لیست قیمت پروفیل upvc بوتیا

butia-1

مجتمع بوتیا صنعت BUTIA از اولین تولیدکنندگان پروفیل است. تولیدات کارخانه بوتیا به خصوص در زمینه uPVC معروف است. این کارخانه در اوایل دهه 80 در استان کرمان تاسیس شد. شعار این کارخانه کم کردن اتلاف انرژی است. مجتمع بوتیا در محدوده ای به مساحت بیست و پنج هزار متر مربع در کرمان احداث شده و نزدیک به دو دهه است که با تمام قوا در حال فعالیت است. 

بوتیا صنعت دوجداره

بوتیا صنعت دوجداره از پیشگامان صنعت ساختمان به خصوص در زمینه تولید پنجره های دوجداره و پروفیل است. این شرکت با تولید محصولات مدرن و اصولی سعی در کاهش مصرف انرژی و هدررفت سرمایه های ملی دارد همیشه در کم کردن هزینه های مسشتریان خود تمام اهتمام می ورزد. روکش های پروفیل موجود در کارخانه بوتیا قابل سفارش است و در مدل های مخصوص پروفیل آلومینیومی یا یو پی وی سی ارائه می گردد.

قیمت پروفیل بوتیا

قیمت پروفیل بوتیا بسته به نوع دوجداره بودن یا نبودن و اندازه قابل تعیین است. انواع پنجره های ترمال بریک و اختصاصی شرکت بوتیا در سایت ساز و کار وجود دارد.  محصولات شرکت بوتیا به پروفیل  پنجره محدود نیست و کالاهایی مانند شیشه دوجداره و سه جداره نیز در کارنامه خود ثبت کرده است.

قیمت پنجره دو جداره بوتیا

قیمت پنجره دو جداره بوتیا با ذکر مشخصات دقیق در سایت ساز و کار درج شده است.  محصولات  پنجره دوجداره بوتیا متنوع و با کیفیت است و روز به روز در حال بهبود کیفیت و مشخصات مورد انتظار بازار داخلی می باشد. این شرکت در سال های اخیر در تولید محصولات رو به رشد بوده و به تولید نه هزار تن نیز رسیده است و در تلاش است تا فازهای جدیدی به کارخانه خود اضافه کرده و بتواند تا صدها هزار تن ، ظرفبت خود را ارتقا بخشد.

برند بوتیا

برند بوتیا دارای گواهینامه ها  و استانداردهای مختلفی در ساخت و تولید پروفیل  و پنجره است که از جمله آنها می توان به گواهینامه تولید پنجره دوجداره و یو پی وی سی اشاره کرد. برای مقایسه محصولات برند بوتیا با دیگر محصولات موجود در بازار، به صفحه فروش پروفیل در سایت ساز و کار مراجعه نمایید. این برند کرمانی پنجره های کشویی و لولایی خوبی را تولید می کند و محصولات آن قابل رقابت با بسیاری از محصولات خارجی است.

صنایع هرمس بوتیا

صنایع هرمس بوتیا منطبق بر فناوری مدرن اروپا است. جالب است بدانید که مواد به کار رفته در این محصولات از کشور ایتالیا وارد می گردد و بر اساس دانش کشور اتریش ساخته می گردد. برند بوتیا به رغم رقبای قدرتمند داخلی و خارجی توانسته است که روز به روز بر حجم تولید و وسعت خود افزوده و محصولاتی مدرن تر تولید نماید.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید