RENOLIT

RENOLIT

 RENOLIT یک شرکت تخصصی آلمانی پیشرو در زمینه فیلم های پلاستیکی با کیفیت بالا، ورق و سایر محصولات پلاستیکی است. این شرکت با بیش از 30 سایت تولیدی و واحدهای فروش در بیش از 20 کشور و با فروش سالیانه حدود 1 میلیارد یورو، یکی از تولید کنندگان پیشرو در تولید محصولات پلاستیکی در جهان است. امروزه بیش از 4700 کارمند، دانش و تخصص بیشتری را از بیش از هفتاد سال کسب و کار به دست می آورند.برند RENOLIT، برتری فنی، طراحی مدرن و خدمات مبتنی بر مشارکت است.در بخش ساخت و ساز  معماران و توسعه دهندگان در طراحی تاسیسات در فضای باز، سقف، سایبان، قاب پنجره، نمای ساختمان و استخر شنا از این محصولات استفاده می کنند. محصولات RENOLIT با اافزایش سطح، ضد آب، حفاظت، تثبیت و ارائه بسیاری از مزایای اضافی دیگری دارند. همیشه با نیازهای مشتری ما در ذهن طراحی شده و با بالاترین کیفیت تولید می شود، محصولات ما اغلب می تواند تفاوت های حیاتی داشته باشد.

محصولات RENOLIT شرایط ایده آل برای راه حل های نوآورانه ای را در بسیاری از صنایع ایجاد می کنند و برای طیف وسیعی از کاربردها از کالاهای مصرفی روزمره تا آخرین پیشرفت های علم و فناوری استفاده می شود. تطبیق پذیری قابل توجه آن، علامت های با وضوح بالا را نیز امکان می دهد، به عنوان مثال در تبلیغات روشن و بسته بندی گرافیکی وسایل نقلیه است.

تولیدکنندگان خودرو محصولات RENOLIT را برای وزن کمشان، سختی بالا، پردازش آسان و قابلیت بازیافت کامل، ارزشمند می دانند.   این فقط چند برنامه کاربردی سفارشی بی شماری برای مشتریان در بسیاری از صنایع دیگر است.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید