آذرجام نشکن

آذرجام نشکن

آذرجام فعالیت خود را از سال 1362 در زمینه طراحی و پیاده سازی ماشین آلات تولید شیشه های ایمنی آغاز نمود و در این زمینه موفقیت های بزرگی را از آن خود کرد. آذرجام در ابتدا با نام تجاری مجموعه تولیدی - صنعتی اسدپور فعالیت حرفه ای خود را شروع کرد. کارخانه آذرجام در مجتمع صنعتی زاگرس واقع در کیلومتر 17 جاده مخصوص کرج واقع شده است.
این گروه تولیدی پس از 9 سال فعالیت رسمی در صنعت شیشه، با گسترش فعالیت خود در رابطه با تولید شیشه های نشکن در نهایت در سال 1371 بهره برداری از خط تولید شیشه ایمنی آذرجام نشکن را آغاز نمود. راه اندازی و تجهیز بیش از 15 کارخانه فعال در زمینه تولید شیشه های ایمنی از موفقیت های کسب شده توسط آذرجام در طول سال های فعالیت آن محسوب می شود. از اهداف مورد توجه مدیران ارشد آذرجام، می توان به تلاش در راستای ارتقا کیفیت محصولات آذرجام از جمله انواع شیشه و ماشین آلات صنعتی طراحی شده توسط این مجموعه، اشاره نمود. آذرجام با بهره مندی از ماشین آلات صنعتی تولید شده بر پایه دانش روز و تجهیزات مدرن و پیشرفته، توانسته رضایت خاطر مشتریان خود را جلب و جایگاهی مناسب در بازار این صنعت را به خود اختصاص دهد.

قیمت شیشه سکوریت آذرجام

شیشه سکوریت آذرجام نشکن

آذرجام در اوایل فعالیت خود اقدام به طراحی و نصب انواع درب های اتوماتیک شیشه ای می نمود و به همین دلیل از قدیمی ترین عرضه کنندگان خدمات درب های اتوماتیک شیشه ای در کشور می باشد. پس از گسترش فعالیت آذرجام و ورود به عرصه تولید شیشه نشکن، آذرجام به دلیل استفاده از متریال مرغوب و دستگاه های با کیفیت در تولید شیشه، به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان شیشه سکوریت در کشور معرفی شد. علاوه بر شیشه سکوریت می توان از محصولاتی مثل: شیشه لمینیت یا شیشه ضد گلوله، شیشه دوجداره، شیشه دکوراتیو، درب اتوماتیک شیشه ای کشویی، درب اتوماتیک شیشه ای پروانه ای، ماشین آلات دیاموند شیشه، دستگاه برش اتومات شیشه، تسمه تایمینگ دستگاه های صنعتی کارخانجات و ... به عنوان تولیدات آذرجام نام برد.

قیمت شیشه سکوریت آذرجام

قیمت شیشه سکوریت آذرجام

با توجه به کیفیت مثال زدنی محصولات آذرجام نشکن که رضایت مشتریان آن مهر تاییدی بر این ادعاست، می توان گفت قیمت محصولات این کارخانه از جمله قیمت شیشه سکوریت آذرجام بسیار مناسب بوده و می تواند انتخابی درست برای استفاده در پروژه های مختلف باشد. شما عزیزان می توانید قیمت شیشه سکوریت آذرجام را در سایت سازوکار مشاهده و در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین سازو کار در تماس باشید. قیمت شیشه سکوریت آذرجام به عوامل متعددی همچون ابعاد شیشه، یزان سختی پروژه، تیم نصب و اجرا و... بستگی دارد. اما قیمت شیشه سکوریت آذرجام بسیار اقتصادی و مناسب است.

 

نظرات خود را با ما در میان بگذارید