یکی از انواع پارتیشن های اداری، پارتیشن های شیشه ای تک جداره هستند این دسته از پارتیشن ها به دلیل تنوع بالا در نوع تولید برای دکوراسیون و زیبا سازی فضا استفاده های زیادی دارند. از انواع پارتیشن های شیشه ای تک جداره می توان به : پارتیشن تک جداره تمام شیشه ای، پارتیشن تک جداره شیشه ای با فریم آلومینیوم، پارتیشن تک جداره شیشه ای با ام دی اف اشاره کرد. مشتریان با توجه به بودجه خود می توانند هر یک از این پارتیشن ها را برای خود انتخاب کنند.

پارتیشن شیشه ای تک جداره آلومینیومی

یکی از موادی که برای ساخت پارتیشن تک جداره استفاده می شود آلومینیوم است. به احتمال زیاد شما این نوع از پارتیشن ها را در مکان های مختلف مشاهده کرده اید. میزان آلومینیوم استفاده شده در این پارتیشن ها با توجه به مکان مورد استفاده متفاوت خواهد بود. اگر فرد بخواهد حریم شخصی را رعایت کند در این پارتیشن آلومینیوم بیشتر از شیشه استفاده خواهد شد اما اگر نورگیری اهمیت بیشتری داشته باشد فقط قسمت هایی از آن آلومینیومی تولید می شوند.

پارتیشن شیشه ای تک جداره آلومینیومی

پارتیشن شیشه ای تک جداره MDF

پارتیشن های تک جداره با فریم ام دی اف در ادارات، بیمارستان ها، آزمایشگاه ها و ... استفاده دارند. این نوع پارتیشن ها از استایل زیباتری نسبت به مدل آلومینیومی برخوردارند و زیبایی فضای کاری را افزایش می دهند. شیشه ای که در این پارتیشن استفاده می شود در بیشتر مواقع سندبلاست و یا شیشه براق انتخاب میشود. شیشه براق برای بالا بردن میزان ورود نور انتخاب مناسب تری است.

پارتیشن شیشه ای تک جداره MDF

پارتیشن شیشه ای تک جداره  رنگی

شیشه های رنگی یکی از انواع شیشه های دکوراتیو هستند که به علت تنوع رنگ بالا استفاده از آن ها برای پارتیشن نیز بسیار مورد علاقه واقع شده است. استفاده از شیشه های رنگی برای پارتیشن بندی مغازه ها در پاساژها یکی از جذاب ترین انتخاب ها به حساب می آید.

پارتیشن های تک جداره با شیشه های رنگی

قیمت پارتیشن شیشه ای تک جداره

رنج قیمت پارتیشن های تک جداره با توجه به نوع پارتیشن مورد انتخاب مشتری متفاوت خواهد بود. یکی دیگر از عواملی که روی قیمت پارتیشن تاثیر گذار است ارتفاع آن می باشد. برای اطلاع از قیمت پارتیشن های شیشه ای می توانید با پشتیبانی سازوکار تماس بگیرید.

نوشتن دیدگاه