تفاوت پارتیشن شیشه‌ ای متحرک و ثابت

شما عزیزان می توانید برای دستیابی به اطلاعات کافی درباره اینکه پارتیشن شیشه ای چیست و چه کاربردهایی دارد با ساز و کار همراه شوید. برای این که بتوانید در ساختمان های خود همواره یک محیط زیبا و جذاب و مدرن داشته باشید، نیاز به یک معماری شیک و مخصوص دارید که در حال حاضر بهترین گزینه و انتخاب پارتیشن شیشه‌ای است، این محصول نمونه ها و مدل‌های مختلفی دارد که از آن‌ها می‌توان به نمونه متحرک و ثابت اشاره کرد که بیشترین میزان مصرف را به خود اختصاص داده اند. لازم به ذکر است که این دو نمونه پارتیشن از جهت های مختلفی با یکدیگر متفاوت هستند که با اطلاع از مشخصات هر نمونه می‌توان به راحتی از این تفاوت آشکار مطلع شد. باید بگوییم که پارتیشن شیشه‌ای متحرک در اصل پارتیشنی است که در صورت نیاز می‌توان آن را به راحتی جابه‌جا کرد و فضای خود را در مدت زمان کوتاهی تغییر داد بدون این که دچار مشکل شوید و هزینه اضافه ای بپردازید. پارتیشن شیشه‌ای ثابت نمونه ای است که قابلیت جابه‌جایی و تغییر ندارد و قبل از نصب باید به دقت نقشه کشی فضا را بررسی کرد و در صورت نیاز آن را تغییر داد تا بتوان به فضای خوبی دست پیدا کرد. امروزه هر دو نمونه به نوبه خود طرفدارانی را به دست آورده اند و شما می توانید با اطمینان کامل هم از آن‌ها استفاده کنید و فضایی مدرن و شیک داشته باشید. شما عزیزان می توانید برای سفارش پارتیشن شیشه ای ارزان و با کیفیت، پارتیشن شیشه ای تک جداره و دوجداره و ... با مشاورین سازوکار تماس بگیرید.

تفاوت پارتیشن شیشه‌ ای متحرک و ثابت

ویژگی های پارتیشن شیشه‌ای متحرک

 

همان گونه که گفتیم پارتیشن شیشه ای متحرک یکی از بهترین پارتیشن ها است که در صنعت معماری جایگاه ویژه ای را به دست آورده است و همواره شما می‌توانید با کمک آن در صورت نیاز به آسانی فضای خود را تغییر بدهید و محیط را بزرگتر و کوچکتر کنید و حتی به صورت کامل محیط را هم تغییر دهید. پارتیشن شیشه ای متحرک همواره دارای ویژگی های بارز و منحصر به فردی دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فریم آن قابل برداشتن است.
 • شیشه های آن وزن سبکی دارد.
 • نصب آنها آسان است.
 • می‌توان به راحتی آن‌ها را جابه‌جا کرد و فضا را تغییر داد.
 • قابلیت تنظیم دارد، یعنی می‌توان آن را براساس مساحت و ارتفاع و غیره تنظیم کرد.
 • نورپردازی فوق‌العاده ای دارند.

این محصول با داشتن ویژگی های نامبرده همواره توانسته است محبوبیت زیادی را به دست بیاورد، شرکت های ساختمان سازی اصولا برای نمای داخلی ساختمان های مسکونی از آن‌ها بهره می‌برند تا در صورت نیاز بتوان به راحتی فضا را تغییر داد و بهترین بهره را از فضای خود برد. بدانید که پارتیشن شیشه‌ای متحرک همان گونه هم که از نامش مشخص است، قابل تحرک است و شیشه های آن بسیار شفاف و زیبا و مقاوم هستند و کیفیت بسیار بالایی هم دارند، نور به خوبی از این پارتیشن ها عبور می‌کند به همین دلیل فضا در طول روز به خوبی روشن می‌گردد.

تفاوت پارتیشن شیشه‌ ای متحرک و ثابت

ویژگی‌های پارتیشن شیشه‌ای ثابت

پارتیشن شیشه‌ای ثابت نیز یکی از نمونه های خاص است که طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کرده است، با استفاده از این پارتیشن مقاوم و با کیفیت می‌توان همواره محیط های اداری و تجاری را به راحتی پارت بندی و فضا سازی کرد، ناگفته نماند که پارتیشن ثابت نیز دارای ویژگی های بارز و خاصی است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شیشه استفاده شده برای این پارتیشن ضخامت بالایی دارد و حدود ۱۰ میلی متر می‌رسد.
 • فریم آن استیل و آلومینیومی است که مقاومت بالایی دارند.
 • قابلیت مات شدن دارند.
 • قابلیت چاپ پذیری دارند.
 • مقاومت بالایی دارند.
 • با ضربه و فشار تغییر حالت نمی‌دهد، زیرا بر روی کف ساختمان و سقف آن پیچ می‌شود.
 • ماندگاری و دوام بالایی دارد و همواره تا سقف امتداد دارد.

با وجود این گونه ویژگی ها همواره می‌توان با اطمینان کامل به راحتی از پارتیشن شیشه‌ای ثابت استفاده کرد و بهترین دکوراسیون را برای ساختمان خود طراحی کرد. قابل ذکر است که هر چه ویژگی های این محصول بیشتر باشند، مسلما می‌تواند محبوبیت بیشتری را هم در میان مصرف کنندگان به دست آورند. باید بگوییم که پارتیشن ثابت می‌تواند گزینه عالی برای محیط های اداری و تجاری باشد که نیازی به تغییر دکوراسیون ندارند و اصولا همیشه محیطی ثابت و مشخص دارند. بدانید که این محصول چون قابلیت چاپ پذیری و مات شدن دارد، از طرف شرکت ها برای ثبت لوگو و برند خود با استقبال بی نظیری مواجه شده است. برای سفارش پارتیشن شیه ای ثابت و متحرک به وب سایت ساز و کار مراجعه کنید. ساز و کار ارائه دهنده بهترین پارتیشن شیشه ای است. برای اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای دو جداره با ما همراه باشید.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید