پارتیشن شیشه ای برای محافظت از ویروس کرونا

با توجه به راه های انتقال ویروس کرونا، رعایت همه ی پروتکل های بهداشتی ضروری است و پیشگیری از آن بهترین راه حفاظت از آن است. بسیاری از مکان ها از جمله ادارات، بانک ها، داروخانه ها، فروشگاه ها، گیشه های پزشکی و ... در این دوران مجبور به ارائه خدمات هستند. پارتیشن شیشه ای گزینه مناسبی جهت پیشگیری از انتقال ویروس کرونا است.

ویژگی های پارتیشن شیشه ای برای محافظت از ویروس کرونا

  • پارتیشن های شیشه ای به علت ظاهر شفاف گزینه بسیار مناسبی است که با توجه به اینکه افراد دارای ماسک هستند و صدا به خوبی منتقل نمی شود، راه ارتباطی افراد با ارائه دهنده ی خدمات را محدود نمی کند و به طور کامل فضا را می توان دید.
  • ظاهر شفاف آن به راحتی با مواد ضدعفونی کننده تمیز می شود و در صورت وجود ویروس و یا وجود اثرات عطسه و سرفه افراد، سطح آن دیده می شود و لک های آن را می توان با مواد ضدعفونی کننده به طور کامل پاک کرد.
  • پارتیشن شیشه ای طرح دار و ساده، نور را به خوبی از خود عبور می دهد و فضای بسیار روشنی ایجاد می کند که برای فضاهای کوچک بسیار کاربرد دارند.
  • اکثر فضاهای ادارات، کارمندان در کنار هم هستند که در این شرایط حساس نیاز به ایجاد یک اتاقک و حفاظ می باشد. این پارتیشن ها را با توجه به نوع مکان و موارد کاربرد به صورت موقت و دائمی می توان نصب کرد و در ابعاد مختلف برش می خورند که برای فضاهای کوچک جهت محافظت از ویروس کرونا قابل نصب می باشند.
  • با پارتیشن های شیشه ای با حفاظت بالا در برابر ویروس کرونا، می توان گردهمایی های ضروری را برگزار کرد که افراد به راحتی با هم تبادل اطلاعات می کنند.
  • شیشه هایی با ضخامت های مختلف را با توجه به فضای مورد نظر می توان به کار برد که برای حفاظت از ویروس کرونا باید توسط چسب مخصوص به خوبی درزبندی شوند.
  • پارتیشن شیشه ای را می توان توسط ابزار مخصوص در قسمت هایی برش زد که انتقال صدا و تبادل مدارک برای افراد راحت باشد و برای محافظت بیشتر در برابر ویروس توسط نایلکس و یا پنجره کشویی بسته باشد.
  • پارتیشن شیشه ای فریم دار و فریم لس نسبت به سایر انواع پارتیشن آلومینیومی، ام دی اف و ... از قیمت مناسبتری برخوردار است.
  • پارتیشن شیشه ای در کنار سایر پارتیشن ها به عنوان مکمل به کار می رود و جلوه ویژه ای به فضا می بخشد.

ویژگی های پارتیشن شیشه ای برای محافظت از ویروس کرونا

کاربرد پارتیشن شیشه ای برای محافظت از کرونا

در این شرایط حساس، پارتیشن های شیشه ای نقش بسیار خوبی در برابر حفاظت از ویروس کرونا دارند. این نمونه پارتیشن ها از سطح زمین و یا روی میز و گیشه های مختلف با ارتفاع های متفاوت نصب می شوند. نصب پارتیشن شیشه ای در قسمت های مختلف اداره و مراکز پزشکی به صورت اتاقک ها با چهارچوب مناسب و یا قسمت پیشخوان استفاده می شوند. برای رستوران ها، کافی شاپ ها، فروشگاه ها، بانک ها، مغازه ها و کتابخانه ها به صورت قسمت های کوچک و بزرگ می توان پارتیشن های شیشه ای را جهت محافظت ایجاد کرد.

گروه ساز و کار با داشتن طراحی و اجرای پارتیشن شیشه ای در شهرهای مختلف ایران از جمله پروژه های پارتیشن شیشه ای شیراز، تهران، کرج اصفهان و ... در کنار شماست تا تجربه خریدی مطمئن را داشته باشید.

با توجه به شیوع کرونا ویروس و ماندگاری آن تا مدت ها، استفاده از پارتیشن های شیشه ای برای حفاظت از این ویروس لازم است حال این سوال مطرح است که مرکز فروش پارتیشن کجاست؟ در پاسخ باید گفت ساز و کار، برای تهیه انواع پارتیشن شیشه ای ارزان و اطلاع از قیمت شیشه های مختلف استفاده شده در آن ها  با کارشناسان سازو کار ارتباط برقرار کنید.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید