شیشه سکوریت جامینه

jammineh-security-glass_552124173

شیشه سکوریت جامینه یکی از برندهای مطرح در زمینه شیشه سکوریت در ایران است. در این شرکت،مراحل ابتدایی شامل برش قطعات شیشه بر اساس اندازه و تکه های اعلام شده است. سپس  شیشه های برش خورده، سنگ زنی  میشوند و لبه های شیشه صاف می گردد.

شیشه سکوریت جامینه روی غلطک هایی افقی قرار می گیرد و در انتها  به کوره منتقل خواهد شد.شیشه سکوریت در کوره به دمایی نزدیک به 620 درجه  که دمای  نرم شدن شیشه است رسانده شده وبعد از آن به سرعت ، از هر دو طرف شیشه، در معرض هوای سرد قرار می گیرد.

قیمت شیشه سکوریت جامینه

قیمت شیشه سکوریت جامینه  به نوع شیشه و به رنگ و ضخامت آن بستگی دارد.نتیجه این امر استفاده بیشتر از شیشه های سکوریت و نیمه سکوریت جهت برآورده نمودن ویژگی های مقاومتی مناسب در برابر حرارت ، باد وضربه می باشد.فرآیند سکوریته کردن شیشه ها،  باعث می شود ضمن تغییر الگوی شکست شیشه ، میزان مقاومت آنها بالا برود.مزیت بالای شیشه سکوریت جامینه، نشکن بودن دربرابر ضربه شدید است. در صورت شکستن شیشه سکوریت جامینه، به قطعات کوچکی تبدیل خواهد شد. خسارت های جانی و به تبع آن مالی این شیشه ها کمتر از نمونه های دیگر بوده و ضررهای هر حادثه را به کمترین حد ممکن می رساند. 

 

نظرات خود را با ما در میان بگذارید