پارتیشن چوبی

پارتیشن چوبی از دیگر اقسام پارتیشن است که مزایای نسبتا زیادی را نیز دارا است. از مهم ترین مزیت پارتیشن چوبی می توان به مقاومت زیاد آن در برابر رطوبت اشاره کرد از این رو مناسب برای استفاده در سایر مکان های مرطوب از قبیل استخر ها و مکان های غیر مرطوب است. پارتیشن چوبی به دلیل تنوع زیاد در طرح و رنگ در خانه ها، اتاق خواب ها، راهرو منازل، دفاتر کار، شرکت ها و سایر مکان ها قابل استفاده است و زیبایی دو چندانی را به محیط شما می بخشد. پارتیشن چوبی ممکن است با روکش های متفاوتی از قبیل PVC، HPLو VINILIUMپوشانده شده باشد.

پارتیشن چوبی

پارتیشن چوبی چیست؟

پارتیشن در واژه به معنی جداسازی است. پارتیشن بندی در محیط های مختلف کمک می کند تا بهترین استفاده را از فضا داشته باشید. به طور مثال در فضاهای بزرگ می توان با تقسیم بندی فضا به بخش های کوچک تر می توان عملکردی متفاوت در هر فضا داشته باشید. و برای محیط های کوچک هم که پر واضح است که تاثیر چشمگیری در استفاده بهینه از فضا خواهد داشت. از پارتیشن ها برای مکان های مختلفی همچون ادارات، بخش های مختلف منزل و ... استفاده می شود. به طور معمول هر جداکننده کاذبی که با اضافه شدن یا نصب شدن در یک فضا بتواند فضا را تقسیم بندی کند پارتیشن نامیده می شود. پارتیشن ها می توانند به صورت ثابت و یا متحرک نصب شوند. پارتیشن های ثابت بر روی زمین پیچ و مهر و نصب می شوند؛ ارتفاع آن ها یا تا سقف ادامه دارد و به سقف وصل می شود و یا با ارتفاع کوتاه تری از سقف قرار می گیرند و فقط به زمین وصل می شوند و اما پارتیشن های متحرک را می توان جا به جا کرد و در دکور های مختلف از آن ها استفاده کرد.

پارتیشن ها از نظر جنس به چند دسته تقسیم می شوند:

  • پارتیشن شیشه ای
  • MDF
  • PVC
  • شیشه و MDF
  • پارتیشن ام دی اف با پروفیل آلومینیومی
  • پارتیشن شیشه ای با پروفیل آلومینیومی

یکی از محبوب ترین انواع پارتیشن نوع چوبی آن است که می توان با ترکیبی از شیشه نیز از آن ها استفاده کرد. عموما مواقعی که می خواهید فضای امن تر و پوشیده تری را ایجاد کنید از پارتیشن چوبی استفاده می کنید. این پارتیشن ها دارای قیمت عالی و وزن بسیار سبک هستند. و همچنین تمیز کردن این پارتیشن ها با یک دستمال ساده کار آسانی است.

 

پارتیشن چوبی چیست؟

پارتیشن ام دی اف

پارتیشن ام دی اف یا چوبی از پارتیشن اداری بسیار زیبا و پر کاربرد برای جداسازی قسمت ها در اداره ها، شرکت ها، راهروی منازل و ... است. پارتیشن های ام دی اف ضد آب و ضد رطوبت است و تنوع رنگی بسیار بالایی دارد.

مزیت های پارتیشن ام دی اف

این پارتیشن ها به دلیل تنوع در رنگ و زیبایی در اتاق خواب ها، اداره ها و شرکت های خصوصی، راهروی منازل و سایر مکان ها قابل استفاده می باشند . پارتیشن های ام دی اف حریم خصوصی را به خوبی حفظ می کنند و در مقابل ضربه مقاوم هستند. کارشناسان ساز و کار آماده ارائه مشاوره در باره پارتیشن های ام دی اف در رنگ ها و طرح های چوبی بسیار متنوع به شما عزیزان هستند.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید