درب آلومینیومی دستشویی

وقتی به درهای فانتزی فکر می کنید، مطمئن هستیم که درهای دستشویی اولین چیزی نیست که در ذهن شما ظاهر می شود. وقتی صحبت از طراحی و دیزاین داخلی به میان می آید، درهای حمام کاملاً نادیده گرفته می شوند. ما معمولا اهمیت و تطبیق پذیری در دستشویی ها را دست کم می گیریم. هنگامی که مناسب ترین درب دستشویی را انتخاب می کنید، زیبایی محیط و کارکرد بهتر را به دست می آورید. درب آلومینیومی دستشویی بهترین انتخاب هستند. اگرچه درهای چوبی و درب های فولادی کاملاً شیک و عالی به نظر می رسند، اما به اندازه درب های آلومینیومی کاربردی نیستند. آلومینیوم یکی از سبک ترین موادی است که می توان برای ساخت درب از آن استفاده کرد، اما این بدان معنا نیست که دوام و استحکام را به خطر می اندازد. اگر بدانید که آلومینیوم یکی از قوی ترین عناصر فلزی برای درب دستشویی است، به وجد می آیید. درب آلومینیومی دستشویی علاوه بر مزیت های بی شماری که دارد، در مدل های مختلفی نیز به تولید می رسد. همچنین شما می توانید درب آلومینیومی دستشویی اختصاصی خود را داشته باشید و به سازندگان آن طرح موردنظر خود را سفارش دهید. همچنین قیمت درب شیشه ای مغازه در وب سایت آریا سازوکار بسیار مناسب است.

درب آلومینیومی دستشویی

قیمت درب آلومینیومی دستشویی

قیمت درب آلومینیومی دستشویی در سایت ساز و کار وجود دارد. این درب ها نصب راحتی دارد و در بسیاری از مکان ها بدون نگرانی از خراب شدن آنها در گذر سالها می توان استفاده نمود. درب آلومینیومی دستشویی به دلیل نصب آسان، تنوع زیاد در ظاهر، وزن کم، قیمت مناسب و کارایی زیاد امروزه خریداران زیادی را به خود جذب کرده است. درب آلومینیومی دستشویی با توجه به نیاز و درخواست مشتریان در ابعاد و طرح های متفاوت طراحی و ساخته می شود و مناسب برای هر مکانی است. از مهم ترین مزایای درب آلومینیومی دستشویی می توان به جلوگیری از اتلاف انرژی در زمستان و تابستان همچنین صرفه جویی در سایر هزینه های گرمایشی و سرمایشی اشاره کرد.

درب آلومینیومی دستشویی

مزایای درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی علاوه بر وزن سبک و مستحکم بودن، مزایای دیگری نیز دارد که آن‌ها را به بهترین گزینه برای در دستشویی تبدیل می کند. در زیر به چند مورد از این مزایا پرداخته شده است:

آلومینیوم در برابر رطوبت و نم مقاوم است

آلومینیوم در برابر رطوبت و نم بسیار مقاوم است. این مسئله آن را به یکی از بهترین نوع درها برای به کار رفتن به عنوان درب دستشویی تبدیل می کند زیرا در اثر برخورد آب و رطوبت بیش از حد داخل دستشویی آسیب نمی بیند. آلومینیوم در برابر رطوبت دچار زنگ زدگی و خوردگی نمی شود.

آلومینیوم دوستدار محیط زیست است

آلومینیوم یک ماده قابل بازیافت در صنعت ساختمان است. آلومینیوم بازیافتی کاربرد وسیعی برای ساخت قاب درها، قاب پنجره ها و غیره دارد. بنابراین، به محیط زیست آسیب چندان زیادی نمی رساند.

تغییرات آب و هوا روی درب آلومینیومی تأثیر نمی گذارد

درهای چوبی یا فلزی معمولاً تحت تأثیر شرایط آب و هوایی متغیر قرار می گیرند زیرا بسته به تغییرات آب و هوایی منبسط یا منقبض می شوند. بنابراین، چه تابستان باشد و چه زمستان، هیچ نوع تغییر شکلی را بر روی درب آلومینیومی سرویس بهداشتی مشاهده نخواهید کرد. شما همیشه به راحتی می توانید در را ببندید یا باز کنید.

قیمت درب آلومینیومی به صرفه است

برخلاف درب های چوبی که ساخت و نگهداری آن ها بسیار سخت و گران است، درب های آلومینیومی مقرون به صرفه هستند. در دراز مدت، درهای چوبی آسیب هایی مانند ضعیف شدن چوب، پوسیدگی درب و غیره را متحمل می شوند و ممکن است هزینه تعمیر یا تعویض را برای شما به همراه داشته باشند.

نگهداری آلومینیوم آسان است

درهای فولادی یا چوبی اغلب دچار خوردگی یا پوسیدگی می شوند و نیاز به رنگ آمیزی یا صیقل دادن منظم دارند. از سوی دیگر، درب های آلومینیومی سرویس بهداشتی تقریباً نیازی به تعمیر و نگهداری ندارند، زیرا حتی پس از استفاده مداوم و طولانی مدت، دچار خوردگی یا پوسیدگی نمی شوند.

انواع درب آلومینیومی دستشویی

انواع درب آلومینیومی دستشویی

در اینجا برخی از رایج ترین انواع درب آلومینیومی دستشویی آورده شده است، آشنایی با آن ها به شما کمک می کند که انتخاب های بیشتری را پیش روی خود داشته باشید و بنا بر سلیقه شخصی خودتان تصمیم بگیرید. با ما همراه باشید:

  • درب آلومینیومی دستشویی بادبزنی
    درهای بادبزنی مدل کلاسیک هستند و ظاهر آن ها به این صورت است که یک پانل در وسط در قرار دارد که می تواند شفاف و غیر شفاف باشد. این مدل به درب های فرانسوی نیز شناخته می شوند و از دو لنگه تشکیل شده اند. می توانید با استفاده از یک لامپ، درب دستشویی را از اتاق خواب یا سالن خود جدا کنید. این مدل بسیار شیک است و فضای شما را زیباتر و حرفه ای تر جلوه می دهد. اگر ترجیح می دهید، حتی می توانید درب شیشه ای آلومینیومی را انتخاب کنید.
  • درب آلومینیومی دستشویی کشویی
    این نوع درب ها اخیراً معروف شده اند، اما نسبت به درب های بادبزنی کمی گران هستند زیرا ساخت و ساز و نصب آن به نیروی انسانی، زمان و برنامه ریزی بیشتری نیاز دارد. در عوض، آن‌ها ویژگی هایی مانند فضای اضافی در دستشویی، کارکرد بسیار راحت و سبک را در اختیار شما قرار می دهند. آن‌ها تقریباً به هیچ فضایی برای باز و بسته شدن نیاز ندارند، بنابراین آن‌ها در صرفه جویی در فضا بسیار کارآمد می کند. 

هر دوی این نوع درب های آلومینیومی سرویس بهداشتی اهداف و عملکردهای متفاوتی دارند، اما هدف نهایی هر دو که راحت بودن به هنگام باز و بسته شدن و همچنین عالی بودن هم از نظر عملکرد و هم از نظر زیبایی است، یکسان است. با در نظر گرفتن تمام این مزایا، شکی نیست که در و پنجره های آلومینیومی بهترین گزینه برای استفاده نه تنها در سرویس بهداشتی، بلکه برای اتاق ها و بالکن ها هستند.

Aluminum-bathroom-door4.jpg

درب آلومینیومی شیشه ای

درب آلومینیومی شیشه ای دستشویی یکی از پر استفاده ترین درب های آلومینیومی در کشور ما است. می توانید از یک درب یک لنگه استفاده کنید و بخش از پانل میانی آن را شیشه مناسب قرار دهید. از مزیت های بسیار پر رنگ این نوع درب، همگام پذیری و ایجاد هارمونی با دکوراسیون شما است. زیرا در این صورت شما می تاونید از شیشه های مختلف غیر شفاف استفاده کنید و دست تان در انتخاب نوع آن باز است. البته می توانید به جای شیشه نیز از آینه استفاده کنید. این چنین عملکرد در دستشویی شما چند برابر می شود و افراد می توانند استفاده بهینه ای از آن بکنند. فریم و قاب آلومینیومی این نوع درب باعث می شود شیشه به طور ثابت و محکم در جای خود قرار بگیرد و آسیبی نبیند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در وب سایت آریا سازوکار همراه باشید. 

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

سوالات متداول درب آلومینیومی دستشویی

آیا خرید درب آلومینیومی دستشویی انتخابی درست است؟

اگر بدانید که آلومینیوم یکی از قوی ترین و در عین حال سبک ترین عناصر فلزی برای درب دستشویی است، به وجد می آیید. درب آلومینیومی دستشویی علاوه بر مزیت های بی شماری که دارد، در مدل های مختلفی نیز به تولید می رسد. همچنین شما می توانید درب آلومینیومی دستشویی اختصاصی خود را داشته باشید و به سازندگان آن طرح موردنظر خود را سفارش دهید.

مزایای درب آلومینیومی سرویس بهداشتی چیست؟

آلومینیوم در برابر رطوبت و نم مقاوم است، آلومینیوم دوستدار محیط زیست است، تغییرات آب و هوا روی درب آلومینیومی تأثیر نمی گذارد، قیمت درب آلومینیومی دستشویی به صرفه است و نگهداری آلومینیوم آسان است.