع اجرا و طراحی خرید صحیح انجام دهید.
حال درباره ۴نکته مهم که باید بدانید
دوست عزیز
وقتی مثلاً شما نیاز به در و پنجره داری یک فروشنده می‌تواند فقط متریال که که راحت می‌تواند خرید و تولید کند را به شما معرفی و از ویژگی‌های فیزیکی آن بیش از اندازه برای شما توضیح دهد و اصلاً به نیاز و خواسته شما توجه نکنند و رضایت شما را فقط در کمترین قیمت ببیند ولی نکته مهم که فروشندگان تمایل ندارند شما بدانید اول این‌که در مورد در و پنجره، چون حدود ۲۵ الی ۳۰ درصد هر واحد ساختمان در و پنجره و نمای شیشه است جز اجزاء اصلی یک سازه محسوب می شود.
پس برای اهمیت و کیفیت بالای این سازه موارد زیادی را باید در نظر بگیرید :
از قبیل منطقه‌ی جغرافیایی، فشار باد محیط، ارتفاع از سطح زمین، میزان سروصدای محیط، منطقه پرگرد و خاک و یا دارای ریزگرد و.... وبا توجه به موارد فوق نوع متریال و چگونگی تولید و اجرا بسیار حائز اهمیت می‌باشد، چراکه شما هزینه‌ای بابت این محصول می‌پردازید ولی اگر موارد فوق در نظر گرفته نشود رضایت و بهبودی صحیحی برای شما حاصل نخواهد شد.
این نکته در تمامی محصولات مهم است :
ساخت پارتیشن، نمای شیشه ای ،درب و پنجره و.... پس هر موقعیت و شرایطی محصولات خاص خود را می‌خواهند و کدام محصول کدام مصرف از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
در مورد طراحی در طراحی محصول موارد بسیار مهمی از قبیل میزان فشار وارده بر روی یراق آلات، خطر شکستن شیشه در ابعاد غیراستاندارد، میزان سختی استفاده از محصول و نظافت آن اهمیت دارد.
در زمینه تولید و اجرا و نوع مونتاژ، اندازه‌ گیری ساخت محصول، استفاده از اتصالات اصلی، استفاده از لاستیک های EPDM و...دقت در ساخت محصول و مونتاژ یراق آلات و همچنین دقت در نصب و ریگلاژ جز موارد فوق العاده مهم است و تمامی موارد ذکر شده در این بخش مکمل هم هستند و بی اهمیتی به یکی از این موارد تاثیر بر کل محصول دارد پس در ابتدا با صرف وقتی اندک و گرفتن مشاوره صحیح انتخاب آگاهانه و درستی داشته باشید.

فرم درخواست مشاوره

لطفا نام حقیقی خود را وارد کنید.

لطفا ایمیل معتبر وارد کنید.

لطفا شماره تماس خود را وارد کنید.

لطفا شماره همراه خود را وارد کنید.

لطفا شماره تلگرام خود را وارد کنید.

لطفا استان خود را وارد کنید.

لطفا شهر خود را وارد کنید.

لطفا نوع درخواست خود را مشخص کنید.

لطفا مقدار ساخت را مشخص کنید.

ورودی نامعتبر

کد امنیتی
تازه کردن لطفا کد امنیتی را صحیح وارد کنید.