پارتیشن چوبی

پارتیشن چوبی از دیگر اقسام پارتیشن است که مزایای نسبتا زیادی را نیز دارا می باشد. از مهم ترین مزیت پارتیشن چوبی می توان به مقاومت زیاد آن در برابر رطوبت اشاره کرد از این رو مناسب برای استفاده در سایر مکان های مرطوب از قبیل استخر ها و مکان های غیر مرطوب می باشد. پارتیشن چوبی به دلیل تنوع زیاد در طرح و رنگ در خانه ها، اتاق خواب ها، راهرو منازل، دفاتر کار، شرکت ها و سایر مکان ها قابل استفاده می باشد و زیبایی دو چندانی را به محیط شما می بخشد. پارتیشن چوبی ممکن است با روکش های متفاوتی از قبیل PVC، HPLو VINILIUMپوشانده شده باشد.

پارتیشن ام دی اف

پارتیشن ام دی اف یا چوبی از پارتیشن های اداری بسیار زیبا و پر کاربرد برای جداسازی قسمت ها در اداره ها، شرکت ها، راهروی منازل و ... می باشد. پارتیشن های ام دی اف ضد آب و ضد رطوبت می باشد و تنوع رنگی بسیار بالایی دارد.

مزیت های پارتیشن ام دی اف

این پارتیشن ها به دلیل تنوع در رنگ و زیبایی در اتاق خواب ها، اداره ها و شرکت های خصوصی، راهروی منازل و سایر مکان ها قابل استفاده می باشند . پارتیشن های ام دی اف حریم خصوصی را به خوبی حفظ می کنند و در مقابل ضربه مقاوم هستند. کارشناسان ساز و کار آماده ارائه مشاوره در باره پارتیشن های ام دی اف در رنگ ها و طرح های چوبی بسیار متنوع به شما عزیزان هستند.

 

نوشتن دیدگاه